Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov oleja z vlašských orechov na pokožku, vlasy a zdravie

10 úžasných prínosov oleja z vlašských orechov na pokožku, vlasy a zdravie

Vlašské orechy boli vždy známy ako veľký zdroj omega - 3 mastných kyselín. Tie boli spotrebované ako orechy už od nepamäti. Počas niekoľkých posledných desaťročí sme naraziť na výhody, ktoré z vlašských orechov má pre našu pleť, vlasy a zdravie rovnako.

Jeho spotreba videl mnoho meniace sa trendy v posledných niekoľkých desaťročiach. To sa menil výhody a všetky boli ukázala byť rovnako prospešná pre ľudí.

Takže sme sa diskutovať výhody orechového oleja (Akhrot tel) dnes. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o týchto dávok v detaile.

Vlašský orech olej Výhody pre kožu:

Olej z vlašských orechov je vysoko v oboch vitamínov a minerálov. To robí divy na koži a je vysoko odporúčané pre ľudí, ktorí chcú bezchybný a nestarnúci pleť. Tu sú výhody orechového oleja pre pokožku:

load...

1. Boj Vrásky:

Olej z vlašských orechov je ideálny pre boj s vráskami. Má mastnú textúru, ale jej pravidelná aplikácia môže skutočne pomôcť jemné linky a vrásky zmiznú s časom (1).

2. Náprava pre infekciu:

My všetci zažiť tie hrozné plesňových infekcií, ktoré nás zanechávajú pocit bezmocný. Olej z vlašských orechov je vaša odpoveď na tieto infekcie. To pomáha v boji proti plesňových infekcií veľmi dobre (2).

3. Pomáha liečbe lupienky:

My všetci strach čelia pretrvávajúci problém kože zvanej lupienka. Olej z vlašských orechov krásne pomôže ju (3) vyliečiť. Môžete buď použiť ju lokálne alebo jednoducho pridať do kúpeľa.

load...

4. Great Antioxidant:

Olej z vlašských orechov je veľmi dobrý antioxidant a pomáha bojovať proti starnutiu naozaj dobre. Je veľmi dobré pre vašu pokožku (4).

Orechového oleja Výhody pre vlasy:

My všetci sníva o týchto krásnych hľadajú kadere, bez všetkých problémov. Ale dnešné znečistenie prostredia naplnenom ťažko splní náš sen. Tu sú výhody orechového oleja pre vlasy:

5. Pomáha v boji proti vypadávaniu vlasov:

Nikto nemá rád videl nespočetne chĺpkov klesá zakaždým, keď on / ona hrebene. Vypadávanie vlasov môže byť stresujúce. Olej z vlašských orechov často pomáhal bojovať proti vypadávaniu vlasov s pomocou Omega - 3 mastných kyselín, ktoré zabraňujú poškodeniu buniek (5).

Oleje sa vracia na scénu! Má mnohostranné využitie, ktoré môže prispieť veľa k tomu, aby ste zdravý. Pozrite sa na tie vedieť o výhodách rôznych olejov.

17 Amazing Výhody marockej olej pre kožu, vlasy a zdravie 20 najlepšie výhody slnečnicového oleja (Surajmukhi Tel) pre pleť, vlasy a zdravie 17 úžasné výhody ricínového oleja (Aranda) pre pleť, vlasy a zdravie 28 Amazing Výhody Tea Tree olej pre pokožku, vlasy a zdravie

6. Boje lupy:

Olej z vlašských orechov môže byť skvelé pre boj s lupinami rovnako. Pomáha udržiavať pokožku hlavy čistú odstránením všetky nečistoty z nej. Použite ju pravidelne sa dostať maximum výhod. Zabraňuje skalp dostať vločkovitý, tým zabraňuje tvorbe lupín (6).

7. Podporuje rast vlasov:

Olej z vlašských orechov podporuje rast vlasov, ako je vysoko na draslík. Draslík je nevyhnutný, pretože pomáha regenerácii buniek, a tým urýchľuje rast vlasov (7).

Výhody olej z vlašských orechov pre zdravie:

Spotreba olej z vlašských orechov je prešla obrovskou zmenou po celom svete. To má jedny z najlepších zdravotných výhod. Sme zostavili zoznam svojich zdravotných výhod:

8. Znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb:

Konzumovať olej z vlašských orechov pomáha znižovať hladinu cholesterolu v tele. Týmto spôsobom pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení. Musíte zahrnúť olej z vlašských orechov vo vašej pravidelnej strave (8).

9. Zvyšuje krvné cievy funkcie zariadenia:

Spotreba orechového oleja pomáha veľa v posilňovaní fungovania cievy je celkovo. Vyskúšajte rôzne recepty, ktoré používajú olej z vlašských orechov. By ste našli niektoré veľmi chutné recepty z vlašských orechov (9).

10. Rezy brušný tuk:

Áno, počuli ste to správne. Olej z vlašských orechov pomáha rez brušný tuk. To môže byť ľahko spotrebované nahradením inou olej z vlašských orechov (10). Pridanie olej z vlašských orechov do šalátov môže vyvolať pocit sýtosti, a to tiež pomáha telu bojovať proti jeho chuť pre tuky.

Olej z vlašských orechov pomáha bojovať proti nespavosti a zaistí vám dobrý spánok. Obsahuje melatonín, ktorý podporuje spánok a upravuje ju taky. Je to dobré pre ľudí s nepravidelnými vzormi miesto na spanie.

Tak to boli niektoré z mnohých výhod orechového oleja.

Dúfam, že ste našli tento článok, aby bolo zaujímavé a poučné. Ak sa vám tento článok, prosím, zanechajte nám komentár.

load...