Zdravie a wellness

10 úžasné využitie a výhody oleja Vetiver

10 úžasné využitie a výhody oleja Vetiver

Už ste niekedy pocit, ako by ste sa dostať príliš vystresovaný a nemohol nič robiť? Alebo je vaša myseľ vždy pod turbulencií a nemajú pokoj? Pokiaľ ide o otázky, ktoré čelia, potom nastal čas pre vás na použitie vetiver olej.

Tento olej má ďalšie úžasné výhody, ako dobre! Zaujíma vás, čo sú zač? Potom si oddýchnuť a dať tomuto príspevku pre čítanie!

Výhody a používa vetiverovej silice:

Vetiver olej je podceňovaná éterický olej, ktorý sa používa pre rôzne lieky a zdravotnícke účely. Tento olej sa naplní dobroty protizápalových činidiel. Je tiež dobré antiseptické, sedatívum a Nervina. Prejdite si zoznam jej prínosov a využitie, a sami rozhodnúť, či chcete využiť tohto oleja vo vašom day-to-day život, alebo nie!

load...
  1. Vetiver olej je veľmi silná vši odpudzuje. To zlepšuje zdravie pokožky hlavy a ponúka slobodu od vši napadnutia práve počas niekoľkých dní po jej použití. Tento úžasný terapeutický olej ponúka hlboké klimatizácia na vši-hit vlasovú pokožku a lieči zápal spôsobený vši uhryznutie (1).
  1. Vetiver olej je silný stres buster taky. Podľa Ayurveda, vetiver olej rovnováhu medzi Vata, Pitta a Kapha. To znižuje stres, zmierňuje čreva a zlepšuje spánok (2).
  1. Tento úžasný olej znižuje vonkajšej zápal kože. Znižuje výskyt vyrážky a začervenanie pokožky spôsobené v dôsledku poškodenia slnkom. To je tiež výhodné v závažných kožných chorôb, ako je suchosť a odlupovanie spôsobený ekzém (3).
  1. Vetiver olej vyčistí akné a akné označí taky. Vykazuje veľmi silné protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Akné spôsobujú baktérie nenájdu priaznivých podmienok pre rast v prítomnosti anti-bakteriálne činidlá vetiverových oleja. To dáva slobodu od dlhodobého akné výbuch taky. Silné protizápalové látky v vetiverový olej spustiť proces opravy na akné inflammated koži. Toto nakoniec robí pokožku tónovaný, dokonca aj vady zdarma. To tiež udržuje kontrolu na budúce akné ohniska (4), (5).
  1. Vetiver olej pomáha pri regenerácii buniek rovnako. To je veľmi silný anti-aging vzorec taky robí. Je to vrecia dobroty cicatrisants. Cicatrisants sú bunkové obnovovanie látky, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu. To tiež znižuje výskyt stareckých škvŕn, otupenosť, sucha, akné značiek, jemných liniek a vrások. Je dokonca ponúka pevnosť spojivového tkaniva v pokožke. Epidermálne bunky získať ich stratenú elasticitu. To má za následok mladistvý a žiarivú pleť, ktorá je dokonalá a dobre tónovaný. Je to z toho dôvodu, že Vetiver olej je neoddeliteľnou súčasťou bylinné anti-aging priemyslu (6).
  1. Vetiver olej je úžasné riešenie problémov nervových. To Nervina udržuje neurologické zdravie človeka. To robí nervy silnejší a zvyšuje ich odolnosť proti nárazom, obáv a citových tráum. Preto je úžasné preventívna liečba proti nervové poruchy, ako je záchvatové poruchy, Parkinsonovej choroby a sklerózy multiplex (7).
  1. Vetiver olej je tiež skvelý sexuálny boost. Úžasná vôňa tohto oleja je dobrá vzpruha pre spustenie sexuálny apetít u mužov. Je tiež možné, liek proti sexuálne problémy, ako je impotencia, frigidita, predčasná ejakulácia a nedostatkom libida (8).
  1. Vetiver olej je myseľ ukľudňujúce esenciálny olej, ktorý zlepšuje psychické stavy, ako je úzkosť a depresia. Tento terapeutický olej funguje na duchovnej úrovni tým, že drží kontrolu na siedmich čakier ľudského tela. Tento vytrie existujúce negativity z mysle a tela. Nervy, myseľ a telo, dostať sa uvoľnil s nástupom pozitivity a duševný pokoj. To zlepšuje duševných porúch, ako je depresia a úzkosť (9), (10).
  1. Vetiver olej sa používa v priemysle parfumu, pretože jeho úžasné arómu. Tento terapeutický olej má sviežu vôňu citróna. Jeho zmes s inými vôňami vedie k tvorbe niektorej z najlepších vôní na svete (11).

  1. Vetiverových olej je jeden jedlý olej, ktorý zlepšuje krvný obeh a imunitu. Posilňuje bielych krviniek. To robí telo silné proti vírusovým a plesňových infekcií. Vetiverových olej je tiež používaný ako agent príchuti v rôznych misiek (12), (13).

Použitie a výhody Vetiver essentiaoil aby to super olej, ktorý podporuje zdravie a krásu. To je jeden taký olej, ktorý slúži ako terapeutické činidlo, masážny olej, olej na varenie, príchute činidlá, vonné látky a duchovnej liečiteľ, všetko naraz. Ako sa vám teraz hodnotíte tento super olej? Ešte niekoľko pochybnosti vo vašej mysli o jeho účinnosti? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...