Zdravie a wellness

10 úžasné občerstvenie, mali by ste sa pokúsiť o chudnutie

10 úžasné občerstvenie, mali by ste sa pokúsiť o chudnutie

Štúdie a výskumy ukázali, že žuvanie na správnej desiaty môže udržať svoje energetickej hladiny vysoká. Vysoko nutričné ​​občerstvenie si môžete udržať telo pod napätím a tiež pomáhať pri chudnutí. Inteligentné občerstvenia sú načítané s proteínmi a vlákniny, ktoré zvyšujú metabolizmus a nakoniec spáliť kalórie. Maškrtenie nielen satiates bodavá bolesť z hladu, ale tiež pomáha pri rúbaní vaše porcie jedla.

Sú uvedené nižšie top 10 desiaty pre chudnutie a ich zložiek.

Zdravé desiaty pre chudnutie

1. Apple a odstredeného mlieka:

Pohár odstredeného mlieka medzi vaše jedlo vám dlhotrvajúci energiu. To bude tiež naplniť svoj diétny požiadavky vápnika. Navyše, keď to tím s bohatou ovocia bielkovín, ako jablko, táto kombinácia vám pomôže udržať hladu a hladinu energie pre dlhšie hodín.

load...

2. Matica:

Orechy sú plné bielkovín a môže udržať si plnú dlhší hodín. Mononenasýtených tukov v tomto desiatu pomáha znižovať hladinu cholesterolu a bráni hromadeniu arteriálnej plaku. Orechy sú tiež dobrým zdrojom vlákniny, horčíka a antioxidačné vitamín E. Môžu byť konzumované, ako to je, alebo ich môžete pridať do svojej obľúbenej smoothie, ovocie alebo sušienky.

3. Low alebo netučné jogurt:

Nízkotučný jogurt je ideálny desiatu medzi jedlami. Je tiež dobrým zdrojom vápnika a bielkovín. Šálka ​​jogurtu obsahuje takmer tri gramov tuku a má 150 počet kalórií. Štúdie preukázali, že konzumácia jogurtu denne vám pomôže schudnúť ľahko.

4. Smoothies:

Ovocné smoothies robiť zdravé a chutné možnosť občerstvenia. Pokiaľ ju zabaliť s dostatkom surovín sú tiež výbornou alternatívu pre jedlo. Smoothies obsahujú približne 600 kalórií, ktorý je dosť dobrý, aby ste vyplnili dlho. Urobte skvelý koktejl doma so svojím obľúbeným ovocím, arašidové maslo a jogurt. Pre ďalšiu dávku proteínu pridať nejaký srvátka.

load...

5. Popcorn:

Popcorn je zdravú desiatu zvykal len v prípade, že je zbavený prebytočné soli a masla. Počet kalórií je v podstate nízky a obsah vlákien je vysoká. Pop si kukuricu v kachliach s použitím trochu olivového oleja alebo ju mikrovlnnou rúrou. Pri nákupe vzduchu objavilo popcorn, skontrolujte štítky pre nízkym obsahom tuku a sodíka.

6. Semená:

Slnečnicové semienka majú viac či menej rovnaké živiny kvocient ako orechy. Nízke soľ slnečnicové semená sú dobrým žuvanie občerstvenie, ktoré vám pomôžu v stratou tých kíl. Ak chcete rýchlejšie výsledky rozhodnú pre soľných voľných semien.

7. Sójové čipy:

Sójové čipy sú zdravá desiata, ktorá je vysoko na vlákniny a málo tuku. To je tiež vynikajúcim zdrojom sójového proteínu, ktorý uľahčuje chudnutie a zabraňuje ukladaniu tukov. Tímu ho chutný bean dip pre lepšiu chuť a živiny.

8. S vysokým obsahom vlákniny Granolového tyče:

Tieto s vysokým obsahom vlákniny tyče sú ideálne desiatu možnosť. Ide o vysoko o živiny a chuť. Vyrobené z celých zŕn a reálnych orechy, tieto bary majú správny počet kalórií a sú málo obsahu cukru a tuku.

9. Edamame:

Edamame je ideálny desiatu, ktoré možno jesť teplé alebo chladené. Pridajte štipka soli, a to sa zmení na jednoduché a svieži desiatu, aby sa tešil medzi jedlami.

10. Tvaroh injekčné Avocado:

Táto mliečne výrobky a ovocie kombinácia desiatu je zdravá voľba Munch medzi jedlami. Táto pochúťka je najlepšie, keď si prajete uspokojiť vaše chuťové bunky s niečím krémová, bohatý a chutný. Plátok avokádo na dve časti a odstrániť jamy pre vytvorenie lopatka. Naplniť to s tvarohom a ste pripravení nasýtiť svoj hlad bodnutí bez pridania kalórií.

Aby som to zhrnul, výber správneho občerstvenia je rozhodujúce pre vaše chudnutie program. Balíčky s príslušnými zložkami tieto zdravej desiaty vám pomôže stratiť pár kíl bez veľkých okolkov. To sú niektoré zdravé desiaty receptov na chudnutie. Do zanechať komentár!

load...