Zdravie a wellness

10 tipov na získanie Taller Even After Puberty

10 tipov na získanie Taller Even After Puberty

Ak ste niekedy bolo povedané, že to je nemožné zvýšiť svoju výšku po tom, čo ste dosiahol puberty, tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré im ukážu všetko zle. Short je roztomilý. Úprimne povedané, je to. Ale díval sa na ľudí zakaždým, keď hovorí môžete získať trápne občas. Sledujte tieto a dostať na rovnakej úrovni ako na svete, vo výške, ako aj sebavedomie. Učte sa a postupujte podľa tipov na to, ako pestovať vyššiu po puberte.

10 tipov na Ako pestovať Taller po puberte

Pozrite sa tu niektoré z top 10 tipov, ako sa dostať vyššie po puberte.

1. Jedzte Right:

To, čo jeme veľa veciach. Nutričné ​​odvodený od jedla je základom pre každú dobrú vec, ktorá sa koná v našom tele, vrátane zvýšenia výšky. Vyvážená strava je istý spôsob, ako obohatenie na rastové hormóny vyvolávajúce vo vašom tele a doplniť všetky svoje stratené bunky.

load...

To sú niektoré z vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v potrave, ktoré sú Sure Shot výškovo-boostery:

  • Vápnik
  • Vitamín D
  • Vitamín B1
  • Zinok
  • Fosfor

2. Uistite sa, že prerušenie pôstu: 

Mnohé z nich sú obeťami presvedčenie, že skákanie von na raňajky vám pomôže dostať štíhlejší. Budete ťažko našli, že nie je nič vzdialenejšie pravde. Uistite sa, že máte zdravú raňajkách každé ráno, ide dlhú cestu pri zvyšovaní metabolizme vášho tela, ktorá zase zvyšuje svoju výšku.

3. Cvičenie:

Jednoduchá cvičenie, ktoré sa tiahnu svaly sú životne dôležité pre zvýšenie výšky. To je ďalší vhodný spôsob, ktorý vám pomôže rast vyšší prirodzene po puberte. Visí nad hlavou baru, stojaci na prsty na nohách, skákanie a jóga sú potrebné inklúzie vo svojom každodennom režime, pre tých navyše palca výšky.

load...

Dostať adekvátne spánok je absolútnou nutnosťou pre zvýšenie výšky. Dôvodom je, že rastový hormón, ktorý je zodpovedný za rast výšky je produkovaný v tele počas spánku. 8 až 10 hodín spánku zaisťuje, že všetky tkanivá regenerujú a omladzuje tak, že by ste mohli byť na svoje najlepšie na nasledujúci deň.

5. Dajte sa do formy:

Všimli ste si, ako vysoká tá basketbalisti a plavci sa obvykle? Úverové ide do športu sa venujú. Na rozdiel od nich, baseball, bojové umenia, tenis, bedminton a jazda na bicykli sú niektoré športové aktivity, ktoré môže urobiť vyšší.

6. Vykopnúť žrút vo vás:

Ak patríte k tiesňava na všetko, čo sa udržuje pred vami pri jedle, prosím nie! Prejedaním spomaľuje proces trávenia, tak to je docela ťažké pre vaše telo vstrebať potrebné živiny účinným spôsobom. To predstavuje prekážku k svojmu výšky rastu. Vezmeme-6 menších jedál namiesto 3, robí trik.

7. Nápoj Viac:

Minimálne 8 pohárov vody denne vyplavuje všetky toxíny z tela, čo má za následok viac aktívny metabolizmus.

8. Pozor na držanie tela:

Slouching potláča svoju výšku natlakovaním miechu. Udržiavanie priameho držanie tela s vašej hlavy a chrbtice vyrovnané, prispieva veľa na zvýšenie svojej výšky.

9. Udržujte BMI:

Udržať si váhu pod kontrolou prispievajú k dobrému rastu rastu. Obezita prináša pri nepriaznivých účinkov pre naše telo ako celok, a je istý prekážkou na dosiahnutie výšky budete snívať.

10. Drž sa ďalej od, zlých vecí ':

Fajčenie a pitie spôsobiť veľké škody na vašom tele na rozdiel od zakrpatenie svoj rast. Je nutné vyvarovať sa vyžíva v týchto návykov, ak chcete viesť zdravý život, s vyššieho výškou a čistejšie tela. Tu je ďalší spôsob, ako rast vyšší po puberte.

Dúfam, že si našiel miesto na to, ako rast vyšší po puberte informatívne. Nasledovať ich môže určite pomôže rast vyšší po puberte. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...