Zdravie a wellness

10 závažných vedľajších účinkov Chasteberry

10 závažných vedľajších účinkov Chasteberry

By ste naraziť Chasteberry ako prísada, ktorá má mnoho výhod. No, to iste áno. Ale ako ďaleko ste si vedomí, že má vedľajšie účinky, rovnako?

Chceli by ste vedieť o Chasteberry vedľajšie účinky? Čítajte ďalej!

1. Vyrážky:

To sa neobmedzuje len Chasteberry. V skutočnosti, mnoho plody obsahujú chemické látky, ktoré niektorí jedinci sú alergickí na. Pokiaľ máte Chasteberry alergiu, môže sa jednať o násilné vyrážku útek. V takejto situácii, prestať jesť Chasteberry a ísť k doktorovi. Bude predpísať lieky a histamines, ktoré urobí vaše vyrážky vymiznú.

2. Akné:

Ak už máte akné a sú mierne alergickí na Chasteberry, požitím byliny môžu produkovať katastrofické výsledky. Chasteberry má značný vplyv na vaše hormóny a na rozdiel od nedostatočnej hygiene, to je hromadenie toxínov v pečeni a hormonálne zmeny, ktoré vedú k akné. Chasteberry môže dobre slúžiť ako spúšť v akné útek.

load...

3. Bolesti hlavy:

Jedná sa o bežný problém pre mnoho ľudí, ktorí prijmú Chasteberry zo zdravotných dôvodov. Bolo zistené, že bylina spôsobiť bolesti hlavy, a dokonca zhoršuje migrénu, ak ste náhodou mať príliš veľa.

4. Podráždený žalúdok:

Ak máte žalúdočné ťažkosti, je odporúčané prestať užívať Chasteberry kým sa uzdravil. Chasteberry môže ďalej zhoršiť Váš zdravotný stav a to, čo bolo predtým prípad mierne poruchy trávenia mohli ľahko upadnúť do hnačka (1).

5. Nevoľnosť:

Aj keď nemusí mať žalúdočné ťažkosti pomocou Chasteberry, môžete stále pocit nevoľnosti (2). Ak ste nevoľno zakaždým, keď prehltnúť túto bylinu, jeho najlepší prestať užívať Chasteberry a prepnúť na iný byliny alebo liečivý alternatívu.

load...

6. Weight Gain:

Ste si vedomý toho, že zvýšenie telesnej hmotnosti je jedným z vážnych vedľajších účinkov Chasteberry? Chasteberry hrá sa hladiny hormónov v tele. Niektoré z týchto hormónov hrá priamu úlohu v ukladanie tuku v tele, čo je dôvod, prečo tehotné ženy alebo ženy v období cítiť nafúknutý. Ak Chasteberry interaguje s týmito ukladanie tuku ovplyvňovanie hormónov, prírastok hmotnosti, je nevyhnutné. Tak, to je najlepšie vziať Chasteberry po dobu jedného týždňa, a ak ste nafúknuté alebo priberanie na váhe, nemusí byť tou pravou voľbou pre vás.

7. Spacie Závada:

Kým Chasteberry nemusí vám plnohodnotné nespavosť, môže ľahko zasiahnuť svojimi spánkových cyklov. Opäť platí, že v dôsledku interakcie hormónu táto bylina spôsobí, váš mozog môže byť ťažké, vypnúť 'a vkĺznuť do spánku. Ak nie ste schopní spať až do neskorých nočných hodín, prestaňte užívať tento liek bylina.

8. Závraty:

To je krok dole z nevoľnosti, ale je to stále nepríjemný vedľajší účinok Chasteberry že mnoho Zdá sa, že trpí. To je najlepšie, aby sa zabránilo Chasteberry ak máte závrat, alebo ak ste lezenie výšky.

9. Hormonálna Citlivé podmienky:

Hormonálne citlivé podmienky sú ovplyvnené Chasteberry (3). Takže sa odporúča žien s predmenštruačným syndrómom alebo tehotné ženy alebo ženy, ktoré dojčia zostať mimo túto bylinu. Ak požadujete Chasteberry na lekárske účely, spýtajte sa svojho lekára predpísať vhodnú alternatívu, ktorá nebude hrať so svojimi hormóny.

10. Liekové interakcie:

Tí, ktorí brať lieky na liečbu Parkinsonovej choroby by nemalo trvať Chasteberry v každom prípade, pretože to ovplyvňuje chemické látky v mozgu, ktoré by mohli zhoršiť ich stav. Liekové interakcie s Chasteberry predstavuje vážny problém pre tých, ktorí berú anti-psychotické lieky taky.

Tieto Chasteberry nežiaduce účinky sa môžu vyrobiť mierne alebo vážne problémy vo vašom tele. Takže ako si vziať túto bylinu, to je najlepšie sa dostať odporúčanie lekára.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie! Radi by sme od vás počuť.

load...