Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov zdravia z broskyňovej šťavy

10 úžasných prínosov zdravia z broskyňovej šťavy

Ktoré iné ovocie nájde zmienku v básni napísal veľkým básnikom, ako TS Eliot? Ale potom tam nie je veľa druhov ovocia, ktoré vlastniť krásu zrelých broskýň!

Na rozdiel od vyzerajúci dosť, broskyňa je tiež nízkokalorické, chutné ovocie plný vitamínov a minerálov. Surové broskyňa šťava je bohatým zdrojom minerálnych látok, ako je železo, vápnik, zinok, mangán, horčík a síru. Je tiež obsahuje rôzne vitamíny, ako je napríklad A, B1, B2, B9 a C. Kým broskyne sú chutné samy o sebe, broskyňa šťava umožňuje telu absorbovať viac živín v jednej porcii. Šťavy broskyňové umožňuje telu spotrebovať väčšiu porciu živín rýchlo, zlepšenie celkového zdravia, posilnenie imunity a chráni telo z rôznych typov ochorení. Peach šťava je dobré pre zdravie a ponúka mnoho výhod pre lepšie a zdravého životného štýlu.

Top 10 Zdravie Výhody Šťavy broskyňovej (Aadu Ka Ras):

Tu sú niektoré z úžasné výhody, ktoré možno získať pridaním pohár šťavy z čerstvej broskyne do svojho jedálnička:

load...

1. Bojuje proti zažívacie poruchy:

Ako broskyňa šťava je zásaditej povahy, ale prispieva aj k zmierneniu príznakov poruchy trávenia, zápal žalúdka, zápcha, nadúvanie, pocit na vracanie a ďalšie zažívacie podmienok. Je dobré prírodný liek na bolesti žalúdka a môže byť použitý k de-Worm jednotlivca vyčistením črevný trakt.

2. Zvyšuje funkcie obličiek:

Peach šťava je prírodné diuretikum a preháňadlo agent, ktorý pomáha zlepšiť funkciu obličiek a močového mechúra. Pravidelná konzumácia znižuje pravdepodobnosť nefritídy, iných ochorení obličiek a poruchy pečene. Peach šťava rovnako pomáha pri rozpúšťaní obličkové a močové kamene.

3.Improves krvný obeh:

Peach šťava pomáha k posilneniu srdcového svalu a stimulujú krvný obeh do celého tela. To má za následok znížený krvný tlak a zníženie hladiny cholesterolu. Broskyňa ovocný džús znižuje riziko vzniku aterosklerózy, infarktu myokardu a väčšina iných kardiovaskulárnych ochorení. Vzhľadom k tomu, broskyne sú bohatým zdrojom železa, pitie broskyňa šťava pomáha predchádzať anémii.

load...

4. AIDS v chudnutí:

Peach šťava je nízkokalorické potraviny a pomáha znížiť mäkká tukové tkanivo v každom programe chudnutie. A 100 ml surovej šťavy broskyňovej má menej ako 57 kalórií. Ak hľadáte schudnúť a nudí sa nevýrazné jedlo, skúste broskyňovú šťavu!

5. Posilňuje imunitný systém:

Ako broskyne sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálnych látok, broskyňa šťava pomáha vybudovať imunitný systém tela a zabrániť bežné prechladnutie a iných takýchto chorôb. Jedinci, ktorí pravidelne konzumujú broskyňovej šťavy sú menej náchylné k bežnej ochorení a porúch-i sezónne a chronické.

6. Zlepšuje zrak:

Beta karotén v broskyňovej šťavy prispieva k zlepšeniu zraku. Šťava funguje tak, že zlepšuje krvný obeh do oka a okolitých svalov, prevencie straty zraku v dôsledku svalovej slabosti.

7. Zlepšuje kože tón a pleť:

Mať kože ako broskyne kompliment všetci milujeme dostať! Jedným z hlavných zdravotných výhod broskyňovej šťavy je vplyv to má na koži. Je dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý sa používa vo väčšine kožných produktov k zlepšeniu pleti textúru a kvalitu. Broskyne možno tiež aplikovať priamo na kožu, ako sa zbaviť tmavé kruhy pod očami, škvrny, škvrny, pupienky, jazvy a akné.

8. Čistí telo toxínov:

Šťavy broskyňové čistí črevný trakt, zlepšuje funkciu obličiek a zbaví telo toxínov vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny. Vďaka svojej schopnosti očistiť telo, broskyňa šťava pomáha k zlepšeniu kvality vlasov a pokožky, ktoré dodá objem a hebkosť na vlasy a jasnú pleť na koži.

9. Delené riziko rakoviny:

Lykopén a luteín v broskyňovej šťavy môže pomôcť predísť rakovine a znížiť riziko vzniku makulárnej degenerácie. Kým broskyňovej šťavy nemôžu bojovať proti rakovine potom, čo nastaví v tele, pravidelná konzumácia broskyňovej šťavy pomáha predchádzať rakovine z prejavujúce sa v tele.

10. Antioxidant a protizápalové Agent:

Peach je prírodný antioxidant a protizápalové činidlo, ktoré lieči bolesti kĺbov, opuch a zápal. Funguje tiež udržiavať pleť mladšie a žiarivejšie.

Juice vaše broskyne a konzumovať poháre každodenné pre zdravý a spokojný život! A získať pochvalnými habadej o svoje broskyne ako koža!

Máte radi broskyne? Už ste vyskúšali broskyňovú šťavu? Ktorý z nich máte najradšej? Ešte s nami podelíte v komentároch.

load...