Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu popping uší

10 účinných domácich liekov na liečbu popping uší

Blokované uši sú celkom bolesť. Je vaša chlad vám bráni jasne počul? Ses vrátiť z lietania cestu len aby mal bolestivé un-vyskočila uši? Či tak alebo onak, budete chcieť pop tie uši tak rýchlo, ako je to možné, že jo? Potom ste na správnom mieste!

Tento post hovorí o najlepších domáce opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu liečiť blokovaných uši. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Prečo sa to stane:

Naše uši sú zložité štruktúry, ktoré robia viac než len nám pomáha počuť. Ucho obsahuje vnútornú, stredné a vonkajšie ucho. Tu je stredné ucho je pripojený pomocou Eustachovej trubice na zadnej strane našich hrdiel (1). Tieto rúrky pomôcť vypustiť kvapalinu z uší. Majú ďalšiu dôležitú funkciu. Keď sme zívanie alebo prehĺtať, prúd vzduchu vyrovnáva tlak medzi vnútornou a vonkajšou uši vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu.

load...

Občas je podtlak z zmeny výšky alebo nahromadenie tekutiny alergiami blokuje Eustachovej trubice. To spôsobuje tlakový rozdiel, kde je tlak vonku je príliš vysoká. Tlakové rozdiely medzi naše uši a životného prostredia spôsobuje bolesť ucha spolu so sluchovým problémy a praskanie zvuky. Liečenie blokovaných uši je jednoduché. Aby sme to dosiahli, musíme riešiť tlak a infekcie samostatne.

Hlavné prostriedky pre vyklopenie uši tlak:

1. Valsalva obratu:

Náhle zmeny nadmorskej výšky sú najlepšie zaobchádzať s Valsalvově manévru. Tento krok sa použije mierny tlak na stredného ucha a Eustachovej trubice, a tým uvoľnenie tlaku.

Tu je návod, ako to urobiť. Zavrite ústa, štipka nosa a pokúsiť sa pomaly vydychujte. Dobeh dych, a mali by ste cítiť mierny pop v uchu. Manéver otvára ucho. Ale zaistiť, že nenúti dych von a zhoršiť bolesť.

load...

2. Zívanie Široko:

Zívanie pomáha prúdenie vzduchu do Eustachovej trubice (2). Nemusíte sa vlastne zívať za to, ale len napodobniť akcie. Otvor pusu čo najširší predstaviť vám zívanie. Zaistite, aby vaša hlava je naklonená dozadu, akoby sa pozeral na oblohu. Udržujte čeľusť ukázal dopredu. Budete sa cítiť vaše uši pop polceste skrz zívnutie. Ak tomu tak nie je, opakujte pohyb.

3. Žuť žuvačku:

Žuvačka je účinným spôsobom, ako na prečistenie uši kolísanie tlaku. Náhle zmeny tlaku pri lete vzlietne alebo pristane spôsobuje starosti pre mnoho. Žuť žuvačku počas buď vzletu alebo pristátia uľahčiť ďalší tlak z uší. To otvára Eustachovej trubice a odblokuje uši. Ak chcete, aby to fungovalo, kus žuvačky by mali byť pomerne veľké.

4. Piť vodu:

Prehĺtať vodu, zatiaľ čo vy štipka nos. To by malo pop vaše uši z akcie prehĺtanie. Použite veľký pohár vody. Vezmite jeden lok, zavrieť ústa, štipka nos a prehĺtať s hlavou sklopenou nahor. Pohyb pomáha otvorenie Eustachovej trubice.

5. Použite Gravity:

To je užitočné pre ľudí, ktorí sa vracajú z ponoru. Potápači čelí značnej ušné ťažkosti pri ich úsilí (3). Ak je bolesť voda / tlak v uchu, nakloniť blokovaný ucho smerom k podlahe. Položte ukazovák nad zvukovodu a urobiť poklepaním pohyby nad ním ako piest. Mali by ste byť schopní priniesť jemné zmeny tlaku pop uši.

Hlavné prostriedky pre vyklopenie uši pred infekciami:

6. Voda kloktanie:

Ohrievať pohár vody na teplotu dosť teplo na krku. Zmiešajte lyžicu soli a opakovane kloktať, kým sa voda skončí. Skúste to znovu po prestávke 30 minút. To pomôže jasná infekcie, ako ušné infekcie sú hlavnou príčinou zablokovania (4).

7. Parné Vdychovanie:

Inhalovať pary sa zbaviť upchaté uší z prechladnutia. Para vás zbaví hlienu a zároveň uvoľnenie ušného mazu. Naliať dymiace vody do veľkej misy a pridajte levanduľový esenciálny olej a tea tree olej. Inhalovať páru sa vzťahuje vaša hlava až uši otvoriť.

8. Hot Compress:

Ušné blokády od sinus zápchy môžu byť liečené s horúcim obkladom. Držať handričkou namočenou v horúcej vode nad uchom po dobu 5 minút. Bude odtok tekutiny a úľave od bolesti.

9. Olivovom oleji s cesnakom:

Toto môže byť použité na liečbu infekcií v uchu ako cesnak je prírodné antibiotikum. Teplo lyžicu olivového oleja 2 strúčikov cesnaku lúpané. Ochladiť olej a aplikovať ich na uchu s vatovým tampónom.

10. Teplá voda Vaňa:

Horúce vodné kúpele sú veľmi účinné pri liečbe mnohých bolesťami. Skúste namáčanie v horúcej vode, zaisťujúce vaše uši sa ponorí príliš. Tým sa uvoľní slizničnej vnútro, zmiernenie bolesti.

Jedná sa o niekoľko domáce opravné prostriedky pre liečbu popping uši. Ľahká a jednoduchá, môžete liečiť bolesť za chvíľu. Máte viac zdieľať s nami? Prosím, zanechajte nám komentár do nižšie uvedeného poľa.

load...