Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných výhod z cesnakovej soli

10 úžasných zdravotných výhod z cesnakovej soli

Mal si niekedy cesnak soľ predtým? Vieš, že to má umpteen zdravotné výhody? Či už je to vysoký cholesterol alebo zažívacie problémy, ktoré trpia, cesnak soľ má riešenie!

A to nielen tých, existuje mnoho ďalších výhod, tento div soľ je vybavený! Chceli by ste vedieť, aké sú? Uveďte, prosím, tento post pre čítanie!

Čo je cesnak Salt?

Cesnak soľ je korenie soľ, ktorá je vyrobená zmiešaním sušené mleté ​​cesnak (s výhodou vo forme prášku) a kuchynská soľ. Soľ je obvykle vyrobená z troch častí soli a jeden diel cesnakový prášok.

load...

Cesnak soľ obsahuje väčšinu kulinárske vlastnosti a liečivé výhody svojom ustanovujúcom cesnaku. Tu sú uvedené niektoré inšpirovaní zdravotné prínosy cesnaku soľ!

1. Znižuje hladinu cholesterolu:

Cesnakový prášok má mnoho zdravotných výhod. To je obzvlášť účinný v pomoci nižšej LDL, alebo zlý cholesterol a zvyšuje HDL alebo dobrého cholesterolu v tele. Vysoké množstvo trans-tukov a iných nasýtených tukov v strave vedie k zvýšeniu hladiny cholesterolu. To môže tiež viesť k mnohým podmienok, ako je ateroskleróza. Táto vlastnosť cesnakový prášok v cesnakovej soli môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu (1).

2. Znižuje krvný cukor:

Cesnakový prášok pomáha zvyšovať hladinu inzulínu prirodzene. To z neho robí ideálny prostriedok pre vysoké hladiny cukru v krvi a môže vám pomôcť ovládať svoje diabetes (2).

load...

3. Znižuje krvný tlak:

Cesnak soľ, rovnako ako iné formy cesnaku, môže prispieť k zníženiu krvného tlaku. Cesnak obsahuje zlúčeniny, ktoré relaxovať a rozšírenie ciev, čo uľahčuje prietok krvi, a tým znižuje krvný tlak. Jesť cesnak soľ pomáha kontrolovať krvný tlak a zabraňuje ochorenia. Nedávna štúdia ukázala, že cesnak kapsle umožnilo zníženie krvného tlaku u pacientov s hypertenziou (3).

4. Protizápalový:

Cesnak soľ je účinný protizápalový prostriedok, ktorý pomáha v boji proti zápalu. Je teda používa pomerne často na liečbu zápalových ochorení, ako je zápal priedušiek a nádchy. Zlúčeniny, obsahujúce síru, cesnaku dať svoje protizápalové vlastnosti (4).

5. Minerálne a vitamínový-Rich:

Cesnakový prášok, ktorý sa používa na výrobu cesnak soľ, je dosť výživné a bohaté na množstvo dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Cesnak je jedným z najzdravších potravín, ktoré obsahujú najviac živín. Avšak, cesnakový prášok prechádza mnohých procesov a napriek tomu dokáže udržať väčšinu živín cesnaku má (5).

6. Antikarcinogénne:

Cesnak je plná antioxidantov, ktoré eliminujú voľné radikály z tela. Rakovinové bunky sa spoliehajú na voľné radikály, ktoré vedú k rastu nádoru. Cesnak soľ môže pomôcť zvýšiť počet antioxidantov vo vašom tele, a tým pomáha predchádzať rakovine a potláčajú rakovinové bunky. Ak máte v osobnej alebo rodinnej anamnéze rakoviny, zvážte konzumovať cesnak soľ spolu s inými cesnakovými prípravkami. To vám pomôže vaše telo rast rakoviny boja (6).

7. Zlepšuje zdravie kostí:

Cesnakový prášok alebo cesnak soľ vám pomôže prekonať nedostatok estrogénu. Nedostatok estrogénu je priama prispieva k zhoršeniu kostí, a tak cesnakový prášok pomáha podporovať zdravie kostí. Štúdia na menopauzálnych žien k záveru, že suchý cesnakový extrakt (prášok alebo mleté ​​cesnak) znižuje deficiencie estrogénu (7). Potraviny, ako je cesnak a cibuľa tiež preukázané, že majú priaznivý vplyv na osteoartrózy (8).

8. Stimulant:

Cesnakový prášok, ako je cesnak, má vlastnosti stimulant, ktoré pomáhajú podporovať a podnietil rad procesov. Obsahuje allium, ktorý je známy stimulant (9).

9. Zaobchádza Skorbut:

Cesnak Salt obsahuje slušné množstvo vitamínu C, ktoré môžu pomôcť liečiť vitamín nedostatky ako skorbut a chrániť vás z celej rady ďalších chorôb (10).

10. Zlepšuje trávenie:

Cesnak soľ, alebo špecificky zložka cesnakový prášok, je pomerne bohaté na vlákninu. Vláknina je objemové činidlo, ktoré pomáha pohybovať stoličku plynule pozdĺž tráviaceho traktu. Vláknina pomáha jednoduchosť podmienok, ako je zápcha (11).

Jedná sa o niekoľko výhod cesnaku soľ. Takže, čo ešte čakáte? Kúpiť si vlastný pohár cesnakové soli dnes. Alebo môžete pripraviť cesnak soľ doma. Všetko, čo potrebujete, je trochu cesnaku prášok a kuchynská soľ, a voila! Váš cesnak soľ je pripravená.

Poznáte nejaké ďalšie výhody cesnaku soľ? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie! Boli by sme radi počuť od vás!

load...