Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov oleja Palmarosa pre zdravie

10 úžasných prínosov oleja Palmarosa pre zdravie

Už ste niekedy používa Palmarosa olej predtým? Väčšina ľudí ju použiť na varenie, ale to zázrak olej možno použiť na liečbu mnohých ďalších ochorení, rovnako! Palmarosa olej pochádza zo sladko voňajúce trávy, ktorá sa vyskytuje prevažne v Indii, Pakistane a Nepále. Esenciálny olej získaný z tejto trávy má mnoho terapeutické vlastnosti. Chcú vedieť, akým spôsobom Palmarosa olej, môžete využiť? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento príspevok! Dať čítanie!

Výhody Palmarosa olej:

1. Respiračné A Poruchy zažívania:

Označované ako "Rohisha" v ajurvédskej medicíne, korene a tráva rastliny sú vyrobené do odvaru a spotrebované na liečbu kašľa, zápal priedušiek, zápal hrubého čreva, dyspepsia, respiračné poruchy, žltačku a horúčka.

2. Svalov a kĺbov Pain:

Pri použití externe, tráva sa používa ako obklad prináša obrovskú úľavu od problémov, ako je neuralgia, lumbago, ischias, reumatizmus a kŕče. Boľavé svaly bude hovoriť o včerajšku, pravidelné používanie Palmarosa oleja.

load...

3. Nálada Enhancer:

Listy tejto trávy, keď rozdrviť a pridať do prepustenia vaničkou zaujímavý parfum, ktorý povznáša náladu a upokojuje unavené telo, myseľ i dušu. Palmarosa Olej je tiež známe, že majú vlastnosti vekovej vzpierať.

4. Kozmetické účely:

Palmarosa olej tiež našiel svoju cestu do Európy, kde to bolo používané k zlepšeniu vône v rade kozmetiky a mydiel. Jeho vôňa robil to veľa hľadal po prísada do rôznych výrobkov spojených kožných a iných kozmetických prípravkov. Má jedinečnú ružu ako je vôňa, ktorá zlepšuje vôňu akéhokoľvek kozmetického výrobku. Okrem toho, keď pridal sa k pleťové krémy, poskytuje jedinečné hydratačné vlastnosti.

5. Bunková regenerácia:

Olej získaný Palmarosa trávy je tiež známe, že stimuluje regeneráciu buniek. Táto vlastnosť Palmarosa oleja je ideálny pre ošetrenie drobných rezov a bruises.It tiež môže pomôcť s jemnými líniami.

load...

6. Tráviaci pomoc:

Palmarosa Oil je tiež považovaný za dobrý pre tráviaci systém. Pridáva sa veľkoryso v rôznych indických karí pokrmy, ktoré pomáha nielen pri trávení, ale je tiež známy pre zabíja baktérie.

7. Skin klimatizácie a De-zdôraznil:

Podľa aromaterapeutov, tento olej bol obdarený úžasnými vlastnosťami pleťový kondicionér. Keď sú podávané v priebehu masáže, má upokojujúci účinok na človeka a jeho kvetinová vôňa vytvára voňavú atmosféru.

8. Terapeutické vlastnosti:

Palmarosa Oil má niekoľko terapeutické využitie rovnako. Bolo preukázané, že je vynikajúci pri liečbe prechladnutia, akné, chrípky, únava, ekzém, rezné rany, plesňové infekcie, horúčka, nervozita, črevné infekcie, stres, jaziev, rán, regeneráciu tkanív a ďalšie podmienky spojené so stresom. K liečbe chrípky a prechladnutia, je možné pridať 2 - 3 kvapky oleja do difúzora a používať ho.

9. Liečbe kožných ochorení:

Pre vytvrdnutí širokú škálu infekcií súvisiacich kože, ako je ekzém, akné a plesňových infekcií, 2 - 3 kvapky Palmarosa oleje môžu byť pridané k 1 unca nosného oleja a aplikované na postihnutú oblasť použitím vatový tampón. Ošetruje pokožku podmienok veľmi efektívne.

10. Tvrdenie suchosťou kože:

Pre stimuláciu produkcie mazu vo zrelých alebo suchú pokožku, 2 - 3 kvapky Palmarosa oleje môžu byť pridané do nosného oleja a môžu sa otrela jemne na pokožke. To zníži suchosť kože, a je oveľa jemnejšia a hladšia. Skúste Palmarosa esenciálny olej dnes, a bude jedným z tých, ktorí budú odporúčať, aby svoju rodinu a priateľov! Lacná a pritom veľmi účinná pri liečení kože a ďalších ochorení súvisiacich s kožné, tento olej je musíte mať v každej domácnosti! Použili ste Palmarosa olej predtým? Poznáte nejaké iné ropné využitie Palmarosa? Ešte s nami podeliť v poznámkach nižšie!

load...