Zdravie a wellness

10 účinných prírodných liekov na liečbu rakoviny pankreasu

10 účinných prírodných liekov na liečbu rakoviny pankreasu

Užívate liečbu rakoviny pankreasu? Alebo si len chcete, aby sa zabránilo sami od stávať jej obeťou? Či už to je v dnešnom znečistenom svete a životného prostredia, vyzbrojuje sami proti smrteľným chorobám ako je rakovina je nutnosťou.

A rakovina pankreasu je jednou z najviac virulentné formy rakoviny. Čo robí to tak zničujúce, je jeho schopnosť ísť nezistiteľné, neprejavili žiadne príznaky. Takže, ak si pripraviť a chrániť sami, nemusí uniknúť z jeho pazúrov.

Existujú nejaké domáce opravné prostriedky, ktoré môžu pomôcť predísť rakovine pankreasu? Áno tam sú! A ak sa chcete dozvedieť viac o rakovine pankreasu a domáce opravné prostriedky, ktoré môžu pomôcť zabrániť, potom tento príspevok je must-čítaj pre vás!

load...

Čo spôsobuje rakovinu pankreasu?

Karcinóm pankreasu môže byť spôsobené mnohých dôvodov. Príčiny rakoviny pankreasu zostávajú zahalené tajomstvom. Avšak existujú určité návyky, ktoré môžu zvýšiť svoje šance na získanie choroby, ako je fajčenie alebo žuvanie tabaku. Ak trpíte častými poruchami slinivky brušnej, máte väčšiu pravdepodobnosť ochorenia na rakovinu pankreasu.

Hoci žiadny z týchto nápravných opatrení sú stálymi kôry, niektoré s rakovinou pankreasu prírodné prostriedky zahŕňajú:

1. Brokolica:

To kapustovité zeleniny je účinný liek na rakovinu pankreasu. To obsahuje veľa antioxidantov, ktoré eliminujú rakovinotvorné voľné radikály. Je tiež bohaté na fytochemikálie, ktoré tiež napádajú rakovinové bunky. Brokolica je tiež skvelý detoxikačným pre krv (1).

2. Červené hrozno:

Hrozno, konkrétne tie červené, pomôcť poskytnúť úľavu od mnohých slinivky brušnej ochorení, najviac pozoruhodne, zápal pankreasu. Hrozno obsahujú tiež proantokyanidy. Tieto proanthocyanidins pomôcť znížiť produkciu estrogénu a pomáhajú liečiť choroby ako je rakovina pankreasu a rakoviny pľúc (2).

load...

3. Zelený čaj:

Zelený čaj je už dlho prednesená ako jeden z najobľúbenejších prírodných prostriedkov. Zelený čaj je úplne bylinné a je nabitý antioxidanty, ktoré voľné radikály zabíjanie vlastnosti. S šálkou zeleného čaju denne môže pomôcť liečiť rakovinu pankreasu. Nezávislá štúdia v Japonsku zistili, že ľudia, ktorí mali asi tri šálky zeleného čaju denne mali znížené riziko nákazy rakoviny pankreasu (3).

4. Aloe Vera:

Aloe Vera je jedným z najviac ukľudňujúce rastlín. To je obzvlášť dobré pre zápalových ochorení, a to tiež pomáha zmierniť pankreasu a prostaty. Čerstvý Aloe vera gél raz denne, aby rakovinu pankreasu v šachu (4).

5. Čerstvé ovocné šťavy:

Piť čerstvé ovocné šťavy môže byť veľmi prospešné pre vás, ak ste trpia rakovinou. Čerstvé ovocné šťavy obsahujú veľa dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ktoré pomáhajú s rakovinou bojovať a zabrániť tomu, aby rovnako. Typicky, jablká, čerešne, mango, pomaranče sú najviac prospešné ovocie pre vás. Šťavy tiež pomáhajú zvýšiť vašu imunitu a chutia rovnako veľký. Majú antioxidanty, ktoré napádajú karcinogénne voľné radikály a patogénov (5).

6. Lykopén:

Lykopén je najlepší prírodný liek na rakovinu pankreasu. Lykopén sa bežne vyskytujú v vodné melóny, marhule a tropického ovocia. Lykopén je obzvlášť účinný na žalúdka a pankreasu a je potrebné zvážiť náročné lykopén bohaté ovocie denne pre prevenciu a liečbu rakoviny pankreasu (6).

7. Soya Bean:

Sójový inhibuje rakovinové bunky pred použitím estrogén. Bolo známe, že je veľmi účinný v boji proti rakovine. By ste mali jesť sóju klíčky alebo variť sójový predchádzať a liečiť pankreasu a rakovina prsníka. Sójových bôbov je bohatá na antikarcinogénne enzýmov (7).

8. Ženšen:

Ženšen je jednou z najviac poddolovaných bylín. Je známe, že zvyšuje imunitu a pomáhajú pri liečbe rakoviny pankreasu. Je to jeden z najlepších prírodných prostriedkov pre liečbu rakoviny pankreasu (8).

9. Maitake huba:

Tieto huby boli ukázala byť užitočná pri liečbe rakoviny pankreasu. Maitake huby pomáhajú nielen znížiť a uľahčiť násilné problémy spôsobené rádioterapii a chemoterapii, ale aj prispieť k zlepšeniu účinnosti chemoterapie (9).

10. Listovú zeleninu:

Ďalšie prirodzene sa vyskytujúce bylina, listovú zeleninu, je jedným z najlepších pankreatické rakoviny domáce opravné prostriedky. Zastaví vývoj rakovinových buniek. Listovú zeleninu je tiež známe, že posilnenie našej imunity a odstránenie toxínov z tela (10).

Nezabudnite, že sa jedná o domáce opravné prostriedky a liečba rakoviny nemôže byť nahradený s nimi. Ideálne vec urobiť, je používať tieto rakoviny pankreasu prírodné prostriedky spolu s liečbou rakoviny. Viete o všetkých ostatných domov opravné prostriedky na liečbu rakoviny pankreasu? Komentovať v poli nižšie!

load...