Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných prínosov Victoria Plum

10 úžasných zdravotných prínosov Victoria Plum

Príroda je plánovité, to zahŕňa všetky svoje tvory a poskytuje všetko, čo sme mohli niekedy potrebovať. Existuje dobrý dôvod, prečo sme všetci adresa charakter ako, matky prírody '! Existuje veľa prírodných zložiek, ktoré nám môžu pomôcť viesť zdravší život. Jednou z týchto zložiek je Victoria slivky.

Victoria slivky je jedným z najvzácnejších druhov anglickej slivky, ktoré patria do vajcia slivkovou skupiny nazvanej, Prunus Domestica '. Je to oválne plody s červenou škvrnitú kožu a hrubým svetle žltou dužinou. Kamenný-like seed súčasnej dobe tvrdo vnútri ovocie nemožno oddeliť od tela ľahko. Avšak, môžete vytiahnuť kožu off bez problémov a teraz bohatú sladkú chuť, rovnako ako chuť zrelých, zrelé ovocie.

Pomenovaný po slávnom kráľovnej Viktórie (UK), Victoria slivky bol prvýkrát nájdený v záhrade sa nachádza v Alderton, Sussex. Prvá začala in1844 na komerčnom trhu Švédska, sa stala veľmi populárnou postupne.

load...

Top 10 Zdravie Výhody Victoria Plum:

Avšak, najlepšia vec, o Victoria slivkového ovocia je jeho úžasné zdravotné prínosy. To je naložený s vitamínmi, minerálmi a antioxidanty. Je tiež významne nízky obsah kalórií a nemá nasýtených tukov. Všetky tieto, aby bolo dobrou voľbou pre podporu zdravia. Poďme sa pozrieť na top 10 zdravotné výhody Victoria slivky:

1. Zrýchľuje metabolizmu:

Victoria slivka má širokú škálu komplex vitamínov skupiny B vrátane vitamínu B3 (niacín), vitamín B6 a niektorých zlúčenín fenolových kyselín. Pracujú priamo na obsahu tuku, bielkovín a sacharidov v našej potraviny a rozbiť je. Výsledkom je, že proces nášho telesného metabolizmu stane sa rýchlejšie.

2. Posilňuje tráviace Zdravie:

Victoria slivky je bohatým zdrojom vlákniny. Okrem toho tiež obsahuje cukrový alkohol, sorbitolu 'a laxatívne chemická zlúčenina isatín. Všetky tieto komponenty pracujú spoločne, aby náš tráviaci systém dobre fungujúci. Stručne povedané, naše hnutie čriev je uľahčená a náš tráviaci zdravie je výrazne posilnená pomocou Victoria slivky.

load...

3. Zastavenie predčasné starnutie:

Victoria slivky je naložený s antioxidantmi flavonoidov ako antokyanov, luteín Zea xantín, kryptoxantíny, a tak ďalej. Títo sú známi poskytnúť ochranu nášho tela proti deštruktívnym voľných kyslíkových radikálov odvodených od a reaktívnych foriem kyslíka (ROS). Tieto vlastnosti zabrániť poškodeniu buniek, ktoré nakoniec ukončuje sa k predčasnému starnutiu a ďalších podobných ochorení.

4. Zvyšuje odolnosť:

Ako už bolo povedané, Victoria slivky s vysokým obsahom poly fenolové antioxidanty. To tiež obsahuje vitamín C, ktorý pôsobí ako silný antioxidant. Jesť ovocie pravidelne vám môžu pomôcť v boji škodlivé voľné radikály, takže budete odolnejší voči smrteľných chorôb.

5. Znižuje infekcie:

Vzhľadom k tomu, spotreba Victoria slivky môže váš imunitný systém silnejší, môžete tiež vyhnúť akútnou infekciou, vrátane ovocia vo vašej každodennej stravy. Jeho antioxidačné obsah bude prevenciu infekčných prvky z napadnutia vášho tela bunky. Takže tým, že jej viktoriánskej slivka, môžete držať ďalej od všetkých druhov mikrobiálnych infekcií.

6. Udržuje zdravé srdce:

Obsahujúce minerály ako železo, draslík, fluór, atď Victoria slivky hrá významnú úlohu pri produkcii červených krviniek v našej krvi. Taktiež reguluje hustotu tekutiny v našom tele. Plody tiež obsahuje vitamín K, ktorý odoláva zbytočné krvnej zrážanlivosti. Všetky tieto pomoc pri udržiavaní konštantnej krvný tlak a tepovú frekvenciu, aby naše srdcia zostala zdravá.

7. Kosťami bojuje:

Obsah vitamínu K Victoria slivky je schopný robiť naše kosti silnejšie, odvrátenie kostných ochorení spôsobených starnutím. To môže zlepšiť metabolizmus kostí do značnej miery a prevenciu ochorení, ako je osteoporóza, artritída, atď

8. Udržuje zdravé oči:

Bohatý na vitamín A, beta-karotén a antioxidant zea xantín, Victoria slivky vám môže poskytnúť zdravé oči a ostré videnie. Vitamín A je považovaný za najviac zásadný prvok pre zlepšenie nášho zraku, zatiaľ čo beta-karotén môže mať svoju úlohu ľahký aktiváciou. Na druhej strane, zea xantín sa stará o sietnice a poskytuje ochranu očí z ultrafialovými lúčmi.

9. Znižuje Alzheimerovej choroby:

Štúdie ukázali, že Victoria slivka zahŕňa rad B komplex vitamínov, ktoré znižujú pravdepodobnosť vzniku Alzheimerovej choroby tým, že zvyšuje metabolizmus na zdraví, ako aj uľahčenie funkcionalít vitamínu K.

10. Udržuje Nádory At Bay:

Vedci tiež ukázali, že pravidelná konzumácia Victoria slivky môžu zabrániť rastu rakovinových buniek a pomáhajú udržať rakoviny na uzde.

Aj keď sme sa spustiť po chuti, tieto prírodné divy trpezlivo čakať, aby sme ich znovu objaviť. Nezdravé jedlo môže chutiť skvele, ale nerobí nič pre naše telo. Prečo nie zahŕňať niečo zdravé v našej strave? Začleniť Victoria slivky vo vašej strave a zostať zdravý.

Dúfam, že informácia bola užitočná. Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...