Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných výhod Duck tuku

10 úžasných zdravotných výhod Duck tuku

Ste skeptickí používanie tuku vo vašej kuchyni? No, nie ste sami. Pokiaľ ide o obsah tuku, väčšina ľudí sa tomu vyhnúť, pretože sú podmienené veriť tuku je nezdravé. Avšak, pokiaľ ide o kačacím masti, možno budete chcieť, aby prehodnotila svoj názor a presvedčenie. V súčasnej dobe výskum ukázal, kačacie tuk je rovnako zdravá a obsahuje väčšinu dobrých vecí, olivový olej obsahuje.

Ak vás zaujíma, ako môžete využiť svoje zdravie tým, že včlení kačacím masti do vášho denného varenia, tu sú niektoré výhody, ktoré možno len ťažko ignorovať. Ísť dopredu a čítať!

1. Zdravé tuky:

Podľa profesora Alejandro G Marangoni z University of Guelph katedry zo Food Science, kačacie tuk je plná mononenasýtené tuky, čo je zdravé varenie médium pre tých, ktorí chcú konzumovať len zdravé tuky (1). Aj keď to nemá obsahovať nasýtené tuky, je množstvo mononenasýtené mastné kyseliny v kačacím masti to neguje.

load...

2. Trvá na zdravé bunky:

Kačacie tuk obsahuje kyselinu linolovú, ktorá je dôležitá mastná kyselina (2). Táto kyselina sa používa v tele na udržanie zdravia buniek. Z tohto dôvodu váš mobilný divízie a opravy budú optimalizované ak zahrniete kačacím masti vo svojej každodennej strave.

3. AIDS v dobrom funkcie obličiek:

Kyselina linolová v kačacím tuku je známe, že podporuje optimálne fungovanie obličiek. V niektorých vedeckých štúdií, výskumníci našli to nevyhnutné mastné kyseliny môžu pomôcť pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, prostredníctvom pokusov vykonaných na potkanoch (3). Avšak, štúdie nie sú úplné, pretože tieto výsledky boli pozorované v laboratórnych podmienkach.

4. Zastáva názor, zdravé kosti:

Opäť kyselina linolová hrá hlavnú úlohu pri vstrebávaní vápnika v tele a znižuje riziko nákazy preeklampsie o 75% (4). Z tohto dôvodu sa správne vstrebávanie môžete udržiavať silné a zdravé kosti. To by mohlo byť zaujímavým miestom pre ženy, ktoré sú viac náchylné k osteoporóze.

load...

5. High Point Fajčenie:

Kačacie tuk nefajčí veľmi ľahko. V skutočnosti, to má vysokú teplotu fajčenie, ktoré zvyčajne nie je možné dosiahnuť v kuchyni. Z toho dôvodu, že môže byť použitá znovu a znovu na vyprážanie a varenie bez obáv o molekuly tuku možno rozdeliť do škodlivé toxíny s teplom.

6. Bohatej a lahodnej chuti a vône:

Použitie kačica tuk pre varenie môže transformovať svetský a nudnú pokrm do chutnú a veľkolepé chutnajúce misky. Preto zdravé pokrmy môžu byť zaujímavejšie. V dôsledku toho budete mať priaznivejšie jesť také riadu a popíjať výživu a zdravie tieto pokrmy majú ponúknuť.

7. Zníženie cholesterolu:

Štúdie naznačujú, že dobré tuky, tj, ako polynenasýtené a mononenasýtené mastné kyseliny, sú dobré pre srdce (5). Prítomnosť mononenasýtených tukov v kačacie tuku pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi. Z tohto dôvodu, môžete zabrániť vzniku ďalších zdravotných problémov, ktoré môžu nastať v dôsledku vysokej hladiny cholesterolu v krvi.

8. Vylepšená kardiovaskulárne zdravie:

Podľa prednáškou Dr. Serge Renaud, francúzsky vedec spojené s Národným inštitútom pre zdravie a lekársky výskum vo francúzskom Lyone, kačacie tuk má schopnosť zlepšiť kardiovaskulárne zdravie ľudí. Kým tam je veľa prebiehajúce diskusie o tomto bode, tam sú chemici, ktorí súhlasia s nálezmi Dr Renaud má (6).To je preto, že zloženie kačacím masti je viac či menej podobná olivového oleja, skôr než bravčová masť a maslo. Obaja kačacie mäso a tuk zlepšiť srdcové zdravie značne!

9. Vysoký obsah antioxidantov:

Možno už viete, voľné radikály sú príčinou predčasného starnutia, niektorých druhov rakoviny a dokonca aj niektorými ochoreniami (7). Takže, budete určite nechcete tieto voľné radikály v tele. Kačacie tuk obsahuje antioxidanty, ktoré môžu zničiť voľné radikály a ich odstránenie z tela.

10. Zlepšená odolnosť:

Prítomnosť antioxidantov a minerálnych látok, ako je selén a zinok pomáhajú posilňovať imunitný systém. To zase vám zaistí vyvinúť lepšiu odolnosť proti bežných chorôb a vaše telo má schopnosť bojovať proti invázii patogénov a choroboplodných zárodkov. Ako prekvapujúce, pretože by sa mohlo zdať, áno, štúdie naznačujú, že kačice tuku a mäsa môže pomôcť zlepšiť celkovú imunitu (8).

Kým kačacie tuk je zdravý a môže mať prospech svoje telo trochu, nezabudnite taky nic moc môže mať opačný účinok. Z tohto dôvodu použite kačacím masti príležitostne využívať jeho prínos pre zdravie.

Tiež, povedz nám, ako to po vás pomohlo. Komentovať v poli nižšie!

load...