Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných prínosov zmrzlina fazuľa ovocie

10 úžasných zdravotných prínosov zmrzlina fazuľa ovocie

Milujete vanilkovú zmrzlinu? Chcete, aby sa zabránilo nasýtených tukov a cholesterolu v krvi? Ice Cream Bean ovocie môže byť úplne prirodzené, s nízkym obsahom tuku a nízkokalorická alternatíva k nemu. Nie je to len chuť, toto tropické ovocie má oveľa viac čo ponúknuť. Prečítajte si o to zistiť, nutričné ​​výhody.

Ice Cream Bean Ovocie

Podobne ako v chuti do vanilkovou zmrzlinou, je bohatým zdrojom živín a má mnoho zdravotných výhod. Tropické ovocie je tiež známy ako paca a jeho vedecké meno je Inga feuilleei. Ice Cream Bean Ovocie je vlastne strukoviny (1). To súvisí s arašidy, zelené fazule, lucerna apod Toto nádherné ovocie je pôvodom z Strednej a Južnej Amerike (2). Biela, vláknitá buničina vnútri bôbov má hladkú textúru a sladkú, pikantnú chuť - podobne ako cukrová vata (3). Listy môžu byť surova, zatiaľ čo semená môžu byť konzumované potom, čo boli uvarené. Použité ovocie, semená a listy sú bohaté na vitamíny A, B a C, vlákniny, bielkovín a antioxidantov. Zmrzlina fazuľa Ovocie je nielen chutné, ako zmrzlina, ale má mnoho zdravotných výhod z protizápalový, imunitný booster a antioxidant.

10 Zdravotné výhody, ktorú získate z Ice Cream Bean Ovocie

Vysoký obsah živín bohatých na zmrzlinu fazuľa ovocie je jedným z najzdravších potravín robí. Tie obsahujú:

load...

1. Pomáha pri liečbe úplavica

Osivo alebo kôra paca alebo zmrzliny fazuľa ovocie je známe, že robiť zázraky pre ľudí, ktorí trpia úplavica (4). Kôra a semená môžu byť konzumované potom, čo boli uvarené.

2. Zabraňuje reuma

Dobrota z kôry a semien stromu sa dal použiť v prevencii reumatizmu. Má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú pri udržaní silné kosti, čím pomáha pri prevencii tejto bolestnej ochorení.

3. Odstraňuje voľné radikály

Zmrzlinová fazuľa ovocie je bohaté na antioxidanty. Je príznačné, že pomôže zmierniť voľné radikály, ktoré spôsobujú chronické ochorenia.

load...

4. Zachádza Problémy Nervové

Jedna z výhod jesť listy zmrzliny fazuľa je, že to môže pomôcť liečiť problémy nervové.

5. Lieči bolesti hlavy

Listy sú tiež známe, že poskytujú úľavu od bolesti hlavy. Jesť je na pravidelnom základe môže zabrániť bolesti hlavy a tiež liečiť ich.

6. Posilňuje imunitu

Vysoký obsah antioxidantov v tropického ovocia robí to posilnenie imunity.

7. Preventívne proti rakovine

Antioxidanty, ktoré sa nachádzajú v týchto plodov pomáhajú v prevencii rakoviny. Zlúčeniny, vrátane kyseliny gallová, flavonoly quercetin a epikatechín sú protirakovinové a protizápalové (5).

8. Pomáha pri chudnutí

Toto ovocie má chuť, ktorá je v porovnaní s vanilkovou zmrzlinou. To je používané ako agent príchuti v rôznych druhov dezertov od zdravia a hmotnosti vedomej ľudí, pretože je s nízkym obsahom tuku.

9. Pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi

Fazuľa ovocie zmrzlina je vhodná pre ľudí s vysokou hladinou cholesterolu. Ak chcete, aby sa zabránilo cholesterolu a nasýtených tukov v strave, je to ideálne alternatívou.

10. Podporuje lepšie zdravie

Vysoký obsah rôznych živín v tomto ovocí je dobrou voľbou pre zdravej výživy robí. Snacking na zmrzlinu fazuľa ovocie môže zlepšiť vaše celkové zdravie. Ste našli tento článok užitočný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...