Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných prínosov ruky Budhu ovocie

10 úžasných zdravotných prínosov ruky Budhu ovocie

Už ste niekedy počuli o Ruka Budhu ovocie? Toto neobvykle pomenovaný ovocie je dodávaný s celou radou zdravotných výhod, a je potrebné mať pre Vás!

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

O ruka Budhu ovocie

Majúce svoj pôvod v dolnej Himalájach a Číne, Hand of Buddha plodu je naozaj úžasné na pohľad. Mnoho ľudí sa ohromený vzhľad, vďaka rozvetvené výbežky ovocie má. Žlté, podlhovasté chápadlá vyčnievajúce zo základne ovocia vyzerať pokrútené ľudskej prsty. To je to, čo viedlo k názvu - Buddhových rukami v modlitbe.

load...

Toto šťavnaté a kôstok z citrusových plodov má chuť podobnú výrazné a pikantné príchuťou citrónu. Toto ovocie je často popisovaný ako veľmi aromatická s sladšie a čerstvejšie kvetinové vône v porovnaní s citrónom.

Avšak, nenechajte sa jeho vôňa a vzhľad zmiasť. To môže byť jedným z najzdravších druhov ovocia budete niekedy nájsť. Tu sú niektoré zo zdravotných výhod konzumácia ovocia.

1. Respiračné Výhody

To je najdôležitejšia výhoda poskytovaná Ruka Budhu ovocie. Toto citrusové plody pôsobí ako expektorans a je jedným z najrýchlejších a bezbolestné lieky na kašeľ s kataru alebo hlienu. Výhody tohto úžasne výživných ovocia môže byť zvýšená tým, že namáča do vody pred konzumáciou.

load...

2. Uľavuje od bolesti

The Hand of Buddha ovocia bol dôveryhodný pre viac ako tisíc rokov k úľave od bolesti. Táto výhoda pochádza z jeho chemického zloženia. Obsahuje proti bolesti, ako sú zlúčeniny, limonin, kumarínu, a diosmín. Tieto zlúčeniny majú tiež protizápalové vlastnosti. Plody dokáže divy spracovaním opuch a bolesť z veľkých poranení všeobecných modriny. Je dokonca urýchľuje proces hojenia a vyblednutiu modrín.

3. Kontroly krvný tlak

Extrakt alkoholu z ovocia pôsobí ako vazodilatačné a relaxancium. To rozširuje koronárne cievy, čím sa zvyšuje krvný obeh. To ďalej pomáha udržiavať krvný tlak a znižuje riziko mŕtvice alebo infarkt.

4. Zlepšuje imunitu:

Tento úžasný ovocie obsahuje špecifický polysacharid, ktorý stimuluje a posilňuje imunitný systém. Ako výsledok, to je užitočné pri liečbe bežných nachladnutí a kašeľ tým urýchľujú dobu zotavenia.

5. Zmierňuje menštruačných ťažkostí

Toto šťavnaté ovocie je veľmi prínosné pre ženy, ktoré zažívajú menštruačné kŕče, nadmerné krvácanie a zmeny nálad. To je z dôvodu veľkého kombinácie protizápalových a antioxidačné vlastnosti prítomných v ovocí.

6. Gastrointestinálne Výhody

The Hand of Buddha ovocie je veľmi prínosné pre gastrointestinálne problémy, ako je zápcha, nadúvanie, žalúdočná nevoľnosť, kŕče a hnačka. Znižuje zápal žalúdka a zároveň poskytuje upokojujúci účinok na črevnú svaly. To ďalej pomáha uľahčiť proces trávenia a vylučovania.

7. Základnú súčasť bylinné prostriedky

Plodom je považovaná za užitočný bylina v tradičnej čínskej medicíne pre svoje teplé vlastnosti. Používa sa ako prísada do mnohých bylinných na liečbu porúch súvisiacich s sleziny, pečene a pľúc. Tiež sa používa na liečbu problémov, ako je zvracanie, zníženie chuti do jedla, bolesť brucha, distenzia, plnosti v hrudi a hrudného koša, a pečene žalúdočné depresie.

8. Bohatým zdrojom vitamínu C

Ruka Budhu je naložený s prírodným vitamínom C. Toto robí to veľmi efektívna pre omladenie pleti. Okrem toho to tiež funguje ako anti-aging prostriedku a robí pleť žiariť žiarivo.

9. Zabraňuje Infekcia

Antivírusové vlastnosti tohto citrusových plodov pomoc pri prevencii vírusových infekcií, najmä vo vzťahu k krku a nosa.

10. Udržuje zdravú hladinu cholesterolu v krvi

Ruka Budhu pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu v krvi, z dôvodu prítomnosti pektínu v ovocí a jeho schopnosť zvýšiť krvný obeh a látkovú výmenu.

Takže áno, začať s Ruku Buddha ovocia dnes a využívať jeho výhody! Tiež, povedz nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie!

load...