Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu častého urinácie

10 účinných domácich liekov na liečbu častého urinácie

Sú vaše časté výlety na záchod trápne vás? Má váš močový mechúr plný zdať až príliš často? Ak ste sa môžu týkať uvedených situácií, ste pravdepodobne trpí problémom častého močenia.

Časté močenie môže byť varovným signálom pre vážnejšie obličkových komplikácií. Ste jedným z tých, ktorí chceli, aby sa zabránilo ísť k lekárovi? No, potom prečítaní tohto príspevku je riešením pre vás na jednom mieste! Tento post hovorí o jednoduchých domáce opravné prostriedky pre časté močenie, ktoré vám môžu pomôcť. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac!

Prečo časté močenie prihodiť?

Rad dôvodov môže spôsobiť časté močenie ako hyperaktívny močový mechúr (1), inkontinencia moču (2), infekcia močových ciest, zápal močového mechúra, cukrovky alebo tehotenstvo.

load...

Odporúčame, aby ste si vyskúšať tieto domáce opravné prostriedky pre mierne príznaky. Avšak, v prípade, že problém pretrváva, je nutné ponáhľať k lekárovi pre liečbu.

1. Brusnicový džús:

Brusnicová šťava je jedným z najlepších prostriedkov pre infekcie močových ciest. Infekcie močových ciest väčšinou vedie k častým močením. Takže odporúčame vypiť pohár čerstvej brusnicovej šťavy každý deň.

Navrhujeme tiež, že máte čerstvé, domáce brusnicový džús skôr než na konzervy odrody. Vezmite 600 gramov čerstvých brusníc a šesť šálok vody. Variť, kým brusnice prasknúť. Vytlačte šťavu z ovocia a kmeňa, pridáme cukor a piť.

load...

2. Med a bazalky šťava:

Med a bazalka džús znižuje časté močenie. Vezmite lyžicu medu so štyrmi listy bazalky. Konzumovať na lačný žalúdok pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

3. Jogurt:

Spotrebuje značné množstvo bieleho jogurtu s jedlom, aby obmedzoval problém častého močenia. Jogurt je efektívna, pretože obsahuje probiotikum s názvom "Lactobacillus acidophilus", ktorý zabraňuje rastu škodlivých baktérií v močovom mechúre.

4. Pite veľa vody:

Hydratácia pomáha vymyť toxíny z obličiek, ktoré vedú časté močenie. Kofeín stimuluje močového mechúra a pôsobí ako diuretikum (3). Príjem kofeínu zvyšuje tvorbu moču. Z toho dôvodu prepnutie do kávy bez kofeínu a bylinných čajov s cieľom zastaviť príliv.

5. Soda:

Navrhujeme, aby si vziať pol lyžičky jedlej sódy a premiešame s ôsmimi oz. Z vody. Jedlej sódy je alkalický, a upravuje rovnováhu pH moču. To pomáha znížiť podráždenie močového mechúra a problém častého močenia.

6. Aromatické oleje:

Zmiešajte rovnaké množstvo esenciálnych olejov, ako je santalové drevo, Tea tree, borievky, bergamot, a kadidlo. Vmasírujte na svoje prirodzenie. Odporúčame, že sa blížite k arómoterapeutom k zníženiu pálenia a nutkanie k častým močením.

7. Saw Palmetto:

Bylina môže liečiť zväčšenej prostaty, ktorý spôsobuje časté močenie u mužov. Odporúčame dávku 320 miligramov amoxil raz denne. Poraďte sa s lekárom, než sa snažia tento domáci liek.

8. Mlieko Magnesia:

Horečnaté mlieko je bohatým zdrojom hydroxid horečnatý, ktorý je silný domáci liek pre časté močenie. Navrhujeme, aby si vziať jednu polievkovú lyžicu to každý deň, ako sa zbaviť tohto problému. Domáce liek je účinnejší u žien.

9. Dodder "Obličky Herb":

Zvyčajne, lieky na liečbu časté močenie obsahuje semená rastliny triasť. Vypiť aspoň dve šálky Dodder šťavy denne pre úľavu.

10. Kozlík:

Využitie Valerin je najlepší bylinný liek pre časté močenie. Uvoľňuje svaly močového mechúra a zastaví sa svalové kŕče, jeden z popredných príčin častého močenia.

Môžete tiež skúsiť Kegel cvičenia, ktoré posilňuje svaly panvového dna, ktoré ovládajú močový mechúr. Prestať časté močenie tým nie kyslé potraviny, kofeín, alkohol a stres.

Dúfam, že ste si tento článok informatívne a zaujímavé. Prosím zanechať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli!

load...