Zdravie a wellness

10 úžasných výhod použitia parfumov

10 úžasných výhod použitia parfumov

Je telesný pach veľký turn off pre vás? Páči sa vám nosiť svoj obľúbený parfum k tejto kľúčovej stretnutie? No, ak ste sa môžu týkať uvedených situácií, znamená to, že máte radi vôňu!

Parfumy a deodoranty sú dnes populárne, pretože nielen to, že vám pomôže v boji telesný pach, ale aj zvýšiť vašu morálku. Ale, viete, že parfum má niekoľko ďalších výhod príliš? To vám môže pomôcť poraziť stres a liečiť nespavosť taky! Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej a zistíte desiatke výhody parfumov.

1. Vôňa:

No, toto je úplne zrejmé. Parfém bol historicky používaný predovšetkým pre vôňu. To pomáha udržať nežiaduce telesný pach v rozumných medziach a zaisťuje, že budete voňať po celý deň.

load...

2. Zlepšuje náladu:

Jednou z hlavných výhod na sebe parfum je zvýšiť náladu. Parfumy pomáha zdvihnúť náladu. Môžete tiež nosiť parfum, ktorý odráža vašu náladu, premietať lepšie. Či už máte pocit, hravý, nezbedný, plachá ani rezervovaný, parfumy ponúkajú veľa rôznych druhov vôní pre rôzne nálady. Vybrať a nosiť parfum ako na príležitosti, takže sa môžete dostať do apt nálade na to (1).

3. Posilňuje dôveru:

Rovnako ako pekné šaty, dobrý parfum môže zvýšiť vašu dôveru a zabezpečiť, že dostanete cez deň bez pocitu vedomý svojho telesného pachu. Pomlčka vôňa dokáže divy na vašej osobnosti. Vyberte si vôňu, ktorá vyhovuje vašej osobnosti, a ktorý môže zvýšiť vašu morálku v boji proti všetkým očakávaniam (2).

4. Robí atraktívny:

Čuch je jedným z najdôležitejších z piatich zmyslov. Niekedy môžete jednoducho dostať priťahované niekým kvôli tomu, ako vonia. Parfumy sú bohaté na feromóny, a tak vám atraktívnejšie.

load...

5. Afrodisiakum:

Mnoho parfumy niekedy fungovať ako prírodné afrodiziakum. Niektoré typy parfumov obsahujú feromóny, ktoré majú afrodiziakálne účinky. To vysvetľuje, prečo vám priťahovaní k niekomu, pretože ich parfum (3).

6. Posilňuje zdravie:

Neexistuje žiadny vedecký dôkaz pre zistenie účinnosti zdravotných posilnenie vlastností parfumu je. Avšak, parfum pomáha zlepšiť náladu, ktorá môže udržať stres a ďalšie otázky súvisiace úzkosť na uzde. Môžete použiť svoju obľúbenú vôňu poraziť svojich úzkosti blues a zdvihnúť náladu.

7. Triggers pamäte:

Parfumy môžu byť tiež dôležitým spúšť šťastný pamäte. Jeden má tendenciu Ø pridružiť ľudí s určitými vôňami. Mnoho žien, ktoré nosia svojej matky podpis vôňu tomu oživiť spomienky.

Vyskúšať a kúpiť nové parfumy zakaždým, keď budete cestovať a nosiť. Rôzne vône vám pripomenie každú dovolenku a pomôžu prežiť tie chvíle.

8. Aromaterapia:

Parfém má veľa relaxačných a liečebných dávok. Citrusové plody, kvetinové a zimné korenia parfumy pomôže upokojiť myseľ a upokojuje telo. Tieto parfémy zaistili, že vaše stresu pod kontrolou (4).

9. Zaobchádza Nespavosť:

Ďalší z liečebných účinkov parfumu je to, že vám pomôže lepšie spať v noci. Parfumy, ktoré obsahujú éterické oleje, vám pomôže relaxovať a užívať si pokojné spánku v noci (5).

10. Lieči bolesť hlavy:

Tento je ale prekvapenie! Je to ďalší terapeutický účinok parfumu. Nosiť parfum vám pomôže vyliečiť ten nepríjemný bolesť hlavy. Avšak, to nie je pravda pre parfumy, ktoré obsahujú éterické oleje tejto zlúčeniny bolesť hlavy.

Takže až sa nabudúce budete nosiť parfum, pamätajte, že to nie je len robiť cítite dobre, ale cítiť sa lepšie taky.

Povedzte nám, ak ste zažili dobrotu parfumov. A dajte nám vedieť, ak viete, žiadnu zo svojich ďalších výhod! Zanechať komentár nižšie! Boli by sme radi počuť od vás!

load...