Zdravie a wellness

10 úžasných výhod počúvania hudby počas meditácie

10 úžasných výhod počúvania hudby počas meditácie

Myslíte si, že váš život nudný a nudná? Cítite sa unavení a frustrovaní prvá vec po ránu? Má váš život vyzerať tak nevyvážená a jednotvárna?

Potom pravdepodobne vám chýba na niečo. Možno, že vám niečo chýba magické kombinácia hudby a meditácie.

Keď meditujete s krásnou hudbou zvonenie v ušiach, bude vás psychicky silnejší človek. Môžete dobyť depresie a žiaľ. Budete vždy v mieri so sebou samým. Jemná hudba vytvára pokojnejšie prostredie, čo činí proces mediácie efektívnejší.

load...

Takže sa tešíš na transformáciu svoj život úplne? Potom sedieť a čítať!

Čo je to meditácia?

Cez jeho obrovskú popularitu, veľmi málo z nás sú si vedomí toho, čo meditácia skutočne je. Meditácia je jednoduchý spôsob, ako získať jasnosť v našich myšlienkach. Pomáha nám nájsť vnútorný pokoj a spokojnosť. Aktivuje našu myseľ a pomáha nám rozvíjať naše poznávacie schopnosti. Najlepšie časť o meditácii je, že je veľmi ľahké praxi. Všetko, čo potrebujete, je pokojné miesto a pár minút denne. Budete ohromení tým vedomím výhod, ktoré prichádzajú s meditáciou.

Niekoľko Misconceptions:

Existuje niekoľko mylných predstáv o meditácii, ktoré by mali byť vymazané, než pôjdeme ďalej. To vám pomôže pochopiť, meditácie v oveľa lepším spôsobom. Tu sú!

load...

1. Koncentrácia:

Meditácia nie je koncentrácia. Koncentrácia je, keď si dať plnú zamerať na objekt a zostať tak na nejakú dobu. Tieto metódy a techniky, ktoré sú často používané vo vizualizácii, sú ďalšie rôzne druhy spojenia.

2. Cvičenie:

Meditácia nemá nič spoločné s prácou von. To sa neskladá z pozícií a dýchacie techniky ako také. Ani to sa skladá z starostlivého pohybu alebo potenie. Meditácia je predovšetkým o hľadaní svojej vnútornej dušu a robiť mier s ním.

3. Ak chcete stratiť kontrolu:

Meditácia nespočíva zvuky, hlasy alebo akékoľvek mimovoľné pohyby. To sú príznaky, ktoré odrážajú stratu vedomia a nie sú spojené s meditáciou akéhokoľvek druhu.

Podľa odborníkov, počúvanie hudby pri meditácii je dobré pre telo i dušu. To vám osvieži zvnútra a omladzuje svoju myseľ. Existujú rôzne druhy hudby, ktorú by mohol načúvať pri meditácii.

Rôzne druhy hudby pre meditáciu:

1. India Klasická hudba:

Rovnako ako názov napovedá, indickej klasickej hudby sa narodil v kultúrnom a pestrej krajiny India. Od chvíle, kedy vstúpil do existencie, to chytil pozornosť miliónov. A dnes, jeho popularita prekročila hranice a celý svet o tom vie. Dokonca aj ľudia zo západných a európskych krajín počúvanie indickej klasickej hudby, zatiaľ čo premýšľa.

Meditácia s indickou klasickú hudbu hrať na pozadí môže byť život meniace skúsenosť.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o indickej klasickej hudby, je to náš predpoklad, že ste on-line vyhľadávania. Existuje niekoľko dobre známych klasických hudobníkov sa chystáte milovať!

2. Gregoriánsky Chanting A Primordial Znie:

Keď hovoríme o gregoriánskeho spevu, máme na mysli akési barytón spevu. Tento druh hudby bol používaný po stáročia, a pokračuje byť populárne aj dnes. , Primordiální Sounds ', na druhú stranu, je ďalšia vetva hudby, ktorá je podobná spievanie. Používa sa k pomoci osobe dosiahnuť dobrý myslenia. Veľmi populárny prvotnej zvuk Om. To je široko používaný v krajinách, ako je India.

3. Zvuky prírody:

Zvuky z prírody môžu tiež vám skvelú hudbu pri meditácii. Či už je to chvenie listov alebo cvrlikání vtákov; hučí prírody sú vždy oživenie. Najlepší spôsob, ako ísť na to, aby si CD. Nájdete CD, ktoré obsahujú záznamy z prírody. To bude mať upokojujúci účinok na vás a meditácie oveľa jednoduchšie a relaxáciu.

4. Inštrumentálna hudba:

Ak existuje nejaký druh hudby dnes, že by ste nemali nechať ujsť, je inštrumentálna hudba. Tento typ sa skladá z klasických gitár, huslí, zvončekov, stôl, gitara, harfa, atď. Tieto melódie sú stále melodický a krásne. K dispozícii je široká škála možností, môžete si vybrať od okamihu, keď sa jedná o inštrumentálnu hudbu. Stačí navštíviť internetový obchod CD alebo nakupovať online.

5. Christian Music:

Ak ste niekoho, kto cvičí kresťanstvo usilovne, môžete použiť kresťanskú hudbu pri meditácii. Dokonca aj keď nie ste kresťanom, bude hudba určite dotýkať svoju dušu.

Tu nájdete krásne kombináciu tradičnej a modernej kresťanskej hudby. To vás bude inšpirovať zvnútra a pomôže vám meditovať lepšie. Tento druh hudby sa používa v cirkvách celkom často. To by mohol byť použitý ako doma, zatiaľ čo sa modlí taky.

Nezáleží na tom, aký druh hudby, ktorý používate, a to vždy na pamäti, že to by malo byť mäkké na ušiach. Hudba pre meditáciu by nikdy nemala byť hrubá.

Výhody počúvania hudby počas meditácie:

Výhody hudbu, zatiaľ čo meditácie sú život-meniace. Oni sú tak neuveriteľné, že by ste mohli na prvý pohľad ťažko veriť. Budete sa diviť, vedieť, čo je meditácia môže urobiť pre vás. Tu sú niektoré z výhod:

1. Znižuje stres:

Jednou z výhod počúvanie hudby pri meditácii je zníženie hladiny stresu a úzkosti. Stres je jedným z najčastejších problémov v dnešnom svete. Ak je vaša pracovná vyťaženie je veľmi náročná, je to veľmi prirodzené pre vás pocit, zdôraznil-out často. Pri počúvaní príjemné a jemné hudby počas meditácie, budete sa cítiť pokojnejšie a odstrániť stres zo svojho života.

2. Hlboká Meditácia:

Ak chcete ísť hlbšie do meditácie, potom by ste mali zahŕňať niektoré krásne a tichá hudba v pozadí. To povedie k zlepšeniu svojej kognitívne schopnosti a pomôže vám meditovať lepšie. Tiež sa hovorí, že tí, ktorí meditujú pri počúvaní hudby môžete nájsť vnútorný pokoj a šťastie v sebe.

3. Lieči vaše telo:

Vedeli ste, že meditácia môže tiež liečiť? Začleniť jemnú a krásnu hudbu na pozadí. To umožní, aby vaše telo liečiť prirodzene. Existuje celý rad štúdií, ktoré ukazujú celý rad výhod, okrem iného činnosti, počúvanie hudby pri meditácii po operácii. Ak by ste mohli urobiť, tak som si istý, že bude nesmierne ťažiť.

Meditácia nielen lieči psychické rany, ale fyzická zranenia rovnako. To je sila vašej mysle. Musíš ju len channelize, a to sa postará o zvyšok.

4. Vám pomôže lepšie jesť:

Teraz mnohí z vás možno prekvapí, aby vedeli, ale meditácie pri počúvaní hudby vám pomôže ovládať svoje stravovacie návyky. Ak ste niekoho, kto má tendenciu pribrať na váhe naozaj rýchlo, bolo by môj návrh začať meditáciu začať. A počúvať nejakú tichú hudbu v rovnakom čase.

Môžem vás uistiť, že uvidíte zmeny pri jedálenskom stole, keď sa chystáte k jedlu. To vám pomôže udržať svoju váhu a nakoniec stratí kíl, ak chcete.

5. Vyrovnáva vaše emócie:

Udržiavanie emočné rovnováhy je veľmi dôležité. Neviete, ktorý problém by ťa udrie na vašej tvári a kedy. Vyrovnaná myseľ nemá strach meniacej sa situácie. Skôr objíme je.

Počúvanie hudby pri meditácii vám pomôžu vyvážiť svoje emócie. Často sa hovorí, že ľudia, ktorí meditujú pri počúvaní hudby na pravidelnom základe môže vyvážiť všetky oblasti svojho života. Oni sú lepší v rokovaní s emóciami. V skutočnosti môžu zlepšiť ich vzťahy a hojenie rán rýchlejšie než tí, ktorí nemajú dopriať v tomto krásnom praxi.

6. Zlepšenie Koncentrácia:

Budete mať tiež možnosť zlepšiť svoje úrovne koncentrácie s nejakou hudbu pri meditácii. Ak ste študent, budete mať možnosť študovať lepšie. A ak máte rušný život na pracovisku, budete mať možnosť sústrediť sa na tom, že nové a náročných projektov lepší. Všetky vaše prezentácie bude vykonané s ľahkosťou. To je, ako úžasné je táto prax.

7. Zlepšuje si dôveru:

Viem, že existuje veľa z nás žien, ktoré túžili priviesť späť, že dlho stratené pripojenia sme kedysi zdieľal s našimi partnermi. To by mohlo byť trochu ťažké, ak ste bol ženatý už mnoho rokov. Ale verte mi, že nikdy nie je nemožné. Kombinácia hudby a meditácie je všetko, čo je potrebné zlepšiť svoj sexuálny život. To bude iskra tú dávno zabudnutú intimitu medzi vami dvoma, a to najmä ak ste meditáciu dohromady. Nielen, že to zlepší vaša spálňa zručnosti taky. A teraz, ako je to v pohode!

8. Zostať v pokoji na cestách:

Existuje celý rad ľudí, ktorí šalieť, keď sú na cestách. Lezenie v lietadle prvýkrát bude jedným z príkladov. Samozrejme, je to bežná vec a môže stať každému. Dalo by sa upokojte sa prirodzene pri cestovaní s meditáciou. Nemáte ešte musí mať sídlo v lotosu predstavujú v každom okamihu k meditácii. Môžete to urobiť, keď ste relaxáciu na stoličke. Niektoré mäkké a upokojujúce hudba spolu s ním pomôže ešte viac.

9. Ťa inšpiruje:

Pri počúvaní hudby pri meditácii, cítite inšpiroval. To prináša dobrý pocit z vnútra a môžete relaxovať a užívať si. Tiež sa bude cítiť skvele o sebe. To je veľkým zdrojom inšpirácie pre niekoho, kto stratil nádej v živote. Dalo by sa tiež odporučiť, aby niekto, kto sa potýka s beznádeje a depresie.

10. Pomáha lepšie spať:

Spánok je pre zdravý a vyvážený život veľmi dôležité. Adekvátne a kvalitný spánok tiež umožňuje vykonávať na svoje najlepšie na vašom pracovisku. Veľa času, v dôsledku stresu a jednotvárnosť nášho života, môžeme sa dostať dobrý nočný spánok. Meditácia je, čo to príde k záchrane tu. Meditujúci pri počúvaní nejaké krásne hudby môže pomôcť znížiť hladinu stresu. Stanete sa oveľa pokojnejšie človek a bude lepšie spať. Dobrý spánok zaistí, že budete dávať to najlepšie počas dňa. Váš šéf bude mať radosť určite!

Úžasné, nie? Cesta skrze hudbu a meditácie je niečo, čo všetci by sme sa mali snažiť. Vaše telo, myseľ a duša spojí spolu navzájom. Nielen, že sa kvalita vášho života zlepší tiež. Hneď od okamihu, kedy začnete meditácie pomocou hudby, všimnete si zmeny. Nebudete panike už nie. Budete môcť ľahšie prijímať rozhodnutia a s väčšou jasnosť. Riešenie problémov sa stáva jednoduchá úloha pre vás.

Hudba lieči aj keď je v kombinácii s meditáciou, bude vaše vzťahy dramaticky zlepšiť. Ak existuje hrubý náplasť medzi vami a vaším partnerom, bude to hojiť. Dôvodom je, že hrubé záplaty sú väčšinou spôsobené v dôsledku nevyrovnané mysle a meditácie je vaša myseľ veľa vyrovnaný a pokojný. Budete šťastnejší ako kedykoľvek predtým a nájdete mier so svojím vnútorným ja.

Budete sa cítiť menej stresu a napätá. Úzkosť a frustrácie stať cudzie slová k vám. Smiech a radosť sa stane spôsob svojho života. Budete len zriedka hnevať s vecami, alebo ľudia okolo vás.

A nakoniec, budete milovať sami seba a svoj život. Vaše sny a ambície bude jasné. Tak to je niečo úžasné, je to tak?

Takže, čo ešte čakáte? Go chytiť svoj obľúbený CD alebo sťahovať svoju obľúbenú hudbu a začať meditovať! Šťastnejší, viac splnené život na vás čaká. Len si to nenechajte ujsť.

Takže sa nemusíte strácať ďalšie sekundu. Choď na to, aby si tieto úžasné výhody počúvania hudby počas meditácie!

Myslíte si, meditovať? Myslíte si tiež počúvať hudbu, zatiaľ čo premýšľa? Má hudba pomôžu meditovať lepšie? Dajte nám vedieť v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...