Zdravie a wellness

10 účinných domácich prostriedkov na odstránenie hnedých škvŕn na koži

10 účinných domácich prostriedkov na odstránenie hnedých škvŕn na koži

Každá žena si praje pre bezchybné a žiariace pleť. Avšak, väčšina tiež majú tendenciu vyvíjať hnedé škvrny na koži v určitom okamihu. A zatiaľ čo niektorí milujú tie malé pehy bodkovanie nosy a hovoria im krás, niekoľko iní jednoducho nenávidím ich!

Hnedé škvrny a pehy sú dôsledkom hyper-pigmentácia kože. Dostaneme našu farbu kože z pigmentu zvaného melanín, ktorý je syntetizovaný v bazálnej vrstve epidermis. Existuje niekoľko dôvodov, ako je napríklad predĺžené vystavenie slnečnému žiareniu, akné, hormonálne zmeny, nesprávne strave a podobne, ktoré môžu spôsobiť nadmerné produkciu melanínu. Ako výsledok, naša koža sa môže obrátiť nerovnomerný a vyzerať poškodenými. Hnedé škvrny na koži môže zabiť krásu inak krásnej pleti. Takže, prinášame vám desať jednoduchých domáce opravné prostriedky, ako sa zbaviť hnedé škvrny a kultivovať svoje krásne pleti!

Efektívne 10 prostriedky pre hnedé škvrny na koži

1. Citrónová šťava:

Citrónová šťava je známe, že majú prirodzený kožný vlastnosti zosvetlenie. Funguje to ako bielidlo na hnedé škvrny. Môžete použiť čerstvo vylisované citrónovej šťavy priamo na postihnutú oblasť. Umyte studenou vodou po 5 - 10 minút a pat vaša pleť Suchá. Môžete vidieť rozdiel v pouhých 8 týždňov.

load...

2. Honey a Aloe Vera:

Urobte si masku zmiešaním rovnakých dielov medu a extraktu čerstvé aloe vera. Naneste ju na kožu a nechajte zaschnúť po dobu 15 minút a potom zmyte. Med a aloe vera masku osvieti nielen hnedú škvrnu na koži, ale tiež prepožičiava kožu úžasné žiara.

3. Strawberry:

Jahody sú bohaté na antioxidanty a kyselina salicylová. Pracujú ako zvieravý a pomáha znižovať hyper-pigmentácia. Mash pár jahôd prsty a použiť dreň na tvár. 20 minút - po 15 zmyť. Tie by mohli zažiť ostrý pocit na chvíľu kvôli kyslej povahy jahôd. Ale nakoniec, získate nepoškvrnený a žiarivú pleť.

4. Mlieko:

Mlieko je bohatý na kyselinu mliečnu, ktorá je účinná pre zosvetlenie pokožky prostriedkom. Namočte vatový tampón v mlieku a škvrnu ho do potemnelého kožu. Po 15 minútach zmyte. Vyskúšať a používať čerstvé surové mlieko, pretože fungujú najlepšie pre pokožku.

load...

5. Jogurt:

Použiť jogurt a ovsené vločky, aby sa masku. Naneste ju na tvár a nechajte pôsobiť 15 - 20 minút. Umyť studenou vodou. Jogurt, ovsené vločky tvárová maska ​​nielen znižuje hnedé škvrny, ale tiež pomáhajú hydratujú pokožku.

6. Ananásový džús:

Ananásovej šťavy je bohatým zdrojom kyseliny citrónovej a alfa-hydroxy kyseliny. Ananásový džús môže byť aplikovaná priamo na pigmentové oblasti kože a umyte po 5 - 10 minút - zaručene bez poškvrny, čistú pleť! Pravidelné používanie ananásového džúsu pomáha znižovať hnedé škvrny a dokonca aj mimo tón pleti.

7. Zelený čaj:

Zelený čaj je bohatým zdrojom antioxidantov a má upokojujúce účinky na pokožku. Ponoriť zelený sáčok čaju v malom šálke horúcej vody. Nechajte ho lúhovať 15 minút. Necháme vychladnúť. Namočte vatový tampón do roztoku a aplikovať na ztemnělé koži. Môžete opakovať procedúru 3 až 4 krát denne po dobu krásnu hladkú pleť.

8. Raw Papaya:

Použiť čerstvo extrahované buničiny zo surového papáje a nechá sa po dobu 10 - 15 minút. Rovnako ako ananás, surové papája tiež je výborným zdrojom pre zosvetlenie pokožky alfa-hydroxy kyselín a dá vaša pleť bez škvrnky žiara.

9. Cilantro:

Rozdrviť čerstvý koriander a premiešame s polievkovou lyžicou medu a niekoľko kvapiek citrónovej šťavy tvoriť hustú pastu. Jemne odlupovať kože pomocou tohto batoh a ponechajte po dobu 15 minút. Použiť tento balík dvakrát týždenne po dobu nápadných efektov.

10. Tomato:

Tomato obsahuje lykopén, silný antioxidant, ktorý by robil svoje tmavo hnedé škvrny na koži vypadnú v okamihu! Rub plátok čerstvých paradajok na koži. Umyte po 10 minútach a byť pripravení oslniť svet s mladistvú pleť.

Týchto desať magické ingrediencie divy na hnedé škvrny. Je však potrebné sa vyhnúť použitie akejkoľvek prímesi, ak ste alergický na to. Odporúčame, aby ste urobiť kožný test pred použitím niektorej z týchto zložiek na koži. Ale v prípade, že vyhovujú kožu, potom choďte do toho a získať vada zadarmo pokožku, prirodzene!

load...