Zdravie a wellness

10 účinných ranných cvičení na zníženie telesnej hmotnosti

10 účinných ranných cvičení na zníženie telesnej hmotnosti

Viete, to je najlepšie pre prácu v dopoludňajších hodinách? To najlepšie, čo môžete pridať do svojho cvičenia režim je AM cvičenie. Rušné, minútu-by-minútu život vedieme dnes práve pokazil celý náš prirodzený systém. Tréningy boli vždy určené pre dopoludňajších hodinách. Ajurvédske Dincharya (čo odporúčam všetkým pekné dámy začleniť vo svojom živote ;! Verte mi, že to robí divy) kladie Vyayama (cvičenie) hneď po očistení zmyslov.

Prečo by sme mali zacvičiť v dopoludňajších hodinách?

  • To udržuje naše telo zdravé.
  • To pomáha eliminovať toxíny z tela, ktoré si vytvorili a nahromadené cez noc.
  • Je to omladzuje a dobíja naše telo, chystajú to pre dosiahnutie maximálneho výkonu.
  • Štúdie ukazujú, že ľudia, ktorí vykonávajú v dopoludňajších hodinách spáli vyššie percento tuku.
  • Cvičenie v dopoludňajších hodinách zvyšuje našu vnútornú teplotu po celý zvyšok dňa. To znamená, že nielen spaľovanie tukov počas tréningu, ale aj po celý deň.
  • Keď sme niečo skoro ráno sme s väčšou pravdepodobnosťou byť konzistentné o tom, ako nič nemôže prísť medzi nás a naše fitness cieľov. Správny?

Čo by mala moja AM cvičenia sa skladajú z?

Ranné cvičenie rutiny, ako schudnúť, môže byť čokoľvek od spustenia do plávanie, tanec, skákanie, HIITs, jogging, chôdza, nič! Je to všetko o tom, ako sa dievča fit čo máte pocit, že robí to ráno. Ale pre tých, ktorí sa snažia schudnúť, musíte byť trochu viac zaujímať o to, čo sa spáliť čo najviac kalórií a ako. Takže tu je návod k svojmu AM cvičenie pre chudnutie.

Kardio:

Kardio cvičenia sú veľmi dôležité, keď sa snažíte schudnúť. Prvým krokom k chudnutiu je spaľovanie kalórií, že jo? Je fakt, že robiť kardio ako prvá vec po ránu, na lačný žalúdok, pomáha vaše svaly k oxidácii nahromadených mastných kyselín v tele. Zjednodušene povedané, budete spaľovať uložený tuk z tela a nie kalórií, ktoré ste práve spotrebované.

load...

10 najlepších Ranné cvičenie pre chudnutie:  

Tu je uvedené 10 najlepších kardio cvičenia robiť v dopoludňajších hodinách, čo vám pomôže schudnúť pre zdravý a fit telo.

1. Choďte si zabehať alebo sa prejsť:

Aj keď môže bežať na bežiacom páse, skúste ísť von ako čerstvý vzduch, bez znečistenia poskytuje dobré veci pre vaše srdce, pľúca a mysle. To vám pomôže spojiť s prírodou.

2. Cykloturistika:

To je ďalší kardio cvičenia spáliť kalórie. Jazda na bicykli nielen pomáha spaľovať kalórie, ale tiež poskytuje účinnú vytrvalostný tréning na tieto svaly na nohách. Pri prevádzke sa týka predovšetkým svoje lýtkové svaly a holennej kosti, cyklistika funguje dobre pre stehná. Môžete meniť rýchlosť jazdy medzi normálnou a all-out. To pomáha pri budovaní vytrvalosti. To je najlepšie ísť na bicykli v dopoludňajších hodinách, aby sa zabránilo prevádzke.

load...

3. Kruhový tréning:

To je ďalší kardio cvičenia spáliť kalórie. Jazda na bicykli nielen pomáha spaľovať kalórie, ale tiež poskytuje účinnú vytrvalostný tréning na tieto svaly na nohách. Pri prevádzke sa týka predovšetkým svoje lýtkové svaly a holennej kosti, cyklistika funguje dobre pre stehná. Môžete meniť rýchlosť jazdy medzi normálnou a all-out. To pomáha pri budovaní vytrvalosti. To je najlepšie ísť na bicykli v dopoludňajších hodinách, aby sa zabránilo prevádzke.

V podstate sa jedná o formu predurčenie tela, ktorá sa zameriava na silu budovanie a svalovú vytrvalosť cez vysoké aerobiku intenzity. Myšlienkou je robiť všetky cviky, ktoré dokončujú jeden okruh a opakujte okruh znovu, pričom čas len na popíjanie vody medzi obvodmi. Existuje mnoho príkladov obvodov k dispozícii vo forme DVD a videá na YouTube. Osobne sa mi páči robiť na Jillian Michaels 'DVD pre kruhový tréning, kardio videá z Cassey Ho a cvičení podľa Bob Harper, to všetko k dispozícii na YouTube.

Niektoré z mojich obľúbených cvičenie pre kruhový tréning sú burpees, drep skoky, doskové výťahy a ručné prechádzky. Kruhový tréning spaľuje 30 percent kalórií, než je obvyklé cvičenie. Ráno je najlepší čas na to obvody, ako sú plné energie, aby to všetko do pohybu. To pomôže spáliť kalórie preč.

4. Kickboxing:

Školenia pre kickbox je dostatočne prínosné, aby sa vám silnejší. Tiež spaľuje tuk a dá vám skutočný dobré pohyby na použitie v sebaobrane. Existuje mnoho zábavné Kickboxing tréningu k dispozícii online. To je najlepšie sa pripojiť triedy kickbox počiatočnej prípravy. To je jeden z najlepších ranné cvičenie pre chudnutie.

5. Jogy:

Je známou skutočnosťou, že najlepší a tiež najvhodnejší čas na to jogy ásany je v dopoludňajších hodinách, najlepšie pred alebo v čase východu slnka. To by malo byť vždy vykonané na lačný žalúdok. Cvičenie jogy nie je tóny len telo zvonku, ale tiež pomáha pri hojení a posilnenie vnútorných orgánov.

6. Surya Namaskar:

Jediný Surya Namaskar spaľuje kalórie 13,91 cca. Keď praktizujete Surya Namaskar po dobu 30 minút ráno a kompletné asi 15 kolách, spálite takmer o 278 až 280 kalórií. To je viac než to, čo človek za normálnych okolností by mohlo horieť počas 1 hodiny kardio zasadnutí. Pretože existuje veľa verzií Surya Namaskar, aby vyhovovali niečí fyzickej zdatnosti, vybrať jeden pre seba. Surya Namaskar sa odporúča vykonať v čase východu slnka. Nejde len o spaľovaní kalórií, ale aj o celkovej blaho človeka. Pokúsiť sa dokončiť čo najviac Surya Namaskar, ako je to možné. Nepoužívajte nadložia sami na jeden záťah. Začnite s 6 alebo 8 SN, a udržať zvýšenie počtu, ako sa dostanete pohodlne.

7. Naťahovacie cvičenia:

Naťahovacie cvičenia sú nutnosťou v každodennom živote. Dokonca aj na Váš odpočinok dňoch, to vyskúšať niečo málo pekných naťahovacie cviky. Štúdie naznačujú, že cez noc proteíny získať zhromaždené v kĺboch. Je dôležité, aby pretiahnuť svaly a fungujú vaše kĺby, aby sa zabránilo ochorenia, ako je artritída. Ďalej tieto naťahovacie cvičenia tón svaly. Je dôležité dodať, tónovanie do svojho tréningového režimu. Po spálení kalórií, ide o tónovanie to všetko. Yogasanas ako klesajúca-Dog, Cobra, kolísanie virasana a Cat-úsek spojiť tónovanie a preťahovanie.

8. Pranayama:

Už je to dávno, čo joga guru Baba Ramdev popularizoval Pranayama medzi masy, a to je ešte šialenstvo. Pranayama má silu, aby vás udržať fit a mladí. Aj to musí byť realizovaná na lačný žalúdok.

9. Kapalbhati Pranayama:

Je to jeden liek na všetko a je jedným z najjednoduchších metód na riešenie všetkých typov ochorení. Pomáha stratiť tuk z oblasti brucha (nejtvrdošíjnější tuku príliš). Ak ste začiatočník, toto cvičenie po dobu 3 minút a potom sa držať postupuje až 10 minút. To je maximálny limit pre Kapalbhati. Ideálnym spôsobom je robiť 700 počty Kapalbhati každý deň.

10. Nadi Pranayama alebo Anulom-Vilom:

Nadi Pranayama alebo Anulom-Vilom je ďalší spoločný Pranayama, ktoré môže byť vykonané kýmkoľvek z malého dieťaťa do svojho 80-ročného babičky. Najdôležitejšia vec, o Anulom-Vilom je, že pomáha pri regulácii dýchania. Dýchacie technika je pri všetkých druhoch cvičení dôležité, zvlášť keď robí kardio a jogu. To môže mať vplyv na vaše chudnutie a tónovanie. Dychové cvičenia tvoria dôležitú súčasť Anulom-Vilom.

Tipy:

  • Je dobré urobiť si AM kardio cvičenie na lačný žalúdok. Uistite sa, že pobyt hydratované po celú dobu! Môžete použiť vodu, ochutené nápoje, kokosová voda, podľa toho, čo nájdete zdravé.
  • Ak robíte silový tréning po kardio zasadnutí, uistite sa, že chytiť nejaké bielkoviny vopred ako banán alebo niektoré mandlí.
  • Skúste robiť Abhyanga (self-masáž s olejmi) pred ranným tréningom. Je Ajurvédske rituál, ktorý pomáha pri odstraňovaní toxínov a udržuje vaše telo hydratovaná po celý tréning.
  • Vzhľadom k tomu, vaša krása je rovnako dôležitá ako vaše kondície, uistite sa, že použiť opaľovací krém, ak sa chystáte von zabehať alebo na bicykli.

Nastaviť alarmy dámy a dostať sa do vašej najschopnejších najlepší!

Nezabudnite sa podeliť o svoje názory a nápady na ranné cvičenie pre chudnutie v sekcii Komentáre.

load...