Zdravie a wellness

10 účinných domácich prostriedkov na obnovenie obočia obočia

10 účinných domácich prostriedkov na obnovenie obočia obočia

Obočie je jedným z najvýraznejších čŕt, ktoré poskytuje definovaný a zvýrazňujú vzhľad tváre. Obočie ponúkajú jedinečnosť vzhľadu človeka. To bolo považované za zásadný prvok krásy od vekov. Obočie s dokonalým tvarom, ktoré majú plný a jemnejšie rast dodáva čaro osobnosti. Ženy môžu získať svoje najlepšie prispôsobené k tomu, perfektne tvarované obočie, keď majú husté obočie. Ale existuje veľa ľudí, ktorí nemajú husté obočie. Tam sú niektoré účinné domáce opravné prostriedky pre opätovný rast obočia.

Top 10 Hlavné prostriedky pre obočie Regrowth:

Tu sú niektoré účinné opravné prostriedky, ktoré sú užitočné pri zvyšovaní vaše obočie prirodzene:

1. Mlieko:

Mlieko a jej produkty sú plné vitamínov a proteínov. To môže byť prospešný spôsob, ako sa vysporiadať s týmto problémom. Vezmite trochu mlieka a namočiť vatový tampón v ňom. Rub tohto mlieka stretávacie vatový tampón cez obočie v noci. Tieto originálne aspekty mlieka bude živiť korene vlasy obočie. Každodenné používanie tohto lieku zvýši rast obočia.

load...

2. Semená pískavice:

Senovka semená, všeobecne známe ako meth sú vhodné na tento účel. Namočiť semená cez noc vo vode. Zmiešajte to. Pred odchodom na sprchu aplikovať pastu v skorých ranných hodinách. Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek mandľového oleja v paste. Tým sa vyživujú pokožku spolu s pomáhať v obočie rast vlasov.

3. Lemon:

Klin alebo plátok citróna masírovanej nad obočie je ďalší účinný domáci liek na rast obočia. Vezmite ¼ šálky kokosového oleja a pridajte nakrájanú kôru z 1 citróna. Nechajte pobyt zmesi na tmavom mieste cez noc. Nasledujúci deň, vziať zmesi a aplikovať ju na obočie pomocou vatový tampón. Pre preventívny účel vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu až do 2 hodín po aplikácii získať ochranu pred podráždením.

4. Cibule džús:

Je to cenný liek pre získanie plnšie obočie ako cibuľa sú bohaté na obsah síry, ktorý je dôležitým prvkom pre rast obočia vlasov. Extrahovať šťavu z cibule. Naneste vatový tampón namočený v cibuľovej šťave. Udržiavať ju po dobu 10 - 15 minút a umyte sa studenou vodou.

load...

5. Aloe Vera Pulp:

Vezmite aloe-vera buničiny z jeho listov. Naneste ju na obočie a nechajte ju po dobu 30 minút. Potom opláchnite vodou. Tento liek môže pomôcť pri obnovení škôd spôsobený tým, že z viac ako vytrhávanie obočia. Táto vláknina môže tiež pomôcť pri vytváraní koži lesklá a mäkká vedľa oblasti obočia.

6. Shoe Flower:

Topánka kvetina alebo ibištek alebo Čína ruže môže byť dobrým riešením pre výrobu obočie široká. Zmiešajte topánky kvetu a aplikovať na obočie. Nechaj to presakovať po určitú dobu a potom opláchnite.

7. Kokosovým mliekom:

Namočte vatový tampón v kokosovom mlieku a použiť ju na obočie oblasti. Nechajte ju cez noc, pretože to je efektívnym riešením pre re-rast obočia.

8. Vaječný žĺtok:

Vezmite vajcia a extrahovať z neho žĺtok. Beat žĺtok správne a aplikovať ju na obočie. To pomáha pri zvyšovaní objemu vlasov v obočí.

9. Olejová masáž:

Masáž s olejmi, ako je kokosový olej, ricínový olej, mandľový olej alebo olivový olej v oblasti obočia. To je efektívna pri získavaní hrubšie obočie opätovný rast.

10. Vazelína:

Dať vazelínu u a u obočie denne po dobu 2 - 3 krát. Tým sa zvýši rast obočia, aby boli silné. Aj keď sú tieto domáce opravné práce pri podpore obočia opätovného rastu, udržanie kontroly v iných opatrení tiež pomôže. Po prvé, s riadnou stravu, ktorá je bohatá na vitamíny C, B, H a E pomáha. Po druhé, konzumovať 8 - 10 pohárov vody denne pomáha odstraňovať nežiaduce toxíny z tela. Tiež sa zabránilo nadmernému šklbanie obočie alebo časté navliekanie obočie. Keď sa podáva žiadosť o mlieko alebo krém na tvár, obočie je tiež pokrytá. Pokúsiť sa vyhnúť, pretože mlieko alebo smotana má veľa chemických látok, ktoré môžu mať vplyv na rast vlasov a obočia. Kajal alebo Kohl môže byť použitý len na získanie tmavej obočie, že tieto domáce opravné prostriedky môžu pomôcť pri opätovnom raste obočia.

Dúfam, že sa tieto rastové obočie dom je k dispozícii vo vašej špajzi lieky určite pomôže v poskytujúca dobré výsledky. Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami komentáre časti nižšie.

load...