Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu krčnej spondylózy

10 účinných domácich liekov na liečbu krčnej spondylózy

Ste trpí krčnej spondylóza? Je tá bolesť ťa ujedá zo dňa na deň? Vzhľadom k našej zlé držanie tela, táto podmienka sa teraz stáva normálne a bežné ako dni plynú. Takže, ak hľadáte pre správu krčnej spondylóza a nenechať ho predbehnúť svoj život, tento príspevok je práve pre vás!

Dať čítať a ponuku adieu na krčnej spondylóza dnes!

Čo je to krčnej spondylóza?

Cervikálny spondylóza je forma artritídy, ktorá postihuje stavce krku. Zvyčajne je opotrebenie kostí a chrupaviek v krku. Skôr, len starší ľudia boli obete, ale v týchto dňoch je podmienka je vidieť deti ako mladý ako 14.

load...

Zvyčajne sme visieť našu hlavu dole, zatiaľ čo pracuje na notebookoch a mobilných telefónov, nie? To kladie veľký tlak na stavcoch krku a prináša v tomto stave, aj keď nemusí byť viditeľné príznaky v počiatočnej fáze pre väčšinu.

Krčná príznaky spondylosis vždy zhoršujú v priebehu času, ale našťastie to môže byť kontrolovaný a riadený pre zdravý život. Stačí postupovať podľa týchto odporúčaní a získať späť do svojho najlepšieho zdravie!

Hlavné prostriedky pre cervikálny spondylóza:

1. Pravidelné cvičenie je kľúčom:

Cervikálny spondylóza sa zvyčajne stáva v dôsledku nedostatku pravidelného cvičenia (1). Tak vstávaj a triasť a uvoľniť tie stuhnuté svaly na krku a ramien. Môžete vyskúšať otáčanie hlavy, ramenné krčí ramenami a dotýkal svojej ucho na rameno. Kľúčom je robiť to pravidelne. Venovať najmenej 10 minút každý deň cvičiť. Chôdza, plávanie a jazda na bicykli sú tiež veľmi odporúča. Avšak, ak trpíte silnými bolesťami a pritom žiadny krk cvičenie, odporúčame, aby ste zastaviť a poraďte sa s lekárom.

load...

2. Teplú a studenú kompresory:

Ďalším spôsobom, ako znížiť na krčnej spondylóza je použitie teplé a studené obklady striedavo na krku a ramien (2). Čo horúce obklady urobiť, je zlepšiť krvný obeh a uvoľniť napäté svaly. Studené obklady pomôcť tým, že zníženie zápalu a opuchu. Avšak, vyhnúť sa horúce obklady, pokiaľ je postihnutá oblasť je červená a podráždená a studené obklady, ak máte zlý krvný obeh.

3. Epsom soľné kúpele:

Toto je neoceniteľný spôsob, ako na liečbu cervikálnej bolesť spondylózou a stuhnutosť. Epsom soľné kúpele divy hojenie, pretože prítomný horčík v soli vyrovnáva hladinu pH v tele. To potom zase znižuje stuhnutosť, opuch a zápal (3). To tiež znižuje bolesť v krku a ramien. Jediné, čo musíte urobiť, je vziať pár lyžíc Epsom soli a pridajte vodu na výrobu pasty a aplikovať na krku a ramien. Nechaj si to na dobu 15 minút, umyť a cítiť ten rozdiel. Tiež zdržať namáčanie, ak máte problémy s obličkami a srdcové problémy, alebo ak trpíte cukrovkou.

4. Cesnak:

Cesnak je super jedlo pre vás, hovorí Ayurveda, najmä ak máte bolesti a bolesti spôsobenej problémami s kĺbmi a artritíde. To preto, že je to dobrý protizápalový prostriedok a analgetikum (4). Takže jesť dva surové strúčiky cesnaku na lačný žalúdok každé ráno s vodou. Môžete tiež použiť olej varené s strúčiky cesnaku cez postihnutú oblasť, nasledovaná horúcu kúpeľ pre úľavu.

5. Kurkuma:

Kurkuma je známy pre svoje protizápalové vlastnosti, ktoré z neho úžasné prostriedok pre cervikálny spondylosis.Turmeric tvoria tiež zvyšuje prekrvenie (5). To pomáha zlepšiť pohyb tým, že zníži svalovú stuhnutosť, často spojené s CS. Môžete pridať kurkuma s mliekom a piť alebo konzumujú kurkumu tabliet. Obaja pracovali dobre.

6. Sezamové semienka:

To je jeden z najlepších bylinných prípravkov pre krčnej spondylóza, že je skutočne účinná pri liečbe stuhnutosť a bolesti spôsobené v dôsledku krčnej spondylóza. Sezamové semienka sú sklady vápnika, mangánu, horčíka, zinku a medi. Oni tiež obsahujú vitamíny K a D (6), ktoré sú dobré pre vaše kosti a kĺby. Môžete masáž teplým sezamovým olejom a sledovať ho s teplým obkladom k zníženiu bolesti krčnej chrbtice.

7. Ginger:

Zázvor je skvelý domáci liek na cervikálny spondylóza. Je bohatý na protizápalové vlastnosti. To tiež pomáha zlepšiť krvný obeh, čím pomáha znížiť bolesť a zápal spojený s týmto stavom.

Môžete zahrnúť zázvor do svojho jedálnička ako zázvorový čaj, a tiež používať zázvor olej masírujte oblasti krku.

8. Jablkový ocot:

Jablčný ocot (7) má bohaté protizápalové vlastnosti, vďaka ktorým je ideálny pre správu krčnej spondylóza. To tiež znižuje a upokojuje zápal hrdla a bolesť.

Spôsob, ako používať jablčný ocot je namočením papierový uterák v ňom a jeho umiestnenie cez krk na pár hodín, dvakrát denne. Môžete tiež máčať vo vodnom kúpeli, ku ktorému boli pridané 2 šálky jablčného octu.

9. Kajenské korenie:

Kajenské korenie pomáha zmierniť príznaky krčnej spondylóza, pretože obsahuje látku zvanú kapsaicín (8). Kapsaicín má silné bolesti znižuje a protizápalové vlastnosti. Sú to neba zoslaný k zníženiu bolesti a zápalu v tkanivách. Pridajte trochu kajenské korenie prášok na olivovom oleji a masáže do kože. Pokrývajú oblasť s obväzom. Nechajte pôsobiť po dobu niekoľkých hodín (alebo aj cez noc) pre úľavu.

10. Indian Lilac Or Neem:

Neem je účinný protizápalový prostriedok a prírodné analgetikum, ktorá lieči bolesť krku a opuch. Naneste hrubú horúcou pastou neem na krku a cítiť bolesť zmizne.

Zmeny životného štýlu:

Neseďte v rovnakej pozícii po dlhú dobu - pohybovať sa a vziať si prestávku. Ak váš šéf myslí, zmeniť svoju prácu. Nedvíhajte ťažké predmety a držať sa stranou od, vata 'navodzujúce potraviny ako ryža, rafinované múky a fazuľa. Udržujte svoj postoj korektné, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu chrbtice. A pamätajte si, počúvať svoje telo a tieto zmeny uskutočniť teraz, než cervikálny spondylóza vás úplne vyrovná.

Jednalo sa o najúčinnejšie domáce prostriedky pre cervikálny spondylóza Pain. Nezabudnite, aby sa vyjadril v poli nižšie! Boli by sme radi počuť od vás!

load...