Zdravie a wellness

10 závažných vedľajších účinkov húb na vaše zdravie

10 závažných vedľajších účinkov húb na vaše zdravie

Huby pripomínajú lahodné kuchyne. Sú málo kalórií a bohaté na vitamíny a minerály. Pestuje sa na jeho zdroj potravy alebo nad alebo pod zemou. Huby sú používané v mnohých jedál po celom svete pre svoju chuť a vysokú nutričnú obsah. Existuje aj mnoho jedovatých húb, ktoré predstavujú vážne nebezpečenstvo pre vaše zdravie. Chcete vedieť o neznámej účinky húb? Pokračuj v čítaní!

Huby sú konzumované pre svoje liečivé hodnoty a živín obsiahnutých v nich. Sú k dostaniu v supermarketoch. Jedlé huby môžu tiež spôsobiť niektoré nežiaduce účinky na niektoré jednotlivcov, ktorí majú huby alergie, pretože patria do skupiny plesní. Takže tieto osoby by mali liečbu a vyhnúť sa konzumácii húb v budúcnosti, po zažíva skoré príznaky.

10 Nežiaduce účinky huby

Nasledujúce body dať 10 vedľajších účinkov spôsobených konzumáciou húb:

1. Únava

Niektoré z týchto jedincov môže dôjsť k únave po požití húb. Môžete tiež pocit nepohodlia a unenergetic. Tento nežiaduci účinok bol bežný medzi mnohými ľuďmi. Tento nežiaduci účinok by mohol robiť niekoľko jedincov, je preskočiť v každodennom živote.

load...

2. Podráždený žalúdok

Niektoré z húb vedľajšie účinky tiež vytvoriť žalúdočných ťažkostí medzi mnoho. U niektorých ľudí, hnačka bol problém v jesť huby. Ostatné žalúdočné problémy, ktoré by sa dalo skúseností, sú zvracanie, kŕče a nevoľnosť.

3. Absent minded

Jedinec môže byť aj v stave halucinácie. Halucinácie je stav, v ktorom jednotlivec sa stáva chýba zmýšľajúce. Huby zmeniť vnímanie skutočnosti po spotrebe niekedy. Tieto halucinácie účinky sú v porovnaní s účinkom spôsobeným LSD drog. Jednotlivci prežíva tento efekt počas dvadsiatich minút po konzumácii. Po pol hodine až štyridsať minút efekt dosahuje svoj vrchol. Niektorí môžu tiež počuť zvuky hlasnejšie, než je obvyklé v ich žalúdku.

4. Kožné alergie

Huby sú známe, aby sa imunitný systém silný. Zatiaľ čo pre niektorých ľudí, huby aj za následok kožné vyrážky a podráždenie kože. Niektorí tiež vyskytnúť krvácanie z nosa, sucho v nose a sucho v krku a ďalšie problémy, keď sa berú v nadbytku.

load...

5. Pocit mravčenia

Po 20 až 30 minútach konzumácia húb, niektorí ľudia nohy šťastný a nadšený. Potom spolu s pocitom, že vzrušená, ale tiež dochádza k brnenie v celom svojom tele. Po nejakej dobe sa ľudia tiež skúsenosti depresívne.

6. Vyhnúť sa v priebehu tehotenstva

Niektorí lekári naznačujú, ženy, aby sa zabránilo náročné počas dojčenia a tehotenstva huby. Hoci žiadne závažné nežiaduce účinky sú hlásené, že je lepšie, aby zostali na bezpečnej strane by sa im vyhnúť.

7. Bolesti hlavy:

Niektoré lieky môžu spôsobiť bolesti hlavy ako vedľajšie účinky, ktoré odznejú po niekedy. Ale niektorí ľudia zažili také bolesti hlavy po dobu dlhšiu ako jeden deň, po konzumácii húb.

8. Úzkosť

Huby tiež vyvolať úzkosť v niektorých ľudí, ktorá sa pohybuje od miernej až extrémne úrovne. Tieto vedľajšie účinky sa zhoršujú, ak sú huby sú užívané vo vysokých dávkach.

9. Duševná choroba

Duševná choroba je najzávažnejší vedľajší účinok spôsobený hubami v niektorých ľudí. Duševné poruchy, ako sú nesmierne obavy, záchvaty paniky sú skúsení po požití húb.

10. Závraty

Niektorí ľudia tiež hlásené vážne závrate po niekoľkých hodinách spotreby. Huby tiež spôsobiť zmätok, ak sú konzumované vo vysokej dávke. Spôsobujú tiež vedomie pre osoby s nízkym krvným tlakom.

Pozor

Hoci huby sú bohaté na železo, zinok a ďalších živín, je potrebné vziať v obmedzenom množstve v našej každodennej rutiny. Z 1, 40.000 druhov sú dnes k dispozícii na svete húb, iba 10 percent sú bezpečné a jedlé. Niektoré z jedovatých húb sú Amanita pantherina, Entoloma a chlorophyllum molybdites. Nečakajte, až sa objavia príznaky, ak ste jedli jedovaté jeden. Je tiež dôležité zvoliť správne huby a variť dobre.

Vedeli ste, kedykoľvek niektorý z týchto účinkov húb? Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami cez sekcii komentárov.

load...