Zdravie a wellness

10 účinných domácich liekov na liečbu Achillovej bolesti šľachy

10 účinných domácich liekov na liečbu Achillovej bolesti šľachy

Už ste bolieť Achillovu šľachu? Je, že vám dáva strašnú bolesť v lýtku a obmedziť svoj pohyb? Achillovej šľachy Bolesť môže byť spoločný problém, ale môže skomplikovať, ak ignorované.

Tak, ako môžete liečiť toto ochorenie ,? Existuje celý rad vynikajúcich domáce opravné prostriedky, ktoré možno veľmi účinne liečiť bolesť! Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračovať s vašou čítanie!

Poďme sa pozrieť na efektívne domáce opravné prostriedky pre Achillovu šľachu bolesť:

1. Ricínový olej:

Táto rastlina na báze oleja sa používa na liečenie mnohých ochorení a problémov, z bolesťami brucha na lupiny a dokonca vrások. Ricínový olej je tiež olej voľby na liečbu Achillovu šľachu bolesť. Ako olej robiť toľko? Vieme, že ricínový olej je triglycerid (1), ktorá sa skladá z takmer 90 percent kyseliny ricínolejovej, silného protizápalového činidlá. Je to práve táto kyselina v ricínovom oleji, ktoré zmierňuje bolesť a zápal Achillovej šľachy, pri aplikácii na postihnuté oblasti.

load...

2. Vitamín E Oil:

Vitamín E olej je silný antioxidant (2). Vitamín E pomáha zmierniť zápal a bolesť vyčistenie voľných radikálov z tela, ktoré spôsobujú bolesť. Olej tiež podporuje obehové funkcie, ktorá pomáha na zmiernenie bolesti a zápalu.

3. Kurkuma:

Kurkuma, ako vieme, je prekvapujúce, korenia. Je to výborný prostriedok pre Achillovej šľachy bolestí kvôli prítomnosti kurkumínu. Vedecká komunita je jednotná v vyhlasovať, že kurkumín je jedným z najlepších prírodných liekov proti bolesti sú k dispozícii.

V minulom roku, European Journal of Pharmacologypublished dokument, ktorý vysvetlil, ako kurkumín funguje ako liek proti bolesti. Podľa nej kurkumín znižuje bolestivosť aktiváciou opioidné systém, ktorý je spojený s tlmiacim bolesť reakciu nášho tela (3). Kurkumín slúži tiež ako protizápalový.

load...

Môžete ťažiť z výhod proti bolesti z kurkumy pomocou to ako tinktúra alebo ako kurkuma čaju alebo dokonca zdobenie riadu používať tento super korenia. Iné spôsoby využitia kurkumu robia kurkuma obklad a aplikovať ho na bolestivú Achillovej šľachy na podporu krvného obehu a zmiernenie opuchov.

4. Pokojová postihnutú nohu:

Achillovej šľachy zranenia sú väčšinou spôsobené v dôsledku nadužívaniu. Takže správne zvyšok je efektívna metóda self-starostlivosti pre zníženie Achillovu šľachu bolesť. Dajte svoje Achillovej šľachy trochu oddýchnuť a vyhnúť sa činnosti, ako je chôdza do schodov, beh a dokonca chodí o moc, že ​​kmeň šľachu. Radi by sme naznačujú, že prepnete na plávanie pre cvičenie. Mať trpezlivosť aj keď, ako Achillovej šľachy Bolesť trvá niečo medzi dni až týždne a dokonca mesiace liečiť.

5. Zakázané uvoľnenie, ako znížiť bolesť:

Aplikácia ľadové zábaly po dobu 20 minút, znižuje bolesť Achillovu podstatne. Toto pracuje tým, že znižuje prietok krvi a tým zvrhnúť bolesť takmer okamžite.

6. Gentle Masáže:

Masírujte postihnutú oblasť, pretože zvyšuje krvný obeh a znižuje bolesť. Navrhujeme tiež, že si jemné tiahne a posilňovacie cvičenia liečiť. Teľa tiahne fungujú najlepšie.

7. Vyhnite sa tabak:

Fajčenie spomaľuje hojenie znížením prívodu krvi do postihnutých tkanív a spomaľuje reparáciu tkanív. To znamená, že budete musieť znášať bolesti šliach dlhšie. Takže prestať fajčiť tabakové výrobky.

8. Nosiť ochrannú obuv:

Odporúčame, aby ste ísť na športové topánky, ktoré podporujú oblúk túto chybu nôh a sedák pätu. Táto topánka dáva šancu na Achillovu šľachu liečiť. Silikónové päty vankúšiky sú tiež dobrou voľbou, ako to znížiť tlak na Achillovej šľachy. Nejedná sa o domáce opravné prostriedky ako také, ale niektoré zo spôsobov, v ktorom môžete plynú bolesť Achillovu.

9. Použite obväz, ako udržať túto chybu noha ohnutá:

Tým sa obmedzí pohyb Achillovej šľachy, čím sa zníži bolesť. Môžete tiež použiť obväz, keď sa spánkom, pretože sa zastaví mimovoľné pohyby nôh, ktoré môžu zvýšiť Achillovu šľachu bolesť.

10. Použitie A Night Brace spánku:

To bude chrániť váš šľachu zo skrátenia a vystuženie, kým spíte. Achillovej šľachy bude mať optimum odpočiňte týmto spôsobom, kým spíte, uistite sa, že budete mať menšiu bolesť a stuhnutosť v lýtka a päty počas dňa.

Jedná sa o efektívny domáce prostriedky pre Achillovej šľachy bolesťou. Zároveň naznačujú, že budete chudnúť, ak máte nadváhu, k zastaveniu opakovanej Achillovej šľachy zranenia. Dajte nám vedieť, ak naše návrhy vám pomohla pri znižovaní Achillovu šľachu bolesť. Neváhajte a písať komentáre v nasledujúcej časti!

load...