Zdravie a wellness

10 účinných domácich prostriedkov na odstránenie krvných bublín

10 účinných domácich prostriedkov na odstránenie krvných bublín

Ak máte prebudiť jeden deň nájsť bolestivé, strašidelné hľadá hrču na svojom tele, nemusíte mať obavy! S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o krv pľuzgier a to znamenie, že vaše telo robí, čo môže liečiť sám. Krvné pľuzgiere sú červené, mäsité-pocit hrbole, ktoré sú spôsobené v dôsledku poškodenia, ktoré postihuje kožu do svojej najnižšej zamša vrstvy. Kým menšie pľuzgieriky možno liečiť doma, je lepšie navštíviť lekára, aby profesionálne vypustiť väčšie krvný pľuzgiere. Nižšie sú desať ľahko robiť lieky na krvný pľuzgiere na pomoc vaša pleť liečiť a pomáhať prasknutie výdute.

Pozor: nie násilne praskla tieto pľuzgiere. Mohlo by to viesť k závažným infekciám a nepohodlie. Tieto navrhované opravné prostriedky sú iba pomáhať telu v prasknutie blistri sám.

Hlavné prostriedky pre krvný Blistre

1. Freeze:

Čoskoro potom, čo došlo k poraneniu a krv pľuzgier začne tvoriť, miesto ľadový obklad nad postihnutú oblasť. Nezabudnite umiestniť ľadu vo plátne ako prvý, pretože inak by to mohlo viesť k menšej verzie vzniku omrzlín.

load...

2. Zvýšené zmiernenie:

Udržujte postihnutú oblasť mierne zvýšenej celý deň s cieľom zabezpečiť, aby krv pľuzgier nerastie príliš veľké a spôsobí väčšie pretrhnutiu kože, čo vytvára väčší priestor náchylné k infekcii.

3. Aloe utešovať:

Na zmiernenie bolesti, a niektoré z opuchu, ktoré sú rozložené na čerstvý Aloe Vera juice na blistri a nechajte ju na vzduchu. Kupovaný Aloe by tiež mala stačiť.

4. Vyčistite Rekonvalescencia:

Uvedomte si, že krvné pľuzgiere sú ľahko náchylné k infekciám. Takže sa uistite, že vaše ruky sú vždy v čistote, keď sa s nimi vysporiadať. Tiež zistili, že v prípade, že bandáž pokrývajúca krvi blistra stala vlhké alebo špinavé, že sa okamžite vymeniť.

load...

5. Ústna voda:

Ústna voda je tiež dobrá v prevencii infekcií na koži. Niektoré ústna voda striekajúcej na blistru opustí nielen to pocit chladu, ale bude tiež bojovať s celým radom infekciou.

6. Air It Out:

Ak je krv pľuzgier je stále neporušené, nezahŕňajú ju. Avšak, ak je to na mieste, ktoré sa dotkne ďalšej plochy trvalo, napríklad nohy alebo dlane, kravatu voľnú bandáž okolo oblasti.

7. Uhorka Vytvrdenie:

Uhorka pracuje ako chladiace médium a kožného tkaniva rovnačky a tým pomáha znížiť opuch pľuzgierov. Položte plátky uhorky na pľuzgiere niekoľkokrát denne po dobu niekoľkých dní, kým opuch zomrie úplne. Alternatívne piť uhorky šťavy aspoň raz denne zmierniť opuch.

8. Dlahy:

Ak máte tú smolu, že má krvný pľuzgier v oblasti, na svojom tele, ktorá sa prekladá často, ako je napríklad vnútornej strane lakťa alebo zadnej strane kolena, potom je to najlepšie, čo musíte urobiť, je pripojiť dlahu, aby nedošlo k ohnutiu a neúmyselné vyskakovanie z blistra.

9. Tea Bag:

Umiestnite studené, mokré sáčok čaju na postihnutú oblasť a nechajte ju tam po dobu niekoľkých minút. Tento postup opakujte niekoľkokrát denne po dobu asi dvadsiatich dní. Kyselina tanínová v čaji zabráni infekcie z tvarovania a bude utíšiť opuchy.

10. Sandalwood:

Zmiešajte santalovou prášok s vodou pre vytvorenie pasty, ktoré sú rozložené to na blistri a čakať na to, aby uschli. Táto pasta bude absorbovať teplo z blistra a nechajte ho vychladnúť. Zotrite s chladnou, vlhkou utierkou a opakovať niekoľkokrát denne. Jedným z najlepších spôsobov, ako sa zbaviť krvi pľuzgiere.

Pamätať, neodstraňujte kožu! Nechaj to byť neporušený. Po blistrových POPs, čisté a premyje sa antibakteriálne a pokrývajú oblasť, aby sa zabránilo infekcii.

load...