Zdravie a wellness

10 úžasných výhod papája Juice (Papita Ras)

10 úžasných výhod papája Juice (Papita Ras)

Papája, tiež známa ako "The Fruit of Angels", má za sebou bohatú históriu liečivý od staroveku. Toto chutné ovocie bohaté na antioxidanty, vitamíny a minerálne látky poskytuje neuveriteľne vysokú nutričnú benefits.But, tu v tomto príspevku sa zoznámite papája šťava výhody.

Pohár džúsu z papáje je skvelý spôsob, ako získať dôležité vitamíny a minerály. Obsahuje a tráviaci enzým nazývaný papaín, čo je užitočné pri liečbe zranení a alergie. Okrem toho, že tiež obsahuje vitamíny A, B, C a K a beta-karotén. Tento článok vám povie všetko o tom, prečo papája má také úžasné výhody!

Ako si vyrobiť Papaya Juice (Papita Ras)?

Serves- 2

Zloženie - Zrelé papája - 500 g (nakrájané), pomarančový džús - 1 šálku, citrónová šťava - 3 lyžice, Med - 1 polievková lyžica.

Metóda:

Zmiešajte papája, pomarančová šťava a med spoločne a brúsiť dobre až je hladké. Túto šťavu vo veľkej sklenenej nádobe naliať. Chladom ho a slúžiť chladené.

load...

Papaya Juice - Nutrition Chart

100 gramov papáje obsahuje:

  • 74% vitamínu C
  • 41% vitamínu A
  • 10% vitamínu B9
  • 0,14 gramov tuku a
  • 1,8 gramov vlákniny a dáva vám 39kcal čo z neho robí najlepšie ovocie pri znižovaní cholesterolu robí.

Papaya Juice Výhody:

Nižšie uvedené sú niektoré z najlepších papája šťava výhody.

1. Zaobchádza Rakovina:

Papája šťava sa tvrdí, že je veľmi účinný pri liečbe rakoviny, najmä rakoviny hrubého čreva. Tieto vysoké množstvo vlákien prítomných v papáje utesňuje toxíny rakovinotvorné od zdravých buniek hrubého čreva, čím sa znižuje riziko jeho. Lykopén prítomný v papáje tiež preventívne proti rakovine.

load...

2. Pridá Glow na koži:

Papaya je veľmi dobré pre pleť. Buničina môže byť použitý ako pleťová maska, aby sa zabránilo pupienky a upchávaniu pórov. Enzým papaín napomáha rozpustenie mŕtve bunky a dáva žiariace kožu.

3. Považuje žalúdočné problémy a zlé trávenie:

Enzým papaín prítomný v papáje poskytuje úľavu od žalúdočných problémov a trávenie. Zlúčenina carpain je tiež použitý v diagnostike mnohých aliments.

4. Znižuje zápcha:

Vysoké množstvo prítomného vlákna v ovocí pomáha minimalizovať zápchy.

5. Bráni infarktu:

Výskum ukázal, že papája je veľmi účinný pri prevencii mŕtvice a vysokého krvného tlaku.

6. Zachádza Nepravidelná menštruácia:

Používa sa aj na liečbu nepravidelnej menštruácie. Papája pomáha zmierniť menštruačné kŕče a podporuje pravidelný tok. Z tohto dôvodu sa používa v prípade potratov.

7. Lieči Respiračné vzplanutia

Papája šťava prijatá na dennej báze, pomáha pri znižovaní respiračnej zápaly orgánov.

8. Lieči Mandle:

Len v prípade, že ste mandle v krku, to je doporučené piť surové papája šťavy zmiešanej s medom.

9. Dobré protihlístový:

Tieto papája semená sú považované za anthelmintické vlastnosti, ktoré vyhnať črevné červy. Pohár papáje šťavy po dobu 7 dní podávaná zbaviť červov. Sú tiež užitočné pri liečbe lupín.

10. Zvýšenie imunitného Úrovne:

Papaya je bohaté na vitamín A a C. Z tohto dôvodu, pretože zvyšuje hladiny imunity organizmu, najmä, keď je človek trpí horúčkou a chladu.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na zdravotné výhody papája šťava. Takže sa vám pridá papája šťavy do svojho jedálnička odo dneška? Ešte zdieľať, ak viete, akékoľvek iné papája šťava výhody komentáre časti nižšie.

load...