Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu Tingling Sensation

10 účinných domácich liekov na liečbu Tingling Sensation

Stáva sa vám často stretávajú s brnenie alebo necitlivosť v rukách a nohách? Má vaša pleť mravčenie, keď vyjdete von na slnko? Mravčenie a necitlivosť sú poruchy, ktoré môžu spôsobiť značný rozruch vo vašom živote. Ale potom, čo spôsobuje tieto podmienky? A aké sú lieky na to?

Chcete mať odpovede? Potom pokračovať s poštou!

Príčiny mravčenie:

Brnenie je bežný stav, ktorý väčšina ľudí zažiť vo svojom živote. Zvyčajne sa jedná o dočasné a sú výsledkom neprirodzených polohách alebo tlaku aplikovanej na určité časti tela. Charakteristická, mravčenie 'efekt sa zvyčajne stáva sa nečinnosti.

load...

Hoci zvyčajne dočasné, môžete trpieť ohnísk brnenie a niekedy aj chronické brnenie. To je výsledok hlboko zakorenených problémov, ako je poškodenie nervov, ktoré môžu tiež vyvolať brnenie. Iné príčiny zahŕňajú bakteriálne infekcie, toxické expozícií a dokonca aj predispozície k diabetu. Mravčenie môže tiež viesť k iné príznaky, ako je znecitlivenie, bolesť a svrbenie (1).

Príčiny necitlivosti:

Necitlivosť je ďalším prejavom mravčenie a zvyčajne sa vyskytuje v rovnakým spôsobom. Nerv tlak alebo nečinnosti alebo poškodenia je hlavnou príčinou znecitlivenie. Niekedy iné podmienky, ako bolesti šliach a opakovaný pohyb syndróm vedie k znecitlivenie prstov na rukách a nohách, rovnako. Niekedy nedostatok krvného obehu môže tiež viesť k necitlivosti a brnenie (2).

Prírodné prostriedky pre Tinglings v rukách a nohách:

Teraz, keď vieme o príčinách, pozrime sa na niektoré domáce opravné prostriedky pre brnenie a necitlivosti! Nabudúce vám, že, mravčenie 'pocit, môžete vyskúšať jeden z týchto jednoduchých tipov!

load...

1. Move Around:

Zvyčajne, mravčenie a znecitlivenie sú spôsobené tým, že sedí v rovnakej pozícii pre dlhé úseky času. Najlepšia liečba pre toto sa snaží niektoré základné úseky alebo len málo pre zlepšenie krvného obehu (3) výkonu.

2. Správne držanie tela:

Často naše nesprávne držanie tela alebo nedostatok pohybu môže vyvolať necitlivosť a brnenie. Trápne pozície môže obmedziť krvný obeh, ktorý vedie k znecitlivenie. Nesprávne držanie tela môže tiež viesť k bolesti chrbta a mravčenie v močovom mechúre alebo brucha. Takže až sa nabudúce ste na počítači alebo sledovanie televízie, je nutné udržiavať správnu pozíciu (4).

3. Rest:

Kontinuálne aktivita môže tiež vyvolať brnenie v nohách a paží. Takže najlepší spôsob, ako zaobchádzať takéto prípady je ľahnúť a vziať krásny kipy (5).

4. Jogy / Rehabilitácia:

Jedným z najlepších spôsobov, ako uľahčujú brnenie a necitlivosť pravidelne cvičí jogu. Joga pomáha upokojiť telo aj myseľ a zároveň tiež pomáha zvýšiť a podporiť zdravý krvný obeh. Tak sa môže výrazne znížiť brnenie a necitlivosť (6).

5. Vitamín B Complex:

To je jeden z najlepších domáce opravné prostriedky pre epizodické alebo chronické brnenie alebo znecitlivenie. Nedostatok vitamínu B12 je jednou z najčastejších príčin chronickej brnenie a necitlivosti (7).

Avšak, to ešte pred požitím ani nedostávajú vitamínové doplnky najprv poradiť so svojím lekárom.

6. Vyhnite sa kofeín:

Ďalšie nápravné opatrenia, ktoré môžete vziať, je vyhýbať sa nadmernej konzumácii kávy. Kofeín dehydruje organizmus a bráni cirkuláciu krvi, čo vedie k znecitlivenie a brnenie. Tak, vyhnúť sa kofeínu a vyhnúť sa brnenie (8).

7. Zahrnúť horčíka v diéte:

Horčík je nevyhnutný minerál, ktorý rieši nielen problémy, ako je nespavosť, ale tiež pomáha funkciu nervového a kardiovaskulárneho systému optimálne. Môžete zvážiť dopĺňa svoj jedálniček s horčíkom, pretože pomáha zlepšiť krvný obeh, čo zmenší brnenie a necitlivosť (9).

8. Pomocou NSAID:

Niekedy, necitlivosť alebo brnenie môžu byť spôsobené niečo nekalé, ako syndróm karpálneho tunela. Môžete použiť nesteroidné protizápalové lieky na liečbu brnenie a necitlivosť (10).

9. Dolné Blood Sugar:

Ďalším dôvodom na brnenie a necitlivosti je diabetes. Bežný stav súvisiaci s diabetom, tzv diabetická neuropatia, môže viesť k bolesti, brnenie a znecitlivenie prstov na rukách a nohách. Tak, a pokúsiť sa jesť potraviny, ktoré vám pomáhajú znížiť hladinu cukru v krvi (11).

10. Limit alkoholu:

Aj keď by ste mali byť celkom rád týždenného pohárom vína, možno budete chcieť, aby zvážili možnosť dať ju. Štúdie dokazujú, že brnenie a necitlivosť môže byť tiež spôsobená tým, alkoholizmus. Tak, jeden z najlepších spôsobov, ako znížiť pocit, je obmedziť množstvo alkoholu, ktorú do systému (12).

Dúfame, že tieto prostriedky vám pomôže zbaviť sa, že dráždivé brnenie! Aby nám povedali o akýchkoľvek ďalších aktivít, ktoré používate, ako sa zbaviť tohto stavu, podeľte sa o svoje skúsenosti tu. Zanechať komentár nižšie!

load...