Zdravie a wellness

10 úžasných výhod banánového oleja pre vašu pokožku a vlasy

10 úžasných výhod banánového oleja pre vašu pokožku a vlasy

Všetci vieme, o banány. Sú to veľké plody s úžasné zdravotné výhody. Ale už ste počuli o banánového oleja? Ak tomu tak nie je, potom je na čase sa dostanete do vedieť o tom; pretože výhody, ktoré ponúka, sú úžasné, moc

Banana olej je nevyhnutnou začlenenie rôznych hydratačné, krémy, vlasové masky a vôní. Je ideálne spracované v továrňach. Avšak, môžete tiež vytvoriť skutočný banánový olej pomocou banánovej šupky doma. Zaujíma vás, ako na to? Potom prečítaní tohto príspevku by mala byť prvá vec, ktorú by ste mali urobiť hneď!

10 krokov k príprave Banana olej doma:

Mohlo by to byť zaujímavé pre vás vedieť, že banán esenciálny olej vďačí za svoj názov svojej ovocné a lákavé banánovú vôňou. To je naložený s viacerými revitalizáciu vlasov a pokožky kondicionér výhody. Zistite úžasné kroky, aby banán olej doma.

load...
 1. Zistiť čerstvé banánovej šupky a nakrájame na menšie kúsky.
 1. Umiestnite malé banánovej šupky v plastovom vrecku a poraziť sáčok dôkladne.
 1. Biť, kým sa lúpe zvlhnúť.
 1. Preneste rozšľahané kúsky banánovej šupky do pohára.
 1. Naplňte pohár s mandľovým olejom (môžete použiť aj iný tropické oleja podľa vášho výberu).
 1. Umiestnite poháre do tepla (slnečný svit) za niekoľko dní (napríklad 2). Uistite sa, že veko pohára je vzduchotesné.
 1. Nezabudnite uchopiť pohár v každé 2 hodiny trepe.
 1. Zistiť čerstvé banánovej šupky a opakujte postup od kroku 1 ku kroku 7 a prenášať voňajúce oleja do prvej pohára zakaždým.
 1. Tento postup opakujte až do doby máte pocit, že vôňa banánu je dostatočne silný.
 1. Filtrovať olej z kôry, akonáhle máte pocit, vôňa banánu je dostatočne silná, aby detekovať.

Filtrovaný olej je to, čo môžete pomenovať ako domáci banánového oleja. Ponúka bezkonkurenčnú výhody pre Vaše vlasy a pleť. Preskúmať úžasné výhody a použitia banánového oleja s týmto exkluzívnym sprievodcom grooming sme postavili pre vás.

 Banana Oil Výhody pre pleť:

 1. Banana olej je prínosom pre suchú a šupinatá koža. Je hlboko vyživuje suchú pokožku obnovením normálnu hladinu pH pokožky. Tiež opravy popraskaný pokožku a hydratuje hlbšie vrstvy kože príliš.
 1. Banana olej ponúka ochranu pred slnkom na kožu rovnako. To brnenie kože proti tuposti, sucha a stmavnutie spôsobený slnečným žiarením. Rovnako môže zvrátiť účinky poškodenie slnkom po boku im bráni deje.
 1. Banana olej je úžasné anti-aging terapie proti predčasnému starnutiu pleti. To znižuje výskyt jemných liniek a vrások na tvári. Znižuje kožné bunky a tkanivá spúšťa tvorbu kolagénových vlákien v koži. Tým je zaistené, že koža sa stáva opäť mladší, žiarivý a vláčnu.
 1. Banana olej tonizuje pokožku a robí to vada bez príliš. Takto si môžete chváliť ešte pleť, ktorá je bez škvŕn, stareckých škvŕn a pigmentácií s pravidelným a kontrolované používanie banánového oleja.
 1. Banana olej môže tiež vás do 2 odtiene spravodlivejší. To bráni produkcii eumelanín, je stmavnutie kože enzýmu. To je vaša pleť svetlejšie než predtým.

 Banán Výhody Olej na vlasy:

 1. Banana olej je tiež účinný liek vlasy vyhladenie. To môže byť vyhrievaná a aplikovať na suchú a slabé vlasy.
 1. Ponúka hlboké klimatizácií pre suchú a vlasy bez lesku tým, že obnoví normálnu hladinu pH pokožky hlavy.
 1. Banana olej je účinný proti lupinám liek, ktorý vás udrží bez lupín. Znižuje olejnatosť pokožky hlavy a tiež udržuje kontrolu na svojom sucha. Inými slovami, udržuje zdravie pokožky hlavy je. Na druhej strane, skalp zbaví problémov, ako je akné a lupiny.
 1. Banana olej je tiež úžasný riešenie, aby vlasy kader-free a zvládnuteľné. Ponúka lesk a objem tupé a tenké vlasy. Chráni vlasové kutikuly a keratín pred poškodením v dôsledku znečistenia a na slnku.
 1. Zdá sa, že banán olej tiež pomáha v raste vlasov a bojuje proti rednutie vlasov a plešatosti. To robí vlasové korienky silnejšie. To tiež udržuje kontrolu na vypadávanie vlasov. Tak, to je úžasné riešenie pre ľudí, ktorí trpia problémom nadmernej pádu vlasy.

Máte týkať niektorej z týchto úžasných pleť a vlasy výhod, ktoré s banánmi olej? Čo je jeden obľúbený prínos, ktorý láka vás skúsiť banánovú olej raz? Podeľte sa s nami!

load...