Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov pre zdravie a použitia silice Lavandin

10 úžasných prínosov pre zdravie a použitia silice Lavandin

Ste radi, aby sa pokúsili aromaterapia liečiť depresie a stres? Vedeli ste, že esenciálny olej Lavandin má viac výhod ako jeho obľúbený bratranec Lavender robí? No, to je pravda! Verte tomu alebo nie, aj keď nie tak populárne ako levanduľový olej, Lavandin éterický olej má mnoho liečivé účinky.

Lavandin esenciálny olej je prírodný extrakt z kríženec Lavandula angustifolia a Lavandula latifolia rastlín. Aromatické a liečivé vlastnosti Lavandin esenciálneho oleja sú podobné levanduľového esenciálneho oleja, ale majú rýchlejší, ostrejšie a intenzívnejšie účinky. Takže, aké sú tieto výhody? Dobre, poďme zistiť.

Zdravie Výhody Lavandin olej:

1. Antidepresívny:

Lavandin éterický olej pomáha bojovať rad duševných porúch, ako je depresia. Lavandin éterický olej pomáha zvýšiť sebavedomie, sebavedomie a duševnú silu, takže je ideálny pre ľudí, ktorí trpia depresiou alebo úzkosti a iných ochorení v dôsledku stresu. Mnoho naturopaths a aromatherapists použiť na pomôcť ľuďom bojovať klinickú depresiu.

load...

2. Analgetická:

Lavandin silicu je účinným analgetikom, ktorý pomáha zmierniť príznaky artritídy. Artritída je bolestivý stav a Lavandin olej hrá dôležitú úlohu pri zmierňovaní ju.

3. Protizápalový:

Takisto vykazuje účinné protizápalové vlastnosti. To môže pomôcť liečiť väčšinu zápalových stavov, ako aj liečiť bolesti zubov a vírusových infekcií, ako je nádcha, chrípky a horúčka.

4. Antiseptický:

Lavandin esenciálny olej obsahuje mnoho zlúčenín, ktoré tvoria sa účinné antiseptikum. Lavandin olej zabraňuje rany, rezné rany a popáleniny od sústruženie septik. Lavandin esenciálny olej sa zistilo, že je zvlášť účinný pri liečbe tetanu a pooperačné infekcie.

load...

5. Cicatrisant:

Lavandin éterický olej pomáha kiahne slabnúť. Uplatnenie Lavandin esenciálny olej môže redukovať strie, chirurgia značky, tukové trhliny. Lavandin éterický olej tiež pomáha znížiť jazvy, pigmentácie, a dokonca aj akné. Tak skúste použiť na získanie komplimenty pre bezchybnú pleť!

6. Hojivý:

Lavandin olej je aktívny hojivý, čo znamená, že urýchľuje hojenie rán. Lavandin esenciálny olej môže pomôcť chrániť pred infekciou a hojiť jazvy. Lavandin olej pomáha bojovať s infekciami od dezinfekcia a cicatrizing rany.

7. Expektoračný:

Lavandin éterický olej pomáha znižovať kašeľ a vyčistiť pľúca od hlienu, ktoré obvykle upcháva dýchacie cesty a pľúca. Lavandin esenciálny olej je užitočné najmä pre ľudí s pľúcnych infekcií, ako je astma, bronchitída a ďalších súvisiacich porúch. Lavandin esenciálny olej uľavuje od bolesti tela, únava a iné príznaky prechladnutia.

8. Nervina:

Lavandin éterický olej je účinný Nervina. Nervines sú látky, ktoré podporujú zdravie a riadne fungovanie nervového systému. Lavandin esenciálny olej pôsobí ako tonikum, ktorý zmierňuje nervy a uľahčuje nervový systém. To môže pomôcť zabrániť poruchy nervového systému, ako sú trasúcimi sa rukami, nervozita, Alzheimerova choroba, Parkison choroba a závrat. Lavandin esenciálny olej posilňuje a aktivuje neuróny.

Zdravie 9. Skin:

Ako účinný antiseptický a protizápalový prostriedok, Lavandin silice poskytuje mnoho výhod pre kožu a pomáha chrániť pred infekciou, vyriešiť problémy, ako je pigmentácia, zjazvenie a dokonca dermatitídy.

10. Ďalšie výhody:

Mimo všetky výhody uvedené vyššie, aromaterapia a iné prírodné liečby pomocou Lavandin esenciálny olej. Lavandin nevyhnutný má výrazne upokojujúcu vôňu, ktorá vám pomôže relaxovať a upokojiť myseľ. Jeho aróma pomáha pri liečení stavov, ako je klinické depresie.

Varovanie:

Hoci Lavandin éterický olej má mnoho výhod a môže pomôcť liečiť celý rad podmienok, si uvedomiť, že to môže mať nepriaznivé účinky na tehotné ženy. Striktne vyhnúť sa používania Tento éterický olej, keď ste tehotná.

Tak prečo čakať? Skladom fľaša Lavandin silice doma dnes, a získať mnoho skvelých výhod, ktoré ponúka! Ak ste použili Lavandin esenciálneho oleja v minulosti, podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými čitateľmi tu. Zanechať komentár do nižšie uvedeného poľa.

load...