Zdravie a wellness

10 úžasných výhod mydla z uhlia

10 úžasných výhod mydla z uhlia

Už ste počuli o neobvyklé kombinácie dreveného uhlia a mydlom? No, ešte viac prekvapivo, drevené uhlie je hlavnou zložkou v mnohých produktoch nedávnych pre starostlivosť o pleť a poskytuje úžasné výhody. Ťažké uveriť? Tento post hovorí o uhlie a mnoho výhod aktívnym uhlím mydla. Prečítajte si o to je poznať!

Charcoal - prehľad:

Charcoal bol do liečebného použitia po viac ako tisíc rokov. Starovekí Egypťania používali ju ako obklad na čistenie rán. Hindi používa ju pre filtráciu vody. Aj v 18. Storočí, lekárnici a chemici študovali uhlie objaviť svoje schopnosti, aby poskytovali ochranu pred toxínmi. V súčasnej dobe, aktívne uhlie (jeden z spracovanej formy) sa používa vo vodných filtrov, rovnako ako protijed na jed.

V poslednej dobe sa uhlie získal popularitu pre kožu výhod, ktoré poskytuje. To by mohlo pripadať bizarné, ale spracované uhlie je zahrnutá ako dôležitá súčasť prírodných mydiel a čistiacich prostriedkov na celom svete. Medzi kľúčové výhody spojené s uhlím mydlom, sú uvedené nižšie.

load...

Výhody aktívneho uhlia mydlo

Pozrite sa tu niektoré zaujímavé výhody dreveného uhlia mydla.

1. Zachádza mastnú pleť:

Mnohí z vás by mohlo byť dosť na vyskúšanie nespočetné spôsoby, ako zaobchádzať mastnú pleť. Je to ešte horšie, v priebehu letnej sezóny. Charcoal mydlo absorbuje prebytočný olej spolu s nečistotami z kože. To vám dáva vzhľad bez oleja. Okrem toho tiež účinne odstraňuje nežiaduce olej z tváre.

2. Poskytuje bezchybnú pleť:

Charcoal mydlo má úžasnú schopnosť ovládať tvárové oleja a strhli nečistôt, ktoré sa usadzujú v póroch (1). To je tiež účinný pri odstraňovaní odumretých buniek, a tým zaistiť čistú a bezchybnú pleť.

load...

3. Charcoal mydlo na akné:

Aktivované uhlie mydlo je známe, že je veľmi prospešné pri liečbe akné (2). To nielen napomáha odstráneniu toxínov, ale tiež odstraňuje kožné nečistoty a tým pomáha pri liečbe akné. Je dokonca vymaže tvárovej ochrannej známky vyplývajúce z akné.

4. Znižuje veľkosť pórov:

Ak máte tendenciu tráviť veľa času vonku v dymu, prachu a znečisteniu, možno ste si všimli nečistoty klesajú na póry čo je výraznejší a rozšírený vzhľad. Po určitej dobe sa tieto póry môžu byť jasne vidieť na tvári. Charcoal mydlo je najlepším riešením pre to. Je to nielen extrahuje nečistoty a špinu, ale aj lieči upchaté póry a znižuje ich veľkosť.

5. Robí Skin tesnejšie a pevnejšie:

Loose skin označuje začatí staroby. Je dôležité, aby prijali zásadné opatrenia nadobudnú účinnosť najskôr. Charcoal má kvalitu, aby sa pokožka pevnejšia a pevnejšie rýchlym tempom.

6. Oblek pre každý typ pleti:

Vhodnosť koža je veľkým problémom pri používaní akéhokoľvek produktu pre starostlivosť o pleť. No, uhlie mydlo je vhodný pre každý typ pleti.

Kým na jednej strane sa vyníma prebytočný olej z mastnú pleť, na druhej strane ale aj hydratuje a vyživuje suchú kožu. Okrem toho, že je vhodný aj pre citlivú typ pleti. To účinne lieči kožné alergie a začervenanie v tvári.

7. Zabraňuje predčasnému starnutiu:

Charcoal mydlo je efektívny spôsob, ako zastaviť predčasné starnutie. Pomáha zbaviť sa vrások a jemných liniek, čo vám bráni pri pohľade starý a má matný, unavený tvár.

8. Vymaže chyby pokožky:

Pravidelné používanie dreveného uhlia mydlo môže poskytnúť úžasné výsledky pre vady bez kože. Opäť platí, že nemá toto účinne odstránením nečistôt a toxínov z pokožky. To tiež odumretej kože.

9. Zaobchádza Psoriáza:

Byť vynikajúci exfoliant, s možnosťou odstránenie odumretých kožných buniek spolu s ťažbou hliny a špiny, uhlie mydlo tiež lieči lupienku a ekzémy. Je účinný pri liečbe suchej a popraskanej kože. To v niektorých prípadoch, ale tiež zabráni ochorenia opakovania.

10. Zaobchádza lupy:

Charcoal mydlo má jedinečnú vlastnosť funguje ako mydlo a šampón. Pri použití ako šampón, pomáha liečiť ochorenia kože ako lupiny a suchú pokožku hlavy.

Cez všetky úžasné aktívneho uhlia mydlo výhod vyššie uvedených, čierne uhlie mydlo je úplne lacná. Vytvára bohatú penu poskytnúť bavlnke a luxusné pocit na koži. Tak nám povedať, ako to po vás pomohlo. Môžete vyjadriť v poli nižšie.

load...