Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov Niacínu pre pokožku, vlasy a zdravie

10 úžasných prínosov Niacínu pre pokožku, vlasy a zdravie

Niacín je vo vode rozpustný vitamín nevyhnutný pre ľudské zdravie. Druhé meno niacínu je vitamín B3. Hlavnou funkciou tohto vitamínu v ľudskom tele je transformovať sacharidov na energiu. Vitamín prispieva k šíreniu energie z buniek do celého tela. V rovnakej dobe, niacín pomáha zachovať integritu krvných buniek. Jeden by mal dodať dostatočné množstvo niacínu v pravidelnej strave grafe, aby zabezpečili viac energie. Spotreba vitamínu B3 bráni sacharidov nestala tuku, a tým nepriamo pomôže zostať fit a aktívny celý deň.

Niacín Výhody

Sme rozdelili využitie niacínu do 3 kategórií zdravia, pokožku a vlasy pre pohodlie čítania.

Zdravie Výhody niacínu:

Niacín využíva pre zdravie nie sú o nič menej v čísle. Je vysoko odporúčané pre každého, kto chce zostať fit a mladí.

1. Má dôležitú úlohu, aby sa zabránilo kardio porúch. Účinne pomáha predchádzať riziku niekoľkých typov ochorení srdca.

2. V rovnakej dobe, niacín znižuje hladinu cholesterolu v krvi efektívne. Pravidelná konzumácia niacín pomáha minimalizovať lipoproteínu alebo LDL triglyceridov a cholesterolu s nízkou hustotou. To na druhej strane, urýchľuje sekréciu lipoproteínov s vysokou hustotou alebo úrovne HDL v krvi. Štúdia o niacínu účinkov na tele preukázali, že pravidelný príjem tohto vitamínu je pre pečeň a tepien najlepší.

load...

3. Ďalším účinným funkciou niacínu je zabrániť choroba zvanú ateroskleróza. Niacín umožňuje tým, že produkuje zlúčenina pomenovanie histamín chemické, ktorá pomáha rozšírenie ciev. Táto funkcia vitamínu pomáha zvýšiť a urýchliť krvný obeh účinne v našom tele. To na druhej strane dáva väčšiu energiu tým, že sa nám viac aktívny v riadne vykonávať svoje day-to-day činnosti.

4. Aplikácia niacínu je populárny v prevencii cukrovky. Chemická látka nájdená v niacín, niacinamid volal je zodpovedný za túto rolu. Pravidelný príjem tejto chemikálie oneskoruje požiadavku inzulínu.

5. Niacinamid tiež zlepšuje účinnosť rôznych typov perorálnych liekov.

6. Okrem toho, niacín je dobré konzumovať, ak chcete, aby sa zabránilo osteoartrózy. Avšak akákoľvek externé alebo liečivý spotreba tohto lieku by malo byť vykonané pod prísnym vedením akéhokoľvek zdravotníckeho odborníka.

load...

Kožné Výhody niacínu:

7. Zaujímavý výskum ukazuje, že Američania trávia na rôznych anti-aging produktov asi 20 miliárd $ ročne. Nebudú musieť žiadať o pomoc z týchto kozmetických prípravkov, keby jedli potraviny, ako je zelenina, fazuľa, mlieko, obilniny a vajcia primerane vo svojej mladosti. Niacín je bežne vyskytujú vitamín a musia byť prijaté s pravidelnou stravou. Nedostatok tohto lieku so sebou prináša mnohé zdravotné poruchy, z ktorých väčšina sú prominentné na koži.

8. Pravidelná konzumácia niacínu zabraňuje starnutiu kože vo veľkej miere. Niacinamid je skoro ako zázračné látky, ktorá má udržať zdravú pokožku, mäkké a žiariace. Zlepšuje kožné bunky účinne a make robí to firma. Vitamín je najlepšie rovnako, aby sa zabránilo koži pľuzgiere ako pupienkov a akné. Pravidelná konzumácia niacinamid pomáha zvýšiť rovnováhu vlhkosti v pokožke.

9. Niektoré posledné výskumy prísť s prekvapujúcou informáciou, že pravidelný príjem niacínu by tiež zabrániť rakovine kože efektívne.

Niacín Výhody vaše vlasy príliš:

10. Vy ste pri hľadaní účinného lieku na chudnutie? Mohlo by sa vám tu pomôcť. Ako už bolo uvedené skôr, že tento vitamín urýchľuje krvný obeh, to prichádza na pomoc rast vlasov rovnako. Adekvátne konzumácia niacínu zabraňuje vypadávaniu vlasov výrazne. Môžete sa uchýliť k externým zdrojom aj keď nechcete získať adekvátnu vitamín zo svojho jedla.

Môžete vidieť okamžité zlepšenie spustenie náročné niacín pravidelne. To by určite zabránilo vypadávaniu vlasov a podporujú rast vlasov úspešne. No, nezabudnite poradiť so svojím lekárom skôr, než začnete niacínu lieky kurz.

load...