Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na tuberkulózu

10 účinných domácich liekov na tuberkulózu

Domáce opravné prostriedky sa ukázali byť účinné pri liečbe veľké množstvo otázok vresoviská; Avšak, pokiaľ ide o tuberkulózu, nie sú známe žiadne domáce opravné prostriedky, ktoré ponúkajú 100% liek na. Pri použití v spojení s predpísanými liekmi, tieto prírodné liečby udržiavať infekcii pod kontrolou a jeho šírenie. Domáce opravné prostriedky tu uvedené pomôcť pri zmiernenie príznakov a zlepšenie svojej imunitný sily, dláždiť cestu pre drogy pracovať efektívnejšie. Prečítajte si o to zistiť, čo tieto domáce opravné prostriedky pre tuberkulózu nie sú.

Prírodné Domáce lieky na tuberkulózu

1. Orange Juice:

Pomaranče sú balené s vitamínom C a prekurzorov vitamínu A. Antioxidačný potenciál pomarančovej šťavy zlepšuje výkon imunitu a zlepšuje svoje telo, aby sa silnejšie boj s tuberkulózou. To chráni telo pred poškodenie vyvolané cudzími prvkami. Šťava 2 pomaranče. Zmiešajte trochu soli a chuť s asi 1 lyžica medu. Pitie dva poháre tohto džúsu pomôže zmierniť príznaky tejto nákazlivé infekcie.

2. Indický egreše:

Populárno nazvaný Amla, táto zelená-stiahol horké ovocie má potenciál pre boj proti TBC. Spolu s doplňovanie vaše energetickej hladiny je Vitamín C s vysokým obsahom ovocia tiež zvyšuje hladinu imunity. To má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Amla mäkne po zápale pľúc a napomáha odplavovanie baktérie, zaisťujúce liek na tuberkulózu. Rozdrvte 3 egreše, Po odstránení semien, na jemnú pastu. Šťavu pomocou sitko. Konzumovať to na lačný žalúdok. Môžete pridať asi 1 lyžička medu do extraktu ako Amla chutí horko. Prípadne môžete vyskúšať Amla šťavy na trhu. 30 ml tohto džúsu spolu s pohárom vody a 1 lyžička medu, ktoré bolo prijaté na lačný žalúdok, prospech tuberkulózu.

load...

3. Orechy:

Vlašské orechy sú hnacou silou energie. Tieto orechy sú nádherné zdroje rôznych vitamínov a minerálov, vrátane vitamínu B6, vitamín E, železa, fosforu a horčíka. Všetky tieto prvky pomáhajú pri zlepšovaní imunitnej silu ľudského tela, posilniť boj proti potenciál. Take 2 vlašské orechy, odhodiť škrupiny a rozdrví na jemný prášok. Mix 2 lyžičky drveného sušeného orecha s 1 lyžička čerstvo pripraveného cesnakovej pasty a 1 lyžička prečisteného masla. Zjesť počas svojho raňajkách sa dostať späť na päty rýchlejšie.

4. Čierne korenie:

Tuberkulóza je sprevádzaný hrudníka zápchy, zápalu a bolesti. Tieto malé dráždivé čierne guličky bohaté s protizápalovými a analgetickými vlastnosťami sú skvelé domáce prostriedky pre tuberkulózu. To zmierňuje zápal, decongests a zmierňuje bolesti TB sprevádza. Pridajte 1 lyžička prečistené maslo na panvici a pečieme 12 čierne korenie v ňom spolu s ¼ lyžičky asafetida. Zmes bola ochladená a zmes dobre. Konzumujú ho v troch dávkach denne, kým sa úplne uzdraví.

5. Mlieko:

Mlieko je kompletné krmivo. Vápnik z mlieka posilňuje imunitný systém a zabraňuje infekcii z poškodenia kosti v kostnej TBC podmienkach. Štúdie naznačujú, že ľudia, ktorí konzumujú tri poháre mlieka denne zotaviť rýchlejšie TB než ľudia, ktorí nemajú piť mlieko. Ak mlieko nie je vaša voľba, varianta s trochou kurkumy prášku a medu, a popíjať svoju cestu. Kým ideálne množstvo mlieka potrebné liečiť Bone TBC je 2 litre, môže začať s 600 ml denne [3 poháre každej 200 ml].

load...

6. Banana:

Banány sú sklady živín, najmä vápnika. Tieto žlté pleťou plody majú potenciál na zmiernenie horúčky, rovnako ako kašeľ skúsený kvôli TB. Banány pôsobí proti TBC zlepšením výkonu imunitu. Kaša zrelé banány a pripraviť nápoj miešanie s 1 šálka kokosového vody, ½ šálky jogurtu a 1 lyžička medu. Piť tento lektvar dvakrát denne. Môžete tiež využiť pomoc stonky tejto rastliny odstrániť hlien zhromaždené v pľúcach. Popíjanie 2 šálky banánov kmeňových šťavy, raz za dve hodiny, by mohlo pomôcť pri zmiernenie príznakov.

7. Custard Apple:

Custard jablko je ďalší účinný domáci liek na tuberkulózu. Jeho omladzujúce a revitalizujúci vlastnosti umožňujú telu v boji proti tejto podmienky vo veľmi efektívnym spôsobom. Puding jablká sú bohaté na antioxidanty, ako je vitamín C, ktorý upratovať voľné radikály a zmariť oxidačné poškodenia. Draslík v jablko pudingu, prispeje k posilneniu svalov v pľúcach. Deseed dva puding jablká, rozdrviť drť, a dusíme to spolu s čiernou hrozienkami asi 2 šálky vody. Ochladí sa a kmeň zmesi. Pridajte ¼ lyžičky kardamónu prášok, ¼ lyžičky škorice, chuť s kandizovaného cukru a piť to denne pre rýchlejšie hojenie.

8. Cesnak:

Vrodená protizápalové a analgetické činidlo, cesnak má potenciál inhibovať TB a zabrániť jeho opakovaniu. Pitie mlieka a cesnak odvar je prospešné pre liečenie tuberkulózy. Rozdrviť 4 strúčiky cesnaku a dusíme to v jednom litri kozieho mlieka spolu s jedným strúhaného kokosu, kým sa mlieko znížená na polovicu. Pridajte trochu medu a konzumovať to na lačno po dobu šiestich týždňov, v dopoludňajších hodinách, aby zabezpečili slobodu od TB.

9. Mint:

Antibakteriálne, protizápalové a analgetické vlastnosti mäty, aby bolo účinným domáci liek na tuberkulózu. Spolu s zúčtovanie dýchacích ciest a zmierňuje hlien, mäta zmierňuje bolesť a opuchy u ľudí, ktorí trpia tuberkulózou. To tiež zlepšuje silu odporu tela a pomáha telu dať do lepšieho boja proti tuberkulóze. Piť odvar z mäty šťava s medom a octom sladu alebo mix mätu s mrkvou pre zlepšenie jeho výkonu. Mrkva-mäta nápoj je čisto pľúc tonikum.

10. Stehno Listy:

Antibakteriálne a protizápalové vlastnosti umožňujú stehno zmierniť príznaky tuberkulózy. Spolu so zbaviť baktérií z pľúc, stehno zmierňuje zápal a bolesť skúsený počas TB. Pripravte si polievku od tlejúcich hrsť čerstvých čistých stehno listy vo vode po dobu asi 10 minút. Pridajte trochu čierne korenie, citrónovú šťavu a soľ do polievky. Mierne vychladnúť a sip. Môžete konzumovať túto polievku dvakrát denne po dobu lepším výsledkom.

Dos a nerobiť pre tuberkulózy:

  1. Držať sa stranou od alergénov, ktoré by mohli zhoršiť jej príznaky.
  2. Zahŕňať mnoho vitamínu B, vitamín C, vitamín D a železo-bohaté potraviny vo vašej strave.
  3. Udržať si hydratované vodou a čerstvé džúsy.
  4. Vyhnúť spracované potraviny, sódovej nápoje, bielej múky a bieleho cukru.
  5. Povedzme, že áno, aby celé zrná, listová zelenina a ovocie.
  6. Vyberte si chudé zdrojov bielkovín cez ťažké mäso.
  7. Povedz nie na prípravu kávy a čaju.
  8. Vyvarujte sa fajčenia a alkoholizmu.
  9. Mať dostatok odpočinku.
  10. Posledný ale nie najmenší. Udržať stres na uzde.

Tuberkulóza, ak diagnostikovaná v prípravnom období, môže byť vyliečených. Avšak, najvyššiu opatrnosť musí byť vykonávaná, pokiaľ ide o liečbu. Nenechajte si ujsť svoje lieky. Nezabudnite, že domáce prostriedky pre tuberkulózu sú účinné len pri použití spoločne s liekmi. Zostať aktívny, udržať v bezpečí!

load...