Zdravie a wellness

10 úžasných výhod z banánovej a mliečnej stravy

10 úžasných výhod z banánovej a mliečnej stravy

Máte dôležitú príležitosť prichádza vaša cesta, a chcete nosiť svoj obľúbený šaty. Ale bohužiaľ, to nie je vám vojde ešte. Taký sklamaním! Je zrejmé, že musíte stratiť, že extra mäkká tukové tkanivo, aby sa zmestili do tých šatách. A k tomu, že ľahko vyskúšať diétu banán mlieka. Jedná sa o efektívnu metódu chudnutia, ktoré je potrebné sledovať po dobu 3 až 4 dni vidieť neuveriteľné výsledky. To bolo vyvinuté Dr. George Harrop v roku 1934 u pacientov s diabetom, ktorý sa teraz stala populárnou rýchle chudnutie diétny plán. Pamätajte si, že je to výstrelok stravy a nemal by byť sledovaní po dobu dlhšiu ako 4 dni. Udržiavanie tým na mysli, čítajte ďalej a dozviete sa, ako ísť o banánov a mliečnej výžive. Ale najprv mi dovoľte, aby som vám niekoľko faktov.

Ako Banana a mliečnej stravy podporuje chudnutie

Banán a mlieko diéta je založená na jednoduchom princípe - nízkokalorické a veľmi výživné jedlá na orezávať mäkká tukové tkanivo ďaleko. Budete konzumovať 2 - 3 banány a 2 - 3 šálky plnotučného mlieka, 3 x denne. Každý banán obsahuje okolo 100 kalórií, a šálka mlieka obsahuje nie viac ako 80 kalórií. Z toho dôvodu náročnej jedlo tejto diéte trikrát nedovolí máte viac ako 1000 kalórií za deň.

Kladieme dôraz na full-mlieko, pretože výskum preukázal, že je plnotučné mlieko, ktorý napomáha chudnutiu a nie verziu s nízkym obsahom tuku (1). Môžete mať banán pred alebo po náročnej mlieka alebo ich dokonca miešať dohromady. Navyše spolu s banánom a mlieka, budete konzumovať niekoľko ďalších s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny-bohaté potraviny, ktoré vám pomôžu rýchlo stratiť tuk, bez toho aby sa cítite hladní. A konečne, budete piť dostatočné množstvo vody, aby sa hydratovaná a vyplavenie toxínov.

load...

Hlavná myšlienka - budete konzumovať asi 1000 kalórií za deň - 3 krát banán a mlieko denne a iných zdravých potravín - a udržať si hydratované rýchlo vrhnúť tuk.

 Teraz je otázkou, prečo banán? Prečo nie nejaký iný ovocie? No, tu je odpoveď.

Banana v časti pôžitkov

 1. Banány, ako všetci vieme, sú vysoko výživné ovocie, ktoré sú bohaté na vitamíny, vlákniny a minerálnych látok, najmä draslíka (asi 422 mg v jednom banáne), čo je zásadný pre normálne fungovanie tela (2).
 2. Oni tiež obsahujú vlákninu (asi 3 gramov v jednom banán), ktorý pomáha telu zbaviť nahromadených toxínov (3).
 3. Oni tiež dať nasýtiť pocit, robiť jeden pocit sýtosti na dlhú dobu.
 4. Predovšetkým sú chutné a ich konzumácia je jednoduché.

Milk porcie dávok

 1. Mlieko je typickým prvkom našej každodennej stravy. Je bohatá na vápnik a bielkoviny, ktoré pomáhajú posilňovať kosti a svaly (4).
 2.  Okrem zachovanie pevnosti kostí, vápnik tiež pomáha v bunkovej signalizácii, parathormónu vyvažovanie, a regulačné proteín funkcie (5).
 3. Plnotučné mlieko pomáha znížiť centrálnej tučnota (6).
 4. Mlieko tiež pomáha znižovať krvný tlak, regulovať produkciu inzulínu, a upratovať reaktívne formy kyslíka (ROS), (7).
 5. Mlieko pomáha zlepšiť metabolizmus (8).

Teraz, keď viete zdravotné výhody banánov a mlieka, dovoľte mi povedať, čo sa stane, keď je konzumovať spoločne.

load...

Kombinované výhody banánu a mlieko

 1. Dohromady, banány a mlieko poskytne mu dostatok dávkami proteínov, vitamínov, vlákniny a minerálov.
 2. Živiny prijaté od tejto diéty sú dostatočne zásobovať telo dostatočným množstvom energie, aby ju udržať po dobu 3 až 4 dni.

Takže je jasné, že po banán a mlieko diétu po dobu 3 - 4 dni vám neublíži, ak sa budete držať dobrú diétny plán. A k tomu, že je potrebné posunúť dole, ako som si pripravil vyváženú banán a mlieko diétny plán pre vás.

Banán a mlieko Ukážka Diéta Graf

Jedlá Čo jesť
Skoro ráno (6:00 - 7:30 hod.) 1 šálka vody s 2 čajovými lyžičkami semien senovky senovky nasiaknuté cez noc
Raňajky (7:00 - 8:30) 1 šálka plnotučného mlieka + 1 banán + 1 varené vajce
Poludnie (10:00 - 11:00 hod.) 1 šálka zeleného čaju + 2 mandle
Obed (12:30 - 13:30) 1 šálka plnotučného mlieka + 1 banán
Večerné občerstvenie (4:00 - 16:30) 1 šálka čerstvej lisovanej ovocnej šťavy alebo 1 šálka vody z kokosu
Večera (7:00 - 19:30) Malý šálka zelených alebo grilovaných zeleniny + 1 banán + 1 šálka teplého mlieka

Ako táto diéta grafu Works

Pískavica semená pomáhajú zlepšiť metabolizmus, a pitnej vody ako prvá vec po ránu pomôže odplaviť toxíny. Varené vajcia spolu s mliekom a banánom udržia vaše bodavá bolesť z hladu na uzde a dať svojmu telu poriadnu dávku bielkovín. Zelený čaj pomáha upratovať voľné kyslíkové radikály a potláčajú chuť k jedlu. Mandle sú bohaté na zdravé tuky, ktoré pomáhajú znížiť zápal, a tým bráni zápalom indukovanej obezity. Na obed majú banán a šálka mlieka udržať počítať vaše kalórií nízka. Čerstvo vylisovaná šťava bude poskytovať vášmu telu vitamíny, minerály a vlákninu. Ak sa rozhodnete piť kokosová voda, bude poskytovať svoje telo s prírodnými elektrolyty, udržať si hydratované a vypláchnuť toxíny. Majú malý šálka restovanou zeleninou spolu s banánom a mlieko na večeru, takže nemáte pocit hladu skoro a dať do svojich neskorých nočných potravín chute.

Tu je niekoľko ďalších tipov, aby sa banán a mlieko diétu prácu za vás.

Tipy, aby sa banán a mlieko Diet pracovať pre vás

 • Na rozdiel od sledovania toho, čo jete, je potrebné tiež urobiť nejaké ľahké cvičenia. Nenechajte sa rozhodnú pre HIIT alebo vzpieranie, ako budete na veľmi nízkokalorickú diétu. Môžete robiť jogu a meditáciu.
 • Vyhnite sa rafinovaný cukor, sódovej nápoje, balené potraviny a nápoje, vyprážaných jedál a nezdravé desiaty.
 • Môžete urobiť banán a mlieko koktail v prípade, že ste nudiť konzumovať mlieko a banán oddelene.
 • Piť aspoň 3 litre vody za deň.
 • Spánku počas 7 - 8 hodín.
 • Udržujte stres preč tým, že starosti príliš veľa o svojej váhe.
 • Okamžite zastaviť túto diétu, ak sa cítite slabí a poradiť sa s lekárom o ďalšie rady.
 • Po 4. Deň tejto diéte je nutné dodržiavať zdravý jedálniček a cvičenia, aby sa zabránilo získať váhu späť.

Niektoré body opatrnosti

Banán a mlieko strava režim môže byť nasledovaný každého, kto chce schudnúť v núdzovej situácii. Avšak, existuje niekoľko vecí, ktoré treba mať na pamäti, zatiaľ čo po jeho:

 • Spočiatku, jeden by mohol cítiť trochu slabá, pretože príjem kalórií dostane drasticky znížený počas tejto diéte. Slabosť nie je dosť ťažké riadiť, ale v prípade, že sa dostane ťažké zvládnuť, môžete konzumovať jedno správne jedlo za deň.
 • Ženy by nemali dodržiavať diétu banán mlieko v priebehu menštruačného cyklu. Táto diéta chýba minerály ako železo, zinok, meď, a niektoré vitamíny, ktoré sú veľmi dôležité byť konzumované v priebehu tohto obdobia. Ale ak má strava sa treba riadiť v tomto okamihu, skontrolujte, či máte nejaké vitamínové a minerálne doplnky spolu s ním.
 • Diéta plán banánového mlieka by nemala byť sledovaní po dobu dlhšiu ako 4 dni, pretože niektoré z dôležitých prvkov potrebných pre telo chýba v ňom. Nasledovať túto diétu po dobu 4 dní pomáha strácať okolo 4 kg telesnej hmotnosti ľahko. Ak niekto chce prísť o väčšiu váhu, on / ona by mohla mať medzeru asi jeden týždeň a vykonávať ďalšie kolo tohto diétny plán.

Udržať tieto body na pamäti, skúste banán a mlieko diétu úspešne zhodiť nadbytočné palcov a vojde do vašej obľúbenej šaty, bez toho aby na sebe nepríjemný telesný shaper. Banán a mlieko sú obe zdravé a skvelý spôsob, ako schudnúť rýchlo blížiace sa udalosť. Začnite ešte dnes a vidieť výsledky iba za 3 dni. Veľa štastia!

load...