Zdravie a wellness

10 účinných domácich prostriedkov pre Rosacea

10 účinných domácich prostriedkov pre Rosacea

Rosacea! Väčšina ľudí si neuvedomuje, jeho samotnú existenciu. Ale ak ste niekedy prebudili vidieť vypuknutia akné na čele, brade, a dokonca aj tváre, tie, milý čitateľ, mal blízke stretnutie s Rosacea. Premýšľal, čo to je? Rosacea je akútne kožné ochorenie, ktoré sa vyznačuje tým, ako spŕškou pupienkov a tváre erytém (červené škvrny sprevádzané svrbenie). Tento stav môže byť spôsobený niekoľkými faktormi, ako je vystavenie drsným slnečnému žiareniu, stres, vetru a dokonca aj úzkosť, nezabudnúť stravovacie návyky. Nech už je dôvod akýkoľvek, prinášame vám tie najlepšie domáce opravné prostriedky pre rosacei, ktorá môže odstrániť jazvy pred tým zvláštnu príležitosť zaklope na dvere.

Najlepšie Hlavné prostriedky pre Rosacea:

1. Upokojte ju harmančekom:

Keď vás tie červené škvrny trápi, že je čas, aby nasiakli pol tucta harmančekový čaj sáčky na tri šálky vriacej vody. Akonáhle táto zmes stáva vlažná, použite ho na postihnuté miesta. Harmanček obsahuje protizápalové vlastnosti. Aplikáciou látkové obklady tohto odvaru do postihnutých oblastí, môžete nielen znížiť začervenanie alebo zápal, ale tiež umožniť ingrediencie, ako terpenoidy a flavonoidov na upokojenie pokožky, čo je žiara, ktoré ste vždy chceli.

2. Go Green Tea:

Zelený čaj je zlosť dnes. Či už je to chudnutie alebo žiariace pleť, dobrota zeleného čaju je nepochybné. Anti-karcinogénne antioxidant, ktorý je obsiahnutý v aromatickom šálku zeleného čaju, a to nielen znižuje škody spôsobené růžovka, ale aj z horúčavy toxíny z tela. Vyžíva v tejto náprave je konečný detoxikačný nástroje a najúčinnejší spôsob, ako liečiť zlý záchvat Rosacea. Rovnako tak studené čajové obklady môže zabrániť pľuzgieriky z rozvíjajúcich sa a ochladzuje pokožku zvnútra!

load...

3. Oxidačný Ovsené vločky:

Pridajte celý šálka práškového ovsených vločiek do štvrť šálky vody a aplikovať ju veľkoryso na postihnuté miesta. To prinesie nadol svrbenie v žiadnom momente. Ešte dbať na to nemáte zmes trieť príliš tvrdo na kožu a dráždiť ju ešte ďalej. Čím mäkšie zmes, tým lepšie!

4. Západky na sladké drievko:

V prípade, že začervenanie nie je slabnúť s žiadnym lieky, je na čase skúsiť sladkého drievka. Tento extrakt funguje nielen ako silný protizápalový prostriedok, ale tiež vytvára nové a zdravé bunky. Zmes sladkého drievka prášku, aloe vera a medu môže byť len vec, ktorú hľadáte. Táto zmes sa nechá na 15 minút a potom sa umyť vlažnou vodou pre okamžitú úľavu.

5. Pena na nejakom levanduľový olej:

Ak ste si mysleli levanduľový olej je práve vhodné pre aromaterapiu, zamyslite sa znova! Tento olej je tiež klasifikovaný ako medikovanej olej a môže liečiť aj škaredý záchvat Rosacea. Použite vatový tampón jemne masírovať terapeutický ropné produkty do kože pre okamžitú úľavu od príznakov, ako sú suchá a pocit pálenia. Môžete tiež skúsiť zmiešaním mandľový olej a kvapku levanduľového oleja a nechajte ju cez noc na postihnutú oblasť. To bude pracovať na infekciu pri odchode pokožku jemnú a vláčnu.

load...

6. Honey doma:

Med má antimikrobiálne vlastnosti, ktoré môže zabrániť len o nejaké kožné infekcie. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač a hydratuje pokožku. Používať organické alebo surový med pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Jemne vmasírujte med do postihnutých oblastí a nechať to zostať na dobrú hodinu, v tandeme s využitím všetky prírodné hydratačné, sľubuje, že liečiť zlý záchvat Rosacea.

7. Použiť jablkový ocot:

To je stále populárnejšie domáci liek na rosacei. Pôsobí na takmer všetky kožné problémy pomáha udržiavať hladinu pH pokožky, a zároveň pôsobí ako prírodný dezinfekčný prostriedok. To podporuje dobré zdravie kože tým, že zabije mikróby na tvári a pomáha liečiť Rosacea. Môžete buď použiť zriedený verzia ACV na postihnutú oblasť alebo piť dvakrát denne zmiešaním s rovnaké množstvo vody.

8. Magical Aloe Vera:

Použitie čerstvého aloe vera gél alebo piť jeho džús, ako môže byť skvelé prostriedky pre Rosacea. Jednoducho použiť čerstvé aloe gél usilovne pre výrazné zlepšenie a detoxikačný efekt!

9. Otočte sa Turmeric:

Táto bylina je antiseptický s terapeutickými vlastnosťami, čo je ďalší Sure Shot liek na liečbu Rosacea. Uskutočnenie pleťová maska ​​s jogurtom alebo medom a kurkumy a jeho aplikácie po dobu 20 minút môže liečiť kožu v žiadnom okamihu!

10. Ľanové semienko pre budúcnosť:

Tento protizápalový zložka obsahuje mastné kyseliny. Pomáhajú utíšiť podráždenú pokožku. Príjem ľanový olej trikrát denne a jej začlenenie do svojho jedálnička môže byť najlepšie rozhodnutie, budete mať k liečbe Rosacea. Áno, ľanové semienko nie je kulinársky zážitok, ale budete musieť hodiť do oleja, ak chcete, aby vaše krásne pleťová maska!

Jednalo sa ale niektoré z najlepších domáce opravné prostriedky pre liečbu Rosacea a zápaly, pálenie a akné, ktoré ju sprevádzajú. Niekoľko stoviek celom svete majú prospech z týchto odvolaní, teraz je rad na vás!

Vedeli ste o růžovka? Už ste niekedy zasadil s ňou? Čo ste urobili liečiť sám?

V tomto videu - zaobchádzať s Rosacea prirodzene - 3 domáce opravné prostriedky na liečbu Rosacea Prirodzene

load...