Zdravie a wellness

10 úžasných spôsobov ako získať prirodzenú hmotnosť

10 úžasných spôsobov ako získať prirodzenú hmotnosť

Schudnúť je najvyššou prioritou pre niektorých ľudí, ale aby sa stal tenký prirodzene Rovnako tak je to veľká výzva. Možno ste to žiaduce, aby pribrali na váhe udržať si svoje zdravie a fit telo. Takže, budeme tí najlepší spôsob, priberanie na váhe prirodzene aj v zdravom spôsobe. Ale ako na priberanie na váhe v prirodzenou cestou, je to, čo potrebujete vedieť.

Tu je 10 prírodných spôsobov, ako na priberanie na váhe, ktoré môžete sledovať, aby na niekoľkých Kg!

1. Skúste červené mäso:

Červené mäso je vysoký obsah cholesterolu a efektívny spôsob, ako získať váhu ľahko. Mäso obsahuje vysoké množstvo bielkovín a železa. Dalo by sa len pridať pár kvapiek olivového oleja a premiešame čerstvé červené mäso v rúre pre dokonalé zdravej výživy pridať váhu. Najlepšie časti mäsa, ako je kus rebrá, t-kosti, pásov a hovädzej sviečkovej, majú dobrý zdroj tukov. Ale pamätajte si, aby sa zabránilo kombináciou červeného mäsa s vysokým obsahom nasýtených tukov - toto kombo je rozhodne nie je spôsob, ako pribúdajú na váhe v zdravým spôsobom!

2. Použitie arašidové maslo:

Arašidy sú plné bielkovín a tukov. Ponúka ideálne jedlo časť pre ľudí, ktorí sa snažia na priberanie na váhe prirodzene. Jedna polievková lyžica arašidového masla má okolo 100 kalórií. Arašidové maslo obsahuje tiež vitamíny, ako je horčík, listovej kyseliny, vitamín B a vitamín E. Naneste silnú vrstvu arašidového masla na celozrnný chlieb pre zdravú raňajkách a zvýšiť svoj príjem kalórií.

load...

3. Prepnúť na plnotučné mlieko:

Jednoduchým riešením na priberanie na váhe je nahradenie odstredeného mlieka plnotučného mlieka. Plnotučné mlieko vám dá 60 kalórií za sklom ako odstredeného mlieka. Mlieko je tiež plný vitamínov a živín. Je tiež bohatým zdrojom vitamínu D a A. Môžete si vziať plnotučné mlieko s ovsených vločiek a obilnín. Bez ohľadu na to, ako ho konzumovať, bude ponúkať svoje zdravie veľa dobrej!

4. Jedzte ovocie:

Plodov, najmä tropické ovocie vám pomôže priberanie na váhe. Mango, banány, papája a ananás majú dobré prírodný cukor, čo je skvelý spôsob, ako pribúdajú na váhe. Tieto plody s prírodnými cukrami zaplní žalúdok a dá vám okamžitú energiu. Môžete jednoducho vytvoriť sladký dezert pridanie týchto plodov a skákanie nasýtené umelé cukry. Ak zistíte, že nuda jesť ovocie a zeleniny pláň, potom dať dohromady a zmiešať ich, aby lahodný kokteil.

5. Skvelé Avocado:

Avokádo sú vynikajúci spôsob, ako pridať dobré zdravé tuky do svojho jedálnička. Len polovica avokáda obsahuje 140 kalórií. Je tiež dobrým zdrojom vitamínov a minerálnych látok, ako sú vysoké hladiny vitamínu E, kyseliny listovej a draslíka. Takže nezabudnite, aby si avokádo sú šaláty. Dokonca si môžete rozšíriť ho na toastu.

load...

6. Choď na celozrnný chlieb:

Celozrnný chlieb je úžasný spôsob, ako pribúdajú na váhe ľahko. Ak pridávate celozrnný chlieb do svojho jedálnička, hoď ho zrnkami. Celozrnný chlieb má dostatok živín pre podporu zdravých raňajok a tiež pridať dostatok kalórií. Oni tiež obsahujú vlákninu a minerály, ktoré sú chýbajúce v normálnych bielej chleby. Celá pšeničný chlieb ako raňajky vás udrží zostať plne za dlhšie časové obdobie.

7. Skúste maslo alebo ghí:

Maslo je vysoký obsah kalórií. Ak máte nudiť konzumného mlieka denne, potom opekať celý tlkotu chlieb s maslom na miernom plameni, kým pečené dobre. To bude robiť dobré raňajky a dá vám všetky živiny, ktoré budete potrebovať pre tento deň. Vždy majte na pamäti, maslo má mať nasýtené tuky, takže jesť a užiť si to v medziach. Ak nechcete radšej maslo, môžete ho nahradiť s ghí. Ghee je forma prečisteného masla. Možno použiť ghí s mierou vo varení, pretože sa sústredila chuť. Pridajte vajcia lahodný ľahko vyprážané na masle alebo ghí na výživnú raňajkách a zvýšenie vysokých kalórií.

8. Zblázniť:

Orechy sú skvelé občerstvenie voľbou, pokiaľ ide o priberanie na váhe. Majú dobré zdroje tukov a živín. Orechy tiež obsahujú veľké množstvo vlákniny. Konzumácia orechov možno udržať si plne za dlhšie časové obdobie. Môžete ľahko nosiť v batožinou k práci, v škole.

9. Cheese syr:

Syr je môj obľúbený a som si istý, máte radi jesť príliš. Najlepšie na tom je, že ich môžete použiť v takmer niektorý z vašich obľúbených jedál. Opäť platí, že ak sú spustené z mlieka, potom je to dobrá voľba, pretože má všetky nutričné ​​výhody mlieka. Všeobecne platí, že väčšina syrov sú veľmi vysokým obsahom tuku, takže spotreba syrov pomáha osoba, ktorá má priberanie na váhe prirodzene.

10. Dať zemiaky try:

Každý, kto má rád zemiaky! Môžete pridať tieto vysokým obsahom sacharidov s vysokým obsahom zeleniny do svojho jedálnička priberanie na váhe veľmi rýchlo. Zemiaky sú veľmi vysoký obsah bielkovín, plná vlákien a tiež obsahujú dobré množstvo vitamínu C. Často sme zanedbávať jesť zemiaky s kožou, ale pamätajte, zemiaky majú bohatú výživu na kožu. Potom, čo olúpať kožu off, ste odrezanie hlavná časť vitamínov a proteínov.

To sú niektoré z prírodných potravín na priberanie na váhe! Či už chcete schudnúť, alebo priberanie na váhe, si jednoducho nemôže ísť s nezdravé potraviny. Ak je niečo s vysokým obsahom kalórií, rozhodne to neznamená, že môžete jesť na priberanie na váhe. Trans-tuky, ktoré sú majorly nájdené v spracovaných potravinách by mala byť vždy vyhnúť. Sú to jednoducho zlý druh jedla, ktorá vedie k srdcovým chorobám.

Je veľmi pravda, že pitie sladkých nápojov, ako sú limonády a jesť hranolky budete pribúdajú na váhe, ale nie v zdravom spôsobe. Najlepší spôsob, ako pribúdajú na váhe je vždy prostredníctvom zdravej výživy.

Postupujte podľa nasledujúcich krokov k úspešnému pribrali na váhe v zdravým spôsobom a dosiahnuť ideálnu váhu.

Poznáte nejaké iné prírodné spôsoby, ako na priberanie na váhe? Ešte s nami podeliť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...