Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov pre zdravie a krásu Erebrového esenciálneho oleja

10 úžasných prínosov pre zdravie a krásu Erebrového esenciálneho oleja

Esenciálne oleje sú prevzatie krásy kozmetiky, jeden po druhom. Tie sú ľahko dostupné a sú oveľa lacnejšie ako väčšina kozmetických prípravkov. Najlepšie aspekty týchto olejov je, že sú bylinné a sú neuveriteľne efektívny. Jeden taký olej je Yarrow silice.

Čo je to Yarrow?

Existujúce kozmetické výrobky majú rôzne účinky a mať obrovskú daň na naše zdravie a naše rozpočty. Svet sa snaží znížiť na kozmetiku a plasty a pokúša sa dosiahnuť zmeny u, ísť zelená '. Ak ste pri pohľade na zmenu svojho životného štýlu a poskytujúce zdravé výsledky za použitia éterických olejov, potom musíte vedieť o Yarrow. Rebríček je väčšinou pôvodom z miernych oblastiach, ako sú regióny, severnej pologule, ako je Ázia, Severnej Ameriky a Európy.

1. Pomáha ranami:

Latinský názov z rebríčka rastliny, Achillea millefolium, odráža jeho bohaté zázemie. Ak majú byť veril mýty, kentaur Chiron dal práve túto rastlinu k Achilles vyliečiť zranenia on trpel na bojisku (1). Takže nie je pochýb o tom, že má liečivé účinky. Závod Yarrow je spracovaná a vyrobený do esenciálneho oleja. Ak je tento olej aplikovaný na rany, bude tvoriť ochrannú vrstvu, aby sa zabránilo zranenie od bytia septik. Tak, pôsobí ako antiseptické a pomáha liečiť drobné poranenia (2).

load...

2. Pomáha proti kŕčom:

Kŕče sú nepríjemné, a tí, ktorí trpia kŕčmi bude ručiť za to. Štúdie naznačujú, že rastlina Yarrow môže liečiť alebo pomôcť s takými extrémnymi kontrakcie tela (3), a dať dostatočnú úľavu tým, ktorí trpia opakujúce sa nárazových útokov.

3. Pôsobí ako Tráviaci Agent:

Ľudia, ktorí trpia poruchami trávenia nájdu nesmiernu úľavu pomocou tejto rastliny (4). Olej extrahovaný z rastlín Yarrow, keď bol spotrebovaný v predpísaných dávkach, môže pomôcť pri liečbe bezpočet zažívacie problémy a tiež podporiť zdravie vašich čriev.

4. Pôsobí ako potenie:

My všetci trpia zadržiavanie vody v určitom okamihu, alebo druhé. Toto zadržiavanie vody sabotuje svoje ciele chudnutie. Zbaviť toxínov, soľou a nadmerného vody z vášho tela pomocou tohto esenciálneho oleja. To bude čoskoro viesť k strate hmotnosti, ako s hmotnosťou vody preč, budete výrazne zmierniť.

load...

5. Je expektorans rovnako:

Yarrow esenciálny olej je prírodný vykašliavanie (5) a pomáha s chladom a lieči hlieny. Ak ste trpia zlou dopravné zápchy, sa niekoľko kvapiek tejto silice pomôže vyčistiť dýchacie cesty v žiadnom momente vôbec.

6. Akty ako zmäkčovadlo:

Dokonca aj veľké kozmetické značky budú zahanbení pred týmto esenciálneho oleja. Yarrow silice môže vaša pleť vyzerať mladšie, nádherný a zdravý, a to môže tiež pomôcť s clearingového akné značiek a ďalších kožných infekcií.

7. Lieči Nespavosť:

A opäť sa Yarrow závod príde na pomoc s jeho sedatívne účinky. Tento éterický olej je vraj upokojujúci účinok na mozog, nervov a svalov ľudského tela. Dokonca aj tí, ktorí trpia depresiou a výkyvy nálad môžu ťažiť z tohto oleja.

8. Tóny celé telo:

Yarrow silica pomáha pri optimalizácii metabolických funkcií v tele, ako je vstrebávanie základných živín a rozklad potravín. Keď je posilnený metabolizmus tela, budete môcť ľahko zmierniť.

9. Lieči Hypertenzia:

Mierne a regulované dávkovanie Yarrow silica sa hovorí, že pomoc aj v prípadoch, hypertenzia. Tento olej má vlastnosti, ktoré pomáhajú znížiť špičky vo svojom krvným tlakom efektívne, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

10. Cicatrisant:

Yarrow esenciálny olej môže dať to najlepšie anti-jazva a anti-krémy značkou bežať za svoje peniaze. Použiť túto esenciálny olej do post-tehotenstvo jazvy alebo jazvy po sebe zanechal akné a behom sotva pár týždňov, bude vaša pokožka bude jazva-zdarma!

Yarrow esenciálny olej sa používa od vekov na liečbu nespočetné množstvo zdravotných podmienok. To nebolo až do doby pred niekoľkými rokmi, že štúdie tiež doložené jeho prínos pre zdravie. Ak ste na pozore oleja, ktorý môžete použiť pre príležitostné brucho bolesť alebo dotieravých nachladnutie, nehľadajte nič iné ako Yarrow!

load...