Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny prsníka

10 účinných domácich liekov na liečbu rakoviny prsníka

Máte rakovinu prsníka? A ste odpor k bolestivej liečbe, ktorý prechádza práve teraz? Rakovina je smrteľná choroba, a napriek tomu moderná medicína by mohla prísť s vyliečiť, liečba pokračuje byť proces mučiť.

Ale čo keď existujú určité domáce opravné prostriedky, ktoré môžu zabrániť rakovinu úplne, alebo zmierniť bolesť v liečbe rakoviny? spoločnosti Tento príspevok sa presne týmito divu-potraviny, ktoré môžu pomôcť jeden boj s rakovinou prsníka. Chcete vedieť o nich? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento príspevok!

Poďme sa pozrieť na efektívnych Domáce lieky na rakovinu prsníka:

1. Kurkuma:

Kurkuma je jedným z najznámejších anti-karcinogénne korenie. Jeho aktívna zlúčenina, kurkumín, napáda rakovinové bunky. Kurkumín tiež vykazuje antioxidačné, protizápalové a bunková ochranný vlastnosti. Antioxidanty elimináciu rakovinové voľné radikály (1).

load...

2. Salmon:

Salmon je tučné ryby, čo znamená, že je vložený s omega - 3 mastných kyselín. Omega - 3 mastné kyseliny zvyčajne spomaliť šírenie rakovinových buniek a posilnenie imunity. Salmon je tiež dobrým zdrojom vitamínov B12 a D. Tieto charakteristiky obvykle pomôcť pri prevencii rakoviny (2).

3. Paradajky:

Paradajky obsahujú mnoho živín, a jeden z nich je chemická látka s názvom lykopén. Lykopén je účinný antioxidant, ktorý ničí voľné radikály a zabraňuje nápor rakovinových buniek. Lykopén tiež inhibuje rast nádoru interferencií a indukciu abnormálneho bunkového rastu. Lykopén bol nájdený účinný v rokovaní s inými formami rakoviny, ako pľúc a rakoviny endometria (3).

4. Cesnak:

Ste si vedomý toho, že cesnak je jedným z najlepších prírodných prostriedkov pre liečbu rakoviny prsníka. Research nedávno zistila, že cesnak môže pomôcť predísť rakovine prsníka. Ako? Tak, cesnak obsahuje flavóny a flavonoly, ktoré sú zlúčeniny síry. Bolo zistené, že tieto zlúčeniny zabíjať rakovinové bunky a inhibovať prsníka, hrubého čreva, žalúdka, a dokonca aj rakovinu ústnej (4).

load...

5. Ľanové semienko:

Ľanové semienko je jedným z najlepších zdrojov vlákniny, a je veľa spôsobov, ako superfood. Obsahuje tiež chemické látky, ako lignany, ktoré sa obvykle chránia telo pred rakoviny, ako je rakovina prsníka. Ľanové semienko je tiež nabitý omega - 3 mastné kyseliny, ktoré je známe, že pomáhajú prevenciu a boj proti rakovine (5).

6. Špenát:

Ďalšie superfood, ktorý pomáha predchádzať rakovine prsníka, špenát je prešpikovaná esenciálnych živín a antioxidantov. Obsahuje luteín, antioxidant, ktorý sa zistilo, že chráni telo pred prsníka, ústnej, žalúdka a hrubého čreva. Špenát tiež obsahuje karotenoidy a zeaxantín, ktoré pomáhajú splachovacie nestabilné molekuly a voľné radikály zo systému (6).

7. Brokolica:

Brokolica pomáha zabrániť šíreniu mnohých foriem rakoviny, ako rakoviny prsníka, prostaty a rakoviny krčka maternice. Brokolica je bohatý na zlúčeniny s rakovinou pre boj známy ako indol - 3-karbinolu. Indol - 3-karbinol zvyčajne pomáha mení metabolizmus estrogénu a inhibuje rast nádoru prsníka (7).

8. Čučoriedky:

Naložené vitamínov a ďalších nevyhnutných živín, čučoriedky sú výborný prostriedok na prevenciu rakoviny. Čučoriedky obsahujú antioxidanty, ktoré eliminujú voľné radikály. Oni tiež obsahujú fytochemikálie, ktoré zvyčajne bránia rastu akejkoľvek formy rakoviny prsníka. Čučoriedky tiež obsahujú kyselinu ellagovú, antioxidant, ktorý je obzvlášť silný anti-karcinogénna látka.

Nezabudnite jesť surové a nespracované čučoriedky namiesto tých balené. Môžete tiež zvoliť, aby prehltnúť ďalšie plody, ktoré majú podobné anti-karcinogénne vlastnosti, ako sú černice, brusnice, maliny a jahody (8).

9. Granátové:

Granátové jablká sú ďalšie účinný domáci liek na rakovinu prsníka. V štúdiách sa zistilo, že granátové jablko, že obsahujú zlúčeniny, ako urolithin B. Urolithin B je známy supresorové činidlo, ktoré inhibuje súvisiace rakoviny hormónov, ako rakoviny prsníka.

Granátová tiež obsahujú kyselinu ellagovú, antioxidant, ktorý je anti-karcinogénne (9).

10. Orechy:

Walnut je superfood. Napchaté s rakovinou bojujú omega - 3 sekundy a ďalších živín, orechy pomáhajú eliminovať voľné radikály a tiež zmierniť zápal. Orechy sa zistilo, že obmedzujú rast rakovinových nádorov prsníka.

Štúdia dospela k záveru, že konzumácia 2 šálky (2 unce) vlašských orechov denne môže vyvolať významné zmeny v génoch, ktoré vedú k rakovine prsníka (10).

Jedná sa o najlepšie domáce prostriedky pre rakovinu prsníka. Hoci tieto superfoods vám pomôže spravovať príznaky rakoviny prsníka, nezabudnite, že lekár vie najlepšie. Riaďte sa presne pokyny svojho lekára a doplniť svoj jedálniček s týmito superfoods. Ak nás o akýchkoľvek iných superpotravín alebo hovoriť o svojich skúsenostiach, zanechať komentár nižšie!

load...