Zdravie a wellness

10 účinných domácich prostriedkov pre Bug Bites

10 účinných domácich prostriedkov pre Bug Bites

Chyby-ty strašidelné plazivý crawlies sú apt predmety pre hrôzy šľahne! Ale bez ohľadu na to, ako desivé vyzerajú, že nie všetky chyby sú škodlivé! Chyby môžu byť rôzneho druhu, ako sú komáre, kliešte, vši, včiel apod Niektoré sú neškodné, kým niektoré z nich sú jedovaté. Ale v celku, ako sa uhryznutý chýb môže byť bolestivé a nepríjemné skúsenosti. Ale len preto, že ste bol uhryznutý chyba neznamená, že musíte ponáhľať do ordinácie.

Top 10 Hlavné prostriedky pre Bug Bites:

Existuje pomerne málo domáce opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu postarať sa o bug hryzie. Nižšie sú uvedené top 10 domáce opravné prostriedky pre takéto opravy uhryznutie.

1. Pomocou Med:

Teraz tento liek je trochu dvojaký meč. Antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, med pomoc pri upokojenie chýb sústo. To tiež zabraňuje šíreniu infekcie chýb uhryznutie. Ale na druhú stranu, to môže tiež skončiť prilákať viac chýb kvôli jeho sladkosti!

load...

2. Rub s banánovej šupke:

Rub banánovej šupke na skus upokojiť skus plochu. Banán obsahuje vápnik, ktorý pomáha postihnutú kožu rýchlo hojí. Ale aj toto môže v dobe, prilákať viac hmyzu. Takže buďte opatrní!

3. Elektrický prúd:

To je vojenská taktika. V prípade, že pavúčie uhryznutie, včelie bodnutie či uhryznutie mravce, všetko, čo potrebujete urobiť, je navlhčiť pohrýzol priestor a dal 9V batériu na ňom. Tým sa zabráni jed uhryznutie šíreniu. Bude tiež vás zbaviť bolesti bug skus.

4. Pomocou liehom:

Trením alkoholu zastaví uhryznutie od získania infekcie, pretože má antiseptické vlastnosti. Hoci, keď ho aplikovať na pohrýzol oblasti, je viazaný štípať na chvíľu, ale to bude pravdepodobne držať vás nepozorný pred poškriabaním svrbenie okolo uhryznutie.

load...

5. Aplikujte Aloe Vera Vložiť:

Trvať aj niekoľko aloe vera lístia a chladom za to. Potom sa rozomelú je a urobiť z neho do pasty. Použiť túto pastu na skus zasiahnutej oblasti. Aloe vera sa svojimi protizápalovými účinkami bude tiež zmierniť niektoré z bolesti a svrbenie spojené s uhryznutie.

6. Použite listy bazalky:

Bazalky s protizápalovými účinkami, môže byť užitočné v prípade bug hryzie, najmä bodnutí komárom. To tiež pomáha znižovať opuch, ktorý je všeobecne spôsobené opravami uhryznutie. Tiež, bazalka bolo známe, že odpudzovať komáre!

7. Použitie Listerine:

To je pravdepodobne nezvyčajná a neslýchané liek, ale napriek tomu je to efektívne. Listerine má mentol v ňom, čo pomáha k ochladeniu podráždenú pokožku okolo chyba uhryznutie. To je tiež pomáha získať úľavu od pocitu svrbenia.

8. Použitie lepiacej pásky:

Ide skôr o preventívne opatrenia v skutočnosti. Uvedenie lepiacu pásku na pohrýzol oblasti vám zabráni poškriabaniu, pretože keď sa poškriabať sústo, môžete zlomiť kožu a infikovať oblasť.

9. Použiť jablkový ocot:

Jablčný ocot pomáha, aby sa zabránilo šíreniu infekcie okolo uhryznutý. Tiež upokojuje pohryznutí priestor v tomto procese. To spôsobuje trochu žihadlo, ktoré pomáha v rušiť vás od neustáleho svrbenia.

10. Použitie Tea Tree Oil:

Tea tree oil, ktorý je antiseptický, pomáha zastaviť šírenie infekcie. To tiež spôsobuje pálenie. Ale celkovo, to bolo známe, že je účinný liek na bug hryzie.

Jedná sa o top 10 domáce prostriedky pre bug Bíteš svrbenie. Ale v prípade, že ste sa pohrýzol nebezpečné a jedovaté hmyz, že by bolo najlepšie, aby si sami skontrolovať lekár. Tieto domáce opravné prostriedky sú účinné, ale nebude k ničomu v boji proti jedu a jedu!

Dúfam, že tento článok bol užitočný! Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...