Zdravie a wellness

10 vedľajších účinkov špargle, ktoré by ste si mali byť vedomí

10 vedľajších účinkov špargle, ktoré by ste si mali byť vedomí

Jasne zelené sfarbené špargľa stonky ísť ďalej byť len pastvou pre oči. Naložený s živín, je takmer nulový obsah kalórií, takže je ideálny občerstvenie pre tých, ktorí na chudnutie dráhe. Účinné prírodné proti starnutiu veggie, to je zabalené s vláknom, detoxikačné glutatión, asparagínu - esenciálne aminokyseliny, a nehovoriac o jeho anti-rakovinové vlastnosti. Avšak, je to tiež nie je sans vedľajších účinkov. Zatiaľ čo väčšina z týchto nežiaducich účinkov sú zriedkavé a môže byť zanedbaná, tam sú niektoré z nich, že v čase, by mohli potrebovať lekársku pomoc.

10 Nežiaduce účinky špargle:

Prečítajte si o to dozvedieť sa o rôznych vedľajších účinkov konzumácie špargle a správny spôsob, ako ju používať, aby sa zabránilo negatívnym vplyvom.

1. Pociťovať sucho v ústach:

Špargľa stonky sú silné prírodné diuretikum vegetariáni. To diuretikum povaha vyvoláva časté močenie, čo vedie k dehydratácii. Menšie zníženie hladiny oleja sú v tele, tým viac úrovní dehydratácia bude. To zase bude nechať vyschnúť pusou.

load...

2. Črevná Mobility môže utrpieť porážku:

Túto jar jasne zelené vegetarián stonky sú potenciálnymi pokladov troves vlákniny. 100 gramov tejto zeleniny obsahuje 2,1% vlákniny, stretnutie až 8% odporúčanej dennej dávky na živiny. Nadmerný príjem vlákniny nie je vhodné. Vlákno odstraňuje vlhkosť, a tým vytvrdnutí stoličky. Tak, podľa poradia, má vplyv na pohyb čriev v tenkom čreve negatívne. Výsledok - môžu sa vyskytnúť obštrukcie v čreve, sprevádzaný zápcha, kŕče a bolesti.

3. Voňajúcich Stoličky:

To je jeden z najčastejšie hlásených nežiaducich účinkov konzumácie špargle. Táto listová zelenina obsahuje antioxidant, ktorý v skutočnosti je bohatá na minerálne síry. A, síra je prvok, ktorý poskytuje charakteristickú vôňu všade tam, kde je použitý. Deň alebo dva - to je maximálna čas potrebný pre tento zápach vašej stolici zmiznúť.

4. Nie je bezpečné ľudí, ktorí majú edém podmienky:

Ak máte opuchy kvôli niektorým zlyhaním obličiek alebo srdcové poruchy, potom použite špargľa opatrne. Štúdie naznačujú, že tento živín hustá zeleninová môže predstavovať ujmu pre ľudí s týmito podmienkami. Z tohto dôvodu je vhodné, aby sa na názor svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v týchto prípadoch, aby sa zabránilo komplikáciám.

load...

5. By mohla vyvinúť alergia na špargle:

Alergické reakcie boli popísané v mnohých prípadoch po konzumácii tejto zeleniny. Niektoré z najčastejších alergických reakcií zahŕňajú:

 • Zápal spojiviek - alergická konjunktivitída so svrbením, začervenanie a opuch očí
 • Výtok z nosa
 • Upchatý nos
 • Dráždivé a svrbenie v krku
 • Suchý kašeľ
 • Žihľavku na kožu s svrbí
 • Zápaly na kožu s vyrážky, začervenanie a svrbenie
 • Problémy s dýchaním / prekážka dýchania
 • Nevoľnosť
 • Točenie
 • Závrat
 • Bolesti hlavy

6. Tie by mohli byť Pod nadúvanie útok:

Potraviny bohaté na sacharidy, najmä vlákniny, spôsobuje plynu v zažívacom trakte. Aj keď štúdie ukazujú, že ľudia, každý deň v priemere, prejsť plynov 14 krát. Špargľa je trove rafinóza, komplex sacharidu, ktorý obsahuje 3 rôzne varianty cukru - glukóza, fruktóza a galaktóza. Nechceme mať enzým nevyhnutný pre poškodí tento sacharidov a tým, že dostane fermentuje baktériami, čím dôjde k tvorbe plynu v prebytku. Plynatosť vás stavia v obkľúčení grgnutie rovnako ako nadúvanie. Len uistite sa, že nemajú rozmaznávať v tomto zdravé rozkoše!

7. Nie je bezpečné pre tých Anti-Hypternsive drogy:

Špargľa je známe, že majú pozitívnu úlohu v regulácii hladiny krvného tlaku, a tým k zmierneniu riziká spojené s hypertenziou. Avšak, ak ste hypertenznej a vy ste boli upozornení, anti-hypertenzia lieky, potom prosím byť trochu navyše opatrný, zatiaľ čo vyžíva v špargle. Špargľa by mohli reagovať s liekmi, núti krvný tlak padať na nebezpečnú úroveň.

8. Náhla Chudnutie:

Váhový úbytok je jedným z nežiaducich vedľajších účinkov konzumácia veľkého množstva špargle. Ľudia, najmä tí, ktorí sú na chudnutie trati predsa majú tieto pokušenia overindulging v tomto zelenom stonke. Keď spotrebovanej v prebytku, vaša váha sa ísť dole na váhe v dôsledku diuretickou povahe tejto zeleniny. Avšak, nadmerná strata vody z tela mohla nechať pod útokom dehydratácia. Okrem toho by to mohlo byť aj nechcené chudnutie. Takže vždy držať svoj podiel pod kontrolou, aby sa zabránilo týmto nežiaducim účinkom.

9. Ovplyvňuje tehotenstvo a pri dojčení:

Špargľa nie je bezpečné pre použitie v liečivých množstvách v priebehu tehotenstva a dojčenia. V skutočnosti, špargľa extrakty sa používajú na kontrolu pôrodnosti, pretože hrá úlohu pri ovplyvňovaní hormónov. Neexistuje žiadny pevný vedecký dôkaz sa Vám táto vegetarián počas tehotenstva a dojčenia. Je vhodné sa poradiť so svojím lekárom skôr, než ísť na to.

10. Interakcia s liekmi:

Existujú dva prípady, a to najmä tam, kde bol preukázaný špargľa interakciu s predpísané lieky:

 • S anti-hypertenzívnych liekov: Špargľa má potenciál znížiť BP. Takže spolu s anti-hypotenzia lieky, mohlo by to viesť k výraznému poklesu hladín krvného tlaku, takže vám v nebezpečenstve.
 • S diuretiká: Diuretiká sú predpísané pre ľudí, ktorí trpia obličkové problémy alebo opuch podmienok. Tieto výhonky sú prírodné diuretiká, a mohli by dokonca zdôrazňujú výsledky močopudné lieky.

Odporúča sa vziať radu poradenstvo lekára, ak ste na niektorú z vyššie uvedených liečiv, zmariť nežiaducich následkov.

Neprepadajte panike po prečítaní všetkých vyššie uvedených potenciálnych vedľajších účinkov špargle. Podobný 2 strany mince, všetko v tejto povahy má dobrú a zlú stránku. Je len na vás, aké dobroty cez zlé ťažiť z výhod. Používanie každý ovocie, vegetarián, byliny a koreniny v rámci prípustných hladín vás určite odovzdávať s darčekmi. Takže používať špargľu v rozumnú cestou a mariť vedľajšie účinky.

Všimli ste si niekedy niektorý z týchto príznakov pri konzumácii špargle v nadbytku? Čo ste urobili pre prekonanie týchto účinkov špargle? Podeľte sa o svoje názory a skúsenosti s nami nižšie v sekcii komentáre.

load...