Zdravie a wellness

10 úžasných zdravotných prínosov a použitia majoránky silice

10 úžasných zdravotných prínosov a použitia majoránky silice

Sú nadúvanie a zažívacie ťažkosti brať svoju daň na vašej chuti? Ste trpí nepravidelnú menštruáciu? Ak ste unavení z popping prášky, možno budete chcieť začať používať majoránku esenciálny olej ako o výhodách, ktoré ponúka, sú to úžasné!

Chceli by ste sa dozvedieť viac o majoránky ropy a jej úžasných výhod? Potom sa jedná o príspevok musíš prečítať!

Čo je Majorán Esenciálny olej?

Majorán éterický olej je výťažok z čerstvých a suchých listov majoránky rastliny alebo zviazané majorán. Nielen, že je majorán éterický olej účinným analgetikom, ale má tiež zažívacie a liek proti nadúvaniu vlastnosti.

load...
Pokračovať a čítať mnoho skvelých výhod majoránkovým oleja!

1. Účinné Analgetikum:

Majorán olej má mnoho analgetické vlastnosti, vďaka ktorým je účinná pri liečbe zápalu, svalov, bolesti kĺbov, prechladnutí, a horúčka. Majorán olej je prirodzene spracovávaný esenciálny olej, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky, na rozdiel od väčšiny lieky proti bolesti na trhu k dispozícii.

2. Anaphrodisiac:

Ako už názov napovedá, An anaphrodisiac obvykle pôsobí tak presne opačný afrodiziakum. Majorán éterický olej pomáha potlačiť libido a sexuálnej túžby ovládať. Majorán silica je tak účinné najmä pre tých, ktorí trpia extrémnou a neobvyklé sexuálne nutkanie.

3. Baktericídny:

Majorán éterický olej je efektívna baktericídne. To pomáha eliminovať baktérie z tela. Pomáha pri vás chráni pred bakteriálnym infekciám a podmienok, ako je otravy jedlom, týfus, malária a bakteriálne hnačka.

load...

4. Antiseptický:

Majorán éterický olej je účinný antiseptikum, čo je ideálne pre liečbu vnútorných a vonkajších rán. Majorán éterický olej je nevyhnutnou súčasťou antiseptické mlieka a krémy. Majorán silica je účinná pri liečení septických stavov a prevenciu tetanu.

5. Antispasmický:

Majorán základné kôry ropy a poskytuje úľavu od väčšiny kŕčovitých bolestí. Pomáha zmierniť vnútorné kŕče ako respiračnými a črevnými kŕčmi, na rozdiel od liečby bežnej svalové kŕče a kŕče v končatinách.

6. Antivírusová:

Majorán éterický olej má antivírusové vlastnosti. Je to účinný liek na podmienkach, ako sú mumps, osýpky, chrípku a prechladnutie.

7. Tráviaci:

Majorán semienko je prastarý recept na podporu trávenia zdravia. Esenciálny olej pomáha zvýšiť sekréciu dôležitých tráviacich štiav, ako žlče v žalúdku. Vôňa stimuluje slinné žľazy a indukuje predbežné trávenie v samotnom ústach. Majorán silice vyvoláva peristaltiku a uľahčuje pohyb potravy tráviacim traktom.

8. Liek proti nadúvaniu:

Majorán esenciálny olej môže pomôcť vyriešiť problém trápne nadúvanie. Uvoľňuje čreva stien a brušné svaly uľahčujúce uvoľňovanie škodlivých plynov. Prispieva tak liečiť choroby ako poruchy trávenia, nadúvanie, plyn, pálenie záhy a bolesti žalúdka.

9. Diuretikami:

Majorán silice vykazuje diuretické vlastnosti. Pomáha stimulovať močenie, čo čistiek prebytočné toxíny z tela. To pomáha odstrániť prebytočný sodík, žlč a kyseliny močovej, aby sa zabránilo zdravotným komplikáciám.

Močenie pomáha znižovať krvný tlak, čistí obličky a znižuje tuk. Ak trpíte opuchy alebo opuchy, nejakú majoránku olej. Byť rozvážne s jeho používaním, ako prebytočný močenie môže viesť k dehydratácii.

10. Emmenagogue:

Ak trpíte nepravidelné, bolestivej alebo obmedzeného menštruácii, mali by ste zvážiť použitie majoránku esenciálny olej. Majorán olej môže pomôcť zmierniť ďalšie príznaky menštruácie, ako je bolesť hlavy, závraty, a zmeny nálad. Majorán éterický olej tiež pomáha zabrániť predčasnej menopauzy.

Varovanie:

Hoci Majorán éterický olej nemá žiadne súvisiace riziká však nie je k dispozícii dostatok vedeckých dôkazov na preukázanie jej účinky na tehotné ženy. Ak ste tehotná, mali by ste bezpečne odložiť pomocou esenciálneho oleja na chvíľu.

Ak ste používali majoránku esenciálny olej, prosím, povedzte nám, ako to tí úžitok. Zanechať komentár nižšie.

load...