Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov silice Amyris

10 úžasných prínosov silice Amyris

Je váš život hektický a stresujúci? Potrebujete niečo, čo vám pomôže relaxovať a upokojiť vaše nervy? Potom budete musieť zažiť úžasné výhody Amyris esenciálneho oleja! Táto aromatická olej má balsamico, drevitá vôňa, ktorý môže pomôcť pri zmierňovaní stresu, podráždenosť a frustráciu. To je široko používaný v aromaterapii a je tiež hlavnou zložkou v mnohých prírodných parfumov.

Nehľadiac na to, Amyris éterický olej tiež poskytuje mnoho výhod pre kožu, ktorá je dôvod, prečo je obľúbenou zložkou starostlivosti o pleť.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o Amyris esenciálneho oleja? Pokračuj v čítaní!

1. Uvoľňuje a upokojuje nervy:

Ako už bolo spomenuté, Amyris silica sa používa v aromaterapii. To preto, že jeho schopnosť relaxovať a upokojiť nervy. Vďaka tomu je veľmi účinná pri zmiernenie stresu a podráždenosť. Vôňa má povznášajúci účinok, čo je skvelé pre upokojenie nervov.

load...

2. Odstraňuje toxíny:

Amyris esenciálny olej sa používa na výrobu mydla a ďalších produktov. To funguje veľmi dobre pri odstraňovaní éterické a fyzické toxíny, ktoré nahromadiť a deformujú telo. Vzhľadom k tomu, vaše telo získa vynikajúce zdravie a je udržiavaná bez príznakov ochorenia.

3. Oneskorenie starnutia:

Amyris éterický olej je dôležitou súčasťou mnohých Anti-aging produktov starostlivosti o pleť. Môže regeneráciu pokožky a spomaľuje proces starnutia. Jemné linky, vrásky, starecké škvrny a iné kožné problémy spojené so starnutím môžu prejaviť oneskorene týmto olejom.

4. Stimuluje tvorivej energie:

Jednou z výhod používania Amyris esenciálny olej v aromaterapii, je jeho schopnosť zvýšiť fantáziu, tvorivosť a intuíciu. To je obľúbený medzi umelcov, básnikov a hudobníkov. Vôňa tejto vynikajúcej olej pomáha pri vyrovnávaní prirodzené cykly a rytmy a upokojuje a vyživuje srdcovú čakru.

load...

5. Zabraňuje Infekcie:

Amyris silica má antiseptické vlastnosti. To je účinný liek na infekcie a niektorých kožných ochorení robí. Byť aplikovaný na kožu, musí tento olej má byť zmiešaný s inými olejmi, a to by malo byť vykonané iba odborníkom s odbornými znalosťami v oblasti aromaterapia a esenciálnych olejov. Jeho protizápalové vlastnosti a navyše je veľmi účinná pri liečbe rôznych kožných problémov.

6. Odpudzuje hmyz:

Jednou z výhod používania Amyris esenciálny olej je jeho účinnosť v súlade hmyzu, ako sú komáre a kliešte (1) smerom. Môže byť použitý ako repelent hmyzu zmiešaním asi 50 kvapiek oleja s niekoľkými uncí nosného oleja. To je, ako si môžete vytvoriť svoj vlastný bez použitia chemických repelent doma. Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek tohto oleja do kontajnera, ktorý používate na ukladanie obilia, aby škodca preč.

7. Podporuje zdravej kože:

Amyris esenciálny olej môže byť použitý na získanie krásny žiariaca pleť. Je potrebné si uvedomiť, že olej sa musí zriediť pred tým, než môže byť použitá na kožu. Zmiešať ju s rastlinným olejom a masírujte pokožku jemne s ním predtým, než idete spať, a získať zdravú pokožku ste vždy žiaduce.

8. Zachádza suchú pokožku:

Ako už viete, Amyris esenciálny olej môže pomôcť pri regenerácii pokožky. To je tiež veľmi účinný prírodný liek pre suchú pleť, pretože je bohatý zmäkčovadlo, ktorý maže kože. Hydratuje pokožku a udržuje ju hydratovanú. Je tiež známe, že je účinná liečba pre rôzne kožných ochorení a rán.

9. Indukuje pokojný spánok:

Ďalším prínosom, ktorý môžete získať od Amyris silica je zdravý, pokojný spánok. Pôsobí ako sedatívum, ktorý je ideálny pre ľudí, ktorí trpia nespavosťou. Jeho ukľudňujúce a upokojujúce účinky na nervy vám zaistí pokojný spánok - niečo veľmi dôležité pre optimálne zdravie.

10. Zmierňuje kašeľ:

Amyris esenciálny olej možno taktiež použiť ako masážny olej získať úľavu od kašľa. To môže dokonca použiť ako účinnú liečbu zdravotných stavov, ako je chrípka a priedušiek. Môžete ju použiť v aromaterapii, aby získali úľavu od kardiovaskulárne únavy.

Teraz, keď viete všetko o Amyris výhod esenciálny olej, čo ešte čakáte? Používanie Amyris esenciálny olej je skvelé, pretože má upokojujúci účinok, ktorý sa de-stres vás po dlhom náročnom dni. Ako ste si prečítať, môžete tiež získať rad ďalších výhod. Take v jeho drevitú, teplé aróma a zažiť všetky krásy, že to robí pre vás!

Takže, ste pripravení zažiť tieto Amyris éterický olej využitie? Ešte zdieľať svoj názor tým, že nás komentovanie v poli nižšie!

load...