Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov éterického oleja Galbanum

10 úžasných prínosov éterického oleja Galbanum

Ste v rozpakoch týmito škaredé jazvy po akné? Vedeli ste, že galbanová esenciálny olej môže pomôcť detoxikovať telo a vyčistiť svoje jazvy rovnako? Ak vás zaujíma, čo galbanum silica je alebo aké ďalšie výhody má zvážiť čítanie post.

Čo je galbanová Esenciálny olej?

Galbanovou bol používaný od čias Rimanov a starovekých Grékov. Ako prísada do vodného kúpeľa, balzam kože a parfum. Tieto galbanová rastliny listy sú para destilovaná extrahovať galbanum esenciálneho oleja. Galbanovou rastliny sú pôvodom z niekdajšej Perzii, teraz Irán (1).

1. Cicatrisant:

Galbanovou éterický olej je účinný cicatrisant, čo znamená, že pomáha redukovať jazvy. Uplatnenie niekoľko kvapiek esenciálneho oleja môžu pomôcť urýchliť vývoj nových buniek a tkanív a znižuje akné značky, pupienky a kiahne značiek na koži. Galbanovou éterický olej pomáha oživiť pokožku a robí to žiara (2).

load...

2. Anti-Nárazový:

Galbanumový silica pôsobí proti nárazové vlastnosti. Pomáha liečiť svalové kŕče a tiež pomáha redukovať kŕče v zažívacom trakte. Športovci by mali používať galbanum esenciálny olej, pretože to je obzvlášť dobré v liečbe svalovej tiahne a zmierňuje kŕče. Galbanovou silice uvoľňuje nervy a svaly, rovnako ako odstraňuje kŕče.

3. Detoxikačným:

Spotrebováva galbanová esenciálny olej môže pomôcť odstrániť toxíny z krvi. Galbanovou olej je výborný prostriedok pre akné, abscesy a varí, pretože pomáha odstrániť toxíny z krvi. Okrem toho, galbanumový olej pomáha stimulovať produkciu hormónov, ktoré ovplyvňujú tvorbu mazu a pomáha kontrolovať akné, pupienky a abscesy (3).

4. Cirkulačný:

Esenciálny olej je dobré pre vaše srdce. Je to účinný obehový prostriedok, a to podporuje krvný obeh a tvorbu lymfatických uzlín v tele. Vlastnosť je výborný prostriedok pre ochorenie, ako je reumatizmu, artritídy a nesprávne krvný obeh (4) robí.

load...

5. Dekongestant:

Galbanumový silice tiež vykazuje proti prekrvenie vlastnosti. Pomáha jasné zápchy a znižuje chladný a kašeľ. To tiež pomáha upokojiť príznaky zápalu priedušiek vymazaním pľúca, nos a dýchacie cesty. Ak trpíte prechladnutie alebo zápal priedušiek, zvážte ňuchania nejaké galbanová esenciálneho oleja.

6. Zmäkčovadlo:

Zmäkčujúce činidlá zvyčajne pomôcť vašej pleti zadržiavať vlhkosť a aby bolo mäkšie a lesklejšie, typ pleti každý človek túži. Zmäkčovadlá môžu tiež pomôcť oživiť starnutie pokožky, utiahnite a tón je. Ak máte strie alebo inak vyschne a šupinatá koža, mali by ste zvážiť použitie niektorých galbanová esenciálny olej. To vám pomôže udržať vašu pokožku jemnú a tak lesklé.

7. Antiarthriticky:

Ako účinný obehového činidla, stimulačné a detoxifier, galbanumový silica pomáha liek artritídy a reumatizmu. To tiež zlepšuje krvný obeh. Tieto vlastnosti z neho robí účinný liek na artritíde a reumatických bolestiach.

8. Anti Parazitárne:

Tento olej pomáha udržať na uzde parazity a eliminuje parazity v oboch ľudí a zvierat. Voš, blchy, zač-ploštice a komáre môžu viesť k parazitné rastu. Ak chcete liečiť vši prirodzene, pridať niektoré galbanu esenciálneho oleja do kúpeľa alebo šampón.

9. Hojivý:

Galbanovou éterický olej je účinný hojivý, čo znamená, že pomáha vyliečenie rany. Galbanumový silica pomáha tvoriť ochrannú membránu proti väčšinu infekcií. Je krajne antimikrobiálne a inhibuje akékoľvek bakteriálne alebo parazitické rastu.

10. Insekticíd:

Galbanovou silica má sladkú vôňu, ale vôňa je neznesiteľnou pre hmyz a olej sa často používa, aby im na uzde. Ak ho používate v výparníkom, že pomáha znižovať hmyzu, ako sú komáre, šváby, muchy, mravce a ďalšie preč. Galbanovou éterický olej pomáha zabiť niektoré hmyz rovnako, nič okrem švábov.

Takže teraz, keď viete o úžasné galbanová základné použitie olejov, čo ešte čakáte? Objednať ihneď. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami komentáre časti nižšie.

load...