Zdravie a wellness

10 účinných bylín na liečbu artritídy

10 účinných bylín na liečbu artritídy

Väčšina ľudí si myslí, artritídy ako, dôchodcov 'choroby. Do tej miery, že je to pravda. Priemerný vek v čase diagnózy je 60 rokov. Ale artritída môže a má postihnúť ľudí, ktorí sú oveľa mladší. Ľudia vo veku 20 tiež je známe, že trpí týmto bolestivým ochorením.

Artritída je stav, v ktorom chrupavky kĺbu pomaly zhoršuje a stvrdne, čo vedie k deformity. Ide o autoimunitné ochorenie, v ktorom imunitný systém napáda vlastné tkanivá. Choroba sa najčastejšie začína v malých kĺboch, nakoniec postupuje do bolesti kĺbov a opuchy. Bolesť a opuch môže pretrvávať aj napriek lekársky zásah. Bylinných poskytovať bezpečnejšiu alternatívu pre liečbu artritídy. Tu je 10 najlepších byliny pre artritída bolesť, ktoré môžu pomôcť zmierniť zápal a bolesť spojenú.

Herbal Liečba artritídy - 10 najlepších Byliny pre Artritída úľavu od bolesti

1. Kurkuma:

Kurkuma, korenie, ktoré dáva karí svoju výraznú farbu, má veľa tlmiacich bolesť vlastností. To obsahuje kurkumín a cucuminoid, chemické látky, ktoré znižujú zápal a spomaliť progresiu artritídy. Vezmite kurkumu vo forme doplnkov vyskúšať svoje plné liečivé účinky. Bylina môže byť tiež aplikovaný lokálne k úľave od bolesti.

load...

2. Ginger:

Zázvor sa používa už tisíce rokov na liečbu zápalov. Znižuje hladinu prostaglandínov v tele, upokojujúce artritídy. Výskum tiež ukázal, že zázvor môže účinnejšie ako nesteroidné lieky, zníženie bolesti a zápalu. To tiež pomáha zmierniť nevoľnosť, menštruačné kŕče a bolesti hlavy.

3. Eucommia:

Tradičné čínske lekári používajú Eucommia kôru pre bedra a bolesti kĺbov. Používa sa na posilnenie kosti, šľachy, väzy a. Eucommia tiež pomáha liečiť tkanív po úraze. Že obsahuje zlúčeninu, ktorá podporuje rozvoj kolagénu, významnú časť tkanív. Eucommia je najlepšie vziať v podobe doplnkov. Pacienti trpiaci krvným tlakom by sa mali poradiť so svojím lekárom predtým, než spotrebuje Eucommia.

4. Lopúcha koreň:

Lopúcha korene, tiež známy ako Fox koreň, sú listnaté trváca bylina s protizápalovými vlastnosťami. Lopúch koreň je k dispozícii vo forme suchého prášku, koreň odvaru, extraktu a tinktúry. Zakoreniť lopúcha dvakrát denne na liečbu artritídy.

load...

5. Žihľavy:

Žihľavy sú veľmi účinné pri liečbe všetkých typov artritídy a dni. Protizápalové vlastnosti žihľavy v kombinácii so živinami prítomnými v tom, pomôcť zmierniť bolesť artritídy a vybudovať silnejšie kosti. Žihľava sa aplikuje na kožu, ktorá poskytuje ostrý účinok potláčajúci artritíde. Listy žihľavy sú pokryté malé vlasy, ktoré majú vysoký obsah kremíka. Keď sa list sa dotýka kože, ostrý hrot vlasov vstupuje do kože spolu so zlúčeninami. Tieto zlúčeniny pomáhajú znížiť bolesť stimuláciou jeho neurónov. Žihľavy listový čaj zmierňuje a zabraňuje zadržiavaniu vody, výživné obličky a nadobličky.

6. Willow Bark:

Vŕbovej kôry je jedným z najstarších bylín pre artritídy, najmä používaných na liečbu zápalu. Ľudia, počas Hippocrates 'čas, žuť vŕbovej šteká k úľave od bolesti. Obsahuje aspirín, ako zlúčeniny, ktoré sú veľmi účinné pri liečbe miernej až závažnej kolená, bedrá a bolesti kĺbov. Môžete si vziať z vŕbovej kôry orálne vo forme čaju alebo doplnku. Predávkovanie vŕbovej kôry môže spôsobiť vyrážky a alergie, takže buďte opatrní o sumu, ktorú konzumujú.

7. Sladké drievko:

Glycirrhizin zlúčenina nájsť v sladkého drievka, blokov a zmierňuje zápal. To divosi voľné radikály v tele a inhibuje produkciu enzýmov zapojených do zápalového procesu. Koreň sladkého drievka je k dispozícii v bylinných obchodoch v sušenej, v prášku, tablety, kapsule, gély, tinktúry a formy.

8. Boswellia:

Boswellia bylina je známy pre svoje protizápalové vlastnosti. Je vyrobený z čistených živice ďasien vrúbkovaných stromov Boswellia, ktoré rastú na Strednom východe av Indii. Táto bylina blokuje leukotriénu, látka, ktorá napadá zdravé kĺby u autoimunitných ochorení. Extrakt z Boswellia je účinná pri znižovaní bolesti a zvyšuje funkciu kĺbov u ľudí, ktorí trpia osteoartrózou. Boswellia je k dispozícii vo forme tabliet a aktuálne krémy.

9. Mačací pazúr:

Uncaria tomentosa, tiež známy ako mačací pazúr, je ďalší úžasný bylinný liek na artritídu, ktoré môžu byť použité na zníženie súvisiace artritída opuch. Využitie mačací pazúr na artritídu siaha až Inkskej civilizácie. To znižuje hladiny kyseliny močovej v krvi, vytvrdzovania dnu. Pazúr mačky môžu tiež pomôcť s bolesťou a opuchom osteoartrózy. Nespotrebúvajú mačací pazúr, ak užívate lieky riedenie krvi.

10. Thunder Boh Vine:

Thunder Boh Vine je jedným z najstarších bylín pre artritídy používané v čínskej medicíne. Extrakt z koreňov je známe, že potláčajú cez aktívne imunitný systém, čo je možné alternatívna liečba reumatoidnej artritídy. Thunder Boh Vine je najlepšie používať vo forme aktuálnej krémy.

Pred liečenie artritídy prirodzenou cestou, uistite sa, že by ste sa poradiť so svojím lekárom, aby sa zabránilo pravdepodobné vedľajšie účinky. Nezabudnite, že protizápalové byliny nebude liečiť artritídu; môžu dať len tí úľavu od bolesti.

load...