Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu bolesti na hrudi

10 účinných domácich liekov na liečbu bolesti na hrudi

Mali ste na hrudi kedykoľvek od bolesti v minulosti? Čo ste robil potom; panický? Alebo ponáhľal k lekárovi myslenie to bolo niečo vážne? No, väčšina výskyt bolesti na hrudi je bežné, že sa vyskytujú v dôsledku úzkosti alebo plynu nahromadenie. Takže miesto rúti k lekárovi a plytvanie peniazmi, je niečo, čo môžete urobiť, ako sa zbaviť bolesti priamo z pohodlia vášho domova?

Odpoveď je áno, existujú určité domáce prostriedky pre bolesť na hrudníku, ktorá môže vyliečiť jednoduchým a účinným spôsobom. Chcete vedieť, čo sú zač? Potom prosím, ísť ďalej a čítať!

1. Kľaknite si na posteľ:

V prípade bolesti na hrudníku, okamžite kľaknúť na posteľ. V tejto polohe, hlava musí smerovať dole, a vaša zadok musí byť vo vzduchu. Plyn sa automaticky prechádza z vášho systému.

load...

2. Piť určité množstvo tekutiny:

Ak je bolesť je spôsobená plyn hromadí v bruchu, šálku horúcej vody alebo akéhokoľvek iného horúceho nápoja, ako je čaj. Ako ste piť horúcu tekutinu, plyn zo svojho tela vyjde zmiernenie vás z bolesti na hrudi.

3. Studený balenia:

V prípade, že bolesť na hrudi je spôsobená natiahnutých svalov (viete, pretože oblasť hrudníka napučí), platí ľadový obklad na hrudi. Môžete si urobiť studený obklad by kluby dohromady kocky ľadu a balenia je do handričky. Udržujte balíček na hrudi po dobu asi 10 až 20 minút. Tento postup opakujte trikrát denne. Opuch znižuje po 48 až 72 hodín. Keď k tomu dôjde, pokrývať oblasť, ktorá bolí s teplým uterákom na nejakú dobu.

4. Cesnak v mlieku:

Vezmite pohár mlieka. K tomu sa pridá 6 až 8 nasekaný cesnak kusov. Teraz variť mlieko a piť spolu s cesnakom kusov (uistite sa, že žuvanie cesnak kusov, a nie hodiť ich dole). To vás zbaví bolestí na hrudi.

load...

5. Kurkuma v mlieku:

Rovnako ako cesnak, kurkuma je ďalší bylina, ktorá je užitočná pre vás zbaviť bolesti na hrudi. Vezmite ½ čajovú lyžičku kurkumy prášku a zmiešajte ju s šálkou mlieka. Uistite sa, že mlieko je horúca. Nápojmi, pridajte dve lyžice medu a trochu čierneho korenia.

6. Aspirín:

Jedná sa o najjednoduchší spôsob, ako okamžite znížiť bolesť na hrudi. Potom sa tablety aspirínu s pohárom vody.

7. Štipka Soda:

Ďalším jednoduchým domáci liek na bolesti na hrudi je pridať jedlú sódu v horúcom šálky vody. Pitie uvoľní vaše telo kyslosti, čím dáva vám úľavu od bolesti na hrudi.

8. Jablkový ocot:

Konzumovať dve čajové lyžičky jablčného octu. Jablčný ocot je druh octu, ktorý pomáha pri trávení, a tým bráni produkciu plynu v brušnej oblasti. To potom zase znižuje bolesť v hrudníku.

9. Lie Down:

Keď vaše telo si sťažuje na bolesti na hrudníku, okamžite ľahnúť na posteľ s hlavou zvýšené. Ak je bolesť je kvôli kyslosti, pozície uvoľňuje plyn vášho tela. Zostaňte v tejto polohe na chvíľu predtým, než sa budete cítiť pohodlne a bez bolesti.

10. Masáž chrbta:

Pokiaľ máte náhla bolesť na hrudníku, niekoho masírovať chrbát. Ležal s tvárou dole a dostať svoje hornej časti chrbta silno masírovať. Tým sa zmierni bolesti na hrudníku a tiež o akýchkoľvek iných fyzických bolestiach.

Vyššie uvedené tipy sú pre bolesti na hrudníku, ktorá je zvyčajne nie je smrteľné. Avšak, v prípade, že bolesť je príliš silný a dlhodobo, je to vždy lepšie poradiť sa s lekárom.

Poznáte iné spôsoby, ako zmierniť bolesť na hrudi? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...