Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných výhod čaju Sassafras

10 úžasných zdravotných výhod čaju Sassafras

Akonáhle obmedzená do Ameriky, Sassafras čaj je teraz používaný po celom svete pre jeho mnoho zdravotných výhod. Native Američanmi, Sassafras je tradičný liečivá bylina, ktorá lieči veľa neduhov. Sassafras čaj vďačí za svoju popularitu na svoje výnimočné liečivé schopnosti. America zakázala tento čaj, pretože jeho potenciálnym zdravotným riziku predávkovania. Ale herbalists stále verí vo svoje liečivé vlastnosti a radí, aby ju konzumovať v potrebnom množstve.

Čo je Sassafras?

Sassafras je strom listnatý, domáci vo východnej časti Severnej Ameriky. Patrí do rodiny Lauraceae a rastie až 59 nôh na výšku. Má štíhla konáre a mäkké šteká, ktoré môžeme použiť na rôzne liečebné účely. Tento strom nesie žlté kvety a modré plody vajcovité. Vzhľadom k tomu mnoho rokov, Sassafras strom extrakt bol použitý na výrobu alkoholických koreňovej pivo. Ale teraz, ľudia sú viac ohromený s jeho prínos pre zdravie.

Ako si vyrobiť Sassafras čaj?

Poďme čítať vedieť uvariť šálku čaju Sassafras?

  • Vezmite drvené a sušené Sassafras korene alebo listy.
  • Uvariť korene alebo listy Sassafras vo vode.
  • Po varu po dobu asi 15 minút, pridáme cukor na chuť. Môžete tiež smrek svoju chuť s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy.

V niektorých častiach Ameriky, ľudia dávajú prednosť ju variť do javorového sirupu pre aromatickej chuti.

load...

10 Zdravie Výhody Sassafras čaj:

Sassafras čaj obsahuje živiny, ako safrol, asaron, alfa pinén, a taníny. Ak ste si ju podľa predpísaného opatrenia, môžete získať výhody týchto zložiek. Poďme zistiť, ako na to:

1. Dobrý pre pečeň:

Sassafras čaj je prospešné pre vaše pečeň. Čistí pečeň a zasahuje hormonálnu rovnováhu v našom tele. To znižuje dopravné zápchy a problémy močového systému rovnako.

2. Dobré pre trávenie:

Sassafras spotreba čaj je tiež dobré pre váš tráviaci systém. To zmierňuje problémy spojené s gastro čreva. Tento čaj tiež znižuje problémy zápcha a hnačka.

load...

3. Používa sa ako liek na riedenie krvi:

Úloha Sassafras čaju ako antikoagulačný činidlo je dobre známa. Je tenší a čistí krv, ale iba v prípade, prijatá v malom množstve. Tento metabolický proces pomáha, aby sa vaše telo zdravé v dlhodobom horizonte.

4. Močopudné vlastnosti:

Sassafras čaj výhody, ako diuretikum a posilňuje imunitný systém. To tiež riadi vysokú hladinu krvného tlaku.

5. Lieči studenej a chrípka:

Sassafras olej, ktorý je obsiahnutý v koreňoch tejto rastliny, umožňuje tento čaj liečiť symptómy prechladnutia a chrípky. Pomáha pri liečbe horúčky spôsobenej chrípkou a ovládanie kašľa tým, že odstráni upchatie nosa. Pikantné a aromatická chuť tohto čaju je dobré pre zmiernenie symptómov studena príliš.

6. Zmierňuje nadobličiek Stres:

Nadobličiek stres môže zhoršiť symptómy menopauzy. Môžete odstrániť tento problém tým, že potrebné množstvo sasafrasové čaj pravidelne.

7. Zaobchádza pri problémoch s obličkami:

S jeho močopudné vlastnosti, tento čaj pomáha liečiť problémy spojené s obličkami rovnako. Čistí močové cesty, znižuje podráždenie a pomáha liečiť obličkové infekcie.

8. Lieči choroby kože:

Sassafras čaj má tiež niektoré antiseptické a antibakteriálne vlastnosti. Sassafras spotreba čaj lieči mnohé kožné problémy. Niektoré z nich sú ekzém, podráždenie kože a bodnutí hmyzom.

9. Zaobchádza bronchitída:

V niektorých prípadoch, Sassafras čaj pomáha znižovať príznaky zápalu priedušiek rovnako. S týmto liečebný prínos, môže udržiavať vaše pľúca zdravé.

10. Boje reumatizmus a artritída:

Ak ste trpia artritídou, piť Sassafras čaj. Pomáha zmierniť bolesť tým, že odstráni toxíny z tela.

Pozor:

Existuje mnoho zdravotných výhod Sassafras čaju, ale buďte opatrní pri konzumácii ju! Vždy sa snažte používať malé množstvo tejto byliny. Obmedzte príjem na 2 - 3 šálky denne. Vyhnúť sa používanie po dlhšie obdobie. Pre tehotné a dojčiace ženy, pitie tohto čaju je prísny ne-ne. Mnoho výhod, Sassafras čaj je účinný bylinný liek na rôzne ochorenia. Udržať kontrolu na jeho dávkovanie a môžete ťažiť z výhod tohto aromatického čaju!

Pijete bylinné čaje? Už ste vyskúšali, alebo počul o Sassafras čaju? Napíšte nám v sekcii Komentáre nižšie.

load...