Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných prínosov éterického oleja Ledum

10 úžasných zdravotných prínosov éterického oleja Ledum

Potrebujete tonikum pomôcť zlepšiť vaše celkové zdravie? Potom ľadu silica je to, čo by ste mali užívať. Tiež známy ako Marsh čaj a Labrador čaj, bolo použité po stáročia na liečbu problémy s obličkami, ochorenia kože, kašeľ, horúčka a ďalších zdravotných problémov. Moderný výskum ukázal, že tento esenciálny olej má celý rad priaznivých účinkov na zdravie.

Zaujíma vás, vedieť, úžasné výhody ľadu esenciálneho oleja? Čítajte ďalej!

1. Podporuje pečene Zdravie:

Ľadu silica je veľkým priaznivcom zdravie pečene (1). Pomáha pri detoxikácii tento životne dôležitý orgán, aby bolo možné eliminovať rôzne škodlivé toxíny v riadnym spôsobom. Keď vaša pečeň je zdravá, vaše telo je bez toxínov, a prirodzene držať choroby preč a udržanie zdravia.

load...

2. Zmierňuje Kongestívneho proti kašľu a prechladnutiu:

Môžete použiť ľadov esenciálny olej získať úľavu od prechladnutia a chronickým kašľom (2). To je tiež účinný liek na podmienkach, ako je chrípka, nádcha, laryngitída, bronchitída, atď Je to všeliek liek, ktorý robí divy v liečbe týchto problémov.

3. Podporuje imunitný systém:

Ľadu silica je tiež podporuje imunitný systém. To môže zabezpečiť zdravie tohto systému v tele. To zase zvyšuje schopnosť vášho tela bojovať off rôznych chorôb a chorôb.

Rakovina 4. Súboje:

Ľadu esenciálny olej má protinádorové a protirakovinové účinky. To je silný obranný systém proti rôznym druhom rakoviny, ktoré sa môžu vyvinúť v tele robí. Môžete tiež použiť, aby sa zabránilo nádorov.

load...

5. Poskytuje podporu k iným systémom:

Ako už viete, ľade éterický olej robí zázraky pre vaše telo tým, že podporuje imunitný systém. Okrem toho tiež poskytuje podporu ostatných systémov v tele, vrátane dýchacieho ústrojenstva. To podporuje aj močových ciest.

6. Zachádza Kožné problémy:

Ľadu éterický olej má antibakteriálne vlastnosti. To je účinný prírodný prostriedok pre širokú škálu kožných problémov robí. Vzhľadom k tomu, pomáha pri detoxikácii, to vám dáva zdravé žiariaca pleť rovnako.

7. Lieči Zapálené lymfatických uzlín:

Tento nádherný éterický olej má protizápalové vlastnosti (3). To je dôvod, prečo to je široko používaný ako prírodný liek na liečbu zápalu lymfatických uzlín. S týmto esenciálneho oleja, môžete účinne liečiť všetky druhy zápalov.

8. Boje ADD:

Ľadu olej je známy pre svoju účinnosť v boji proti ADD alebo Attention Deficit Disorder. Odborníci odporúčajú ho na liečbu tohto ochorenia, pretože sa ukázal byť prospešný. Je potrebné mať na pamäti, aby sa poraďte so svojím lekárom pred použitím ako prírodnej liečby, najmä ak už boli predpísané lieky.

9. Zaobchádza závislosť-Based poruchy:

Jedna z vecí, ktoré ľadu esenciálny olej je známy je jeho schopnosť liečiť široké spektrum porúch, ktoré sú závislosť na báze. To je dôvod, prečo je doporučené pre liečbu alkoholizmu.

10. Považuje rôznych ochorení:

S ľadov silice, môžete tiež liečiť ďalšie ochorenia. Jeho veľa prospešné vlastnosti z neho robia efektívny bojovník chorôb a ochorení, ako sú opuchy, alergie, hepatitídy, obezity, atď Je tiež známe, že majú upokojujúci účinok na myseľ.

Teraz, keď viete všetko o ľadu výhod esenciálny olej, čo ešte čakáte? Použitím tohto esenciálny olej, môžete liečiť a liečiť mnohé choroby a podmienky. Je však dôležité si uvedomiť, poradiť sa s lekárom pred tým, a to najmä v prípade, že trpíte poruchou a boli predpísané lieky.

Ako sa vám tento post? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...