Zdravie a wellness

10 úžasných nápravných prostriedkov na zastavenie námahy na stenu u detí

10 úžasných nápravných prostriedkov na zastavenie námahy na stenu u detí

To dráždi občas vidieť vaše dieťa sacie palec pri hraní, sedenie a sledoval svoj obľúbený kreslený reláciu, nie je to? To je v poriadku pre deti cmúľať svoj palec ako prirodzený reflex, ktorý je upokojuje. Ale vyrástol deti vo veku 5 - 7 alebo viac, je to celkom trápne občas urobiť verejne. To je väčšinou vidieť, že deti opustiť svoj palec sania vekom 5. Ale pre prípad, že vaše dieťa má tak neurobili, je najvyšší čas pre vás prísť k akcii.

Účinky cmúľanie palca:

Malé deti sať ich palec nájsť pohodlie a niekedy aj pre navodenie spánku rovnako. Problém sa zvyšuje, keď sa dieťa dostane do veku, kedy stálych zubov začnú vyjde. Konštantná cmúľanie palca môže mať za následok vychýlenie zubov a ovplyvniť ďasnám ich negatívne.

K dispozícii sú sociálne otázky, ktoré obsahujú šikanovanie v škole a detesting rovesníkmi. V niektorých prípadoch, to je si všimol, že palec výhonky sú považované za menej inteligentné a očarujúce alebo menej priateľské.

load...

To je tiež hlavnou príčinou niektorých zdravotných problémov. Kým konštantný cmúľanie palca môže mať za následok popraskanie alebo popraskanie kože, tam sú šance na rozvoji niektorých infekcií palec klinec rovnako.

Poďme sa pozrieť na nádherné opravné prostriedky na zastavenie cmúľanie palca návyky u detí:

Pre vyrástli deti i dospelých, ktorá opustila cmúľanie palca okamžite nemusí byť možné. Je to zvyk vyvinuli v priebehu rokov. Nemôžeme očakávať, že zmizne za chvíľu. Ale tu sú niektoré opravné prostriedky, ktoré môžu byť nápomocné pre vás:

load...

1. Odvrátiť dieťa:

Je to jeden z najlepších spôsobov, ako zastaviť cmúľanie palca návyky. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť svoje dieťa v, obojručným zahrnutá aktivita 'zakaždým, keď si jeho palec v ústach. To môže zahŕňať objíma plyšové plyšáka, čítanie knihy, alebo hrať svoju obľúbenú hru na PSP.

2. Zabaľte Palec:

Palcom zabalené s podporou kapely, pásku alebo pokryté prst bábkové rukavice určite nikdy nechutí tak dobre ako holé palcom. Pre časové posteľ cmúľanie palca, môžete použiť ponožky rovnako.

3. Snažte sa obmedziť dobe cmúľanie palca:

Porozprávajte sa so svojím dieťaťom a vysvetliť mu alebo jej, že je to v poriadku, aby cmúľať palec len v noci. To by mohlo odradiť dieťa k tomu, aby aspoň v čase, keď deň.

4. Naneste limetkovej šťavy k palcu:

Deti sa často nepáči chuť limetkovou šťavou. Môžete len mať šťastie, ak použijete veľa limetkovou šťavou na palec vášho dieťaťa. Môžete tiež opakovať tento liek s ostatnými stravovacími nevôli svojho dieťaťa. Aspoň, že je to bezpečnejšie než akékoľvek chemickej báze nechtov farbou!

5. Použitie systému odmien:

Zakaždým, keď sa vaše dieťa prezrádza cmúľanie palca, používať nálepky v kalendári. Povedz mu, že bude odmenený každý týždeň alebo mesiac, ak ho úplne opustí. Väčšina z časov, to funguje!

6. Nechajte svoje dieťa, aby vyvíjať ukazovať:

Pre dlhodobé výsledky, je nutné, aby deti si uvedomiť následky cmúľanie palca. To na nich bude opustiť tento zvyk sami. Len stále hovoriť a nikdy nútiť!

7. Vykonajte Dieťa si uvedomil, že to Grown Up teraz:

Deti majú tendenciu sledovať svojich favoritov, a teda môže nakoniec vzdať tohto obdivu. Používať príklady jeho obľúbené karikatúra alebo komické postavy. Spýtajte sa ho na otázky typu: "Už si videl Ben 10 cmúľať palec?"

8. Skúste náhradou:

Cmúľanie palca upokojuje deti. V poriadku! Skúsme niektoré ďalšie veci, ktoré môže urobiť to isté. Dať vaše dieťa lízanky, cukríky alebo mäta gule zakaždým, keď cíti ako dávať mu palec do pusy.

9. Použite palcom stráž:

Je to forma z plastu, ktoré môže byť namontované na palec, a to obmedzuje palec sania veľmi efektívne. Ale jeho použitie násilne môže mať vplyv na psychiku dieťaťa. Takže buďte opatrní!

10. Nepoužívajte venovať pozornosť It:

Áno, ignorovať vášho dieťaťa cmúľanie palca. Znie to divne, ale niekedy je to spôsob, ako ísť. Väčšinou deti to upútať vašu pozornosť. Takže, ignorovať je najlepší spôsob, ako odradiť. Ale vždy tajný pozor na neho!

Skúste tieto prostriedky pre palec sajúci zvyku a udržať pripomenie mu, že ste vždy k dispozícii, aby mu pomohol dostať sa z tohto zvyku.

Poznáte nejaké ďalšie domáce opravné prostriedky pre cmúľanie palca? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...