Zdravie a wellness

10 úžasných výhod a použitia silice Lemon Verbena

10 úžasných výhod a použitia silice Lemon Verbena

Vedeli ste, že citrón verbeny esenciálny olej môže pomôcť kontrolovať zažívacie ťažkosti? Ste si vedomý toho, že poskytuje posilňujúce vlastnosti, rovnako? No, ak vás zaujíma, čo citrón verbeny silice alebo ako je to prospešné pre vaše telo, nehľadajte nič iné. Prečítajte si tento príspevok a zistiť, o citrón verbeny esenciálneho oleja a jeho mnoho zdravotných výhod!

Čo je Lemon Verbena esenciálny olej?

Lemon Verbena silica sa získava z, Aloysia citrodora 'rastliny z čeľade verbeny (1). To dostane jeho meno od citrónovou vôňou ho vydal. Rastlina zvyčajne rastie až 5 metrov vysoký a je väčšinou pestuje v Maroku, aj keď má svoje korene v dažďových pralesov Čile. Olej sa získava z listov tejto rastliny za použitia spôsobu podľa destiláciou s vodnou parou, ktorá je spoločná s ostatnými silíc rovnako.

Znalecké posudky:

Odborníci tiež niektoré docela pozitívne tvrdenia o zdravotných prínosoch citrón verbeny esenciálneho oleja. Charakteristický zápach citrónovej bolo vidieť, že je široko používaný v aromaterapii. Niektoré názory z odborníkov osvetliť ďalších zdravotných výhod tejto úžasnej esenciálneho oleja.

load...

Renomovaný lekársky arómoterapeutom, Dr Kurt Schnaubelt hovorí: "Tento olej paralely ružového oleja v jeho komplexnosti. Jasné účinky antivirotík a sedatívne citrals sú doplnené jedným z najpôsobivejších koktailov húževnatým sekundárne a stopových prvkov... Jeho činnosť a prínos pre endokrinný systém sú neprekonateľné. Vzácnejšie a drahšie, citrón verbeny prináša rovnováhu a komunikáciu medzi všetkými hlavnými žliaz s vnútornou sekréciou. "Dr. Schnaubelt pracuje s esenciálnymi olejmi a ich terapeutické účinky na pomerne dlhú dobu. Môžete si prezrieť všetky esenciálne oleje, preskúma ním na jeho webovej stránke tu.

Ďalšie známy lekársky arómoterapeutom Susanne Fischer-Rizzi (2) dodáva: "Lemon Verbena olej osviežuje telo, stimuluje mozgovú činnosť a zvyšuje koncentráciu. Okrem toho, citrón verbeny posilňuje srdce a má účinky podobné tým balzam oleja. Dary otvorenosť voči novým príležitostí, radosti a nadšenia je to, čo táto rastlina ponúka. "

Esenciálny olej má mnoho zdravotných výhod a má predovšetkým upokojujúcu vôňu. Niektoré z populárnej citrón verbeny podstatných výhod ropy zahŕňajú:

load...

1. Antiseptický:

Táto charakteristika je citrón VERBENA olej vynikajúci prostriedok na liečbu bakteriálnych infekcií, a zaisťuje, že olej je široko používaný ako dezinfekčný prostriedok.

2. Stimulant:

Lemon verbena éterický olej má stimulačné vlastnosti, vďaka ktorým je ideálny pre liečenie zápalových stavov a navodenie tráviace procesy v tele. To je to, čo robí tento olej vynikajúci zažívacie.

3. Tráviaci:

Lemon verbena esenciálny olej sa používa ako náhrada citrón v potravinách a mnoho ľudí používa ako účinný tráviace agent. Jeho tráviaci príroda pomáha podporovať trávenie a zmierňuje odolných podmienok, ako je zlé trávenie, žalúdočná nevoľnosť a nadúvanie.

4. Antispasmický:

Ukľudňujúce a relaxačné charakter oleja pomáha zmierniť kŕče. Lemon verbena esenciálny olej sa používa na zmiernenie bolesti kŕčovito a liečiť podmienky, ako násilné kašeľ.

5. Upokojujúce:

Relaxačné a upokojujúce charakter tohto oleja je umocnená skutočnosťou, že citrón verbeny esenciálny olej má vlastnosti upokojujúce. To je účinný liek na nespavosť a poruchy stresu robí.

6. Zmäkčovadlo:

Jedným z najúčinnejších skutočnom využívaní citrón verbeny silica je ako zvlhčovač. Zvláčňujúce vlastnosti Olej je nielen pomôcť, aby vaša pleť mäkšie, ale pomôže efektívne udržať vlhkosť.

7. Insekticíd:

Antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti citrónovej silice z neho robí efektívne insekticíd, ktorý môže byť použitý na dezinfekciu svoje telo a na ďalších miestach, ako vašej kuchyni rovnako. Citrónovú arómu, ktorá zanecháva je jedným z jej najlepších vlastností.

8. Afrodiziakálne:

Ďalším zaujímavým rysom citrón verbeny silica je preukázaná jeho afrodiziakálne vlastnosti. Takže, rozlúčiť sa s nízkym libidom pomocou 2 - 3 kvapiek citrónovej verbeny esenciálneho oleja.

9. Protihorúčkový prostriedok:

Citrón verbeny silica je dobrý protihorúčkový prostriedok, čo znamená, že sa používa na zníženie horúčky. Táto vlastnosť robí to užitočný silice mať po ruke.

10. Tonikum:

Lemon verbena éterický olej je široko používaný ako tonikum. Má antibakteriálne, antimikrobiálne, insekticíd, dezinfekčný prostriedok a sedatívne vlastnosti, ktoré z neho robia vynikajúci tonikum pre väčšinu ochorení robia.

Takže, objednať fľašu citrón verbeny silice dnes. Okrem toho, že terapeutické silice, to je široko používaný kuchári pridajte citrónovú esenciu do mnohých pokrmov. Povedzte nám, čo si myslíte o tejto neuveriteľnej esenciálneho oleja. Zanechať komentár nižšie.

load...