Zdravie a wellness

10 Tehotenstvo Tipy na osobnú starostlivosť

10 Tehotenstvo Tipy na osobnú starostlivosť

Tipy tehotenstva starostlivosti:

Kto nemá rád deti? Ja: D ty Cutesy oblečenia, cínu malé prsty, bezzubý úsmevy aawh! Tehotenstvo je nádherný súčasťou života ženy. Pocit z nového života bytia v nej jej dáva pocit lásky a naplnenia.

Ale to nie je ľahká úloha, s hormonálnou nerovnováhou, nauseas, závraty a zvracanie?! Vidíme tiež mnoho žien vyvíja averziu k mnoho z ich obľúbené jedlo a tiež tie zdravé. Keď sa dostane zasiahnutých diéta, to samozrejme ukáže na kožu a vlasy. Čím lepšia časť je žiariaca pleť! Kto nevie o žiare žena dostáva v tehotenstve? Žiadne množstvo červenať a bronzer môže dostať ten, ktorý;) Ale napriek tomu, vzhľadom k hormóny, niektoré ženy podstúpiť fáze akné záchvaty a vypadávanie vlasov.

load...

Tehotné ženy starostlivosť:

Tu budem zozname dole spoločné záujmy a ich nápravy počas tehotná starostlivosť:

 1. Ak ste náchylní k akné, uistite sa, že je pripravený. Vyzbrojiť dobrú starostlivosť o pleť a anti vada látok. Uvedomte si, že retinol a tieto chemické látky je potrebné sa vyhnúť v priebehu tehotenstva. Tak poraďte Derma pred použitím akýkoľvek nový produkt.
 2. Niektoré ženy je známe, že trpí suchú pokožku aj keď to nie je súčasťou ich pravidelné typ pleti. Použiť veľa tučných hydratačné a tiež zvýšiť príjem tekutín. Znovu je po celý deň. Telové oleje sú tiež skvelý voľba, pretože poskytujú masáž taky.
 3. Tvárové hydratačný by sa nemalo zabúdať. Použite svoj HG hydratačný, aby sa vaša pleť vláčnu a žiariace a udržanie tejto starostlivosť o pleť počas tehotenstva.
 4. Vyhnúť sa stresu, ako moc je to možné. Nie je to dobré pre vaše zdravie alebo dieťaťa. Oddávať meditáciu pre svoje upokojujúce účinky. Prax sedí ticho po určitú dobu počas dňa.
 5. Získať dobrý nočný spánok. Spánku je, keď sa vaše telo zmení sám najviac a opravy. Dajte mu dostatok času liečiť sám.
 6. Veľmi populárny pre starostlivosť o pleť rutina sa odporúča tehotným ženám je použitie bez vareného mlieka. Ponoriť nejakú vatu do zákazu vareným mliekom a spustiť ho pomaly cez tváre. Vaša pokožka bude hydratovaná, tan znížená a žiara pridaný.
 7. Pasta z kukuričnej múky a medu rozhodne pomáha zvládnuť škvrny a odumretej kože. Drhnúť preč a hydratujú.
 8. Použiť plátky uhorky dať úľavu namáhaných očí. Zmraziť je pre lepšie chladenie účinky.
 9. Ak ste trpia významnou stratou vlasov, rozhodnúť sa pre kratšie vlasy strihu. Teraz je čas experimentovať so všetkými novosti.
 10. Nezabudnite si opaľovací krém. Ochrana pred slnkom je vždy na vrchole zoznamu priorít.
 11. Vyhnúť použitia mydla. Mydlá sušiť maximum kožu a dá vám škvrnité škvrny. Použite hydratačné pleťové mlieko.

Všetky svojej pravidelnej starostlivosti o pleť a vlasy počas tehotenstva príliš. Palicu nimi a uvidíte sami žiariť. Buďte opatrní a poraďte sa s lekárom skôr, než začnete na každom novom režime - chemické látky v nich majú potenciál presiaknuť kožou a vplyv na vás a vaše dieťa. Tiež, aby doplnky a multivitamíny pre lepšie zdravie a kontroly.

load...

Dovoľte mi, aby som vám vedieť návrhy! Zostať pekne!

load...