Zdravie a wellness

10 Rýchle a jednoduché surové potraviny Nápady na raňajky

10 Rýchle a jednoduché surové potraviny Nápady na raňajky

Prečo je raňajky tak dôležitá? No, dôkaz je v pudingu. Raňajky v doslovnom preklade znamená lámanie pôst od okamihu, keď zavrieš oči v noci spať až do rána, kedy sa prebudíte. Nutričné ​​odborníci hovoria raňajky by mali byť konzumované v priebehu 2 hodín po prebudení naštartovať váš metabolizmus. Preskakuje tento dôležitý jedlo môže mať vážne účinky na telo a myseľ.

Takže, ak máte pocit, že nemáte dostatok času v dopoludňajších hodinách raňajkovať, surový raňajky je kľúčom.

Na tomto liste, tento post hovorí o desiatich surové potraviny raňajkových nápadov, ktoré možno ľahko vyrobiť a super-zdravá rovnako!

1. Marinované Špajdle:

Sú to skvelý spôsob, ako začať deň. Marinované špízy sú živé a chutné, čo je ideálne pre akýkoľvek druh raňajky. Sú to tak jednoduché, aby sa, že všetko, čo potrebujete, sú špízy a kúsky čerstvého ovocia, ako sú banány, jahody, ananás, jablká, hrozno, kivi, alebo čokoľvek iného ovocia sa vám páči.

load...

Pre marinádu zmiešame nastrúhaný zázvor a citrónovú šťavu, pridajte javorový sirup. Pokrytie a srsť na ihle ovocie s marinádou v noci vychutnať jemné raňajkách v dopoludňajších hodinách. Ponechaním v chladničke cez noc umožňuje ovocie absorbovať intenzívnu chuť marinády.

2. Banana A Walnut Chlieb:

Ak chcete tento banán a orechového chleba, budete potrebovať šálka vlašských orechov, 3 nasekanými banány a lyžičku vanilkového extraktu. Ak spočítame je všetko v kuchynskom robote a vyberte ju, len čo príde k sebe ako cesto. Dať zmes do misky a pridajte nejaké hrozienka do nej. Akonáhle je toto hotovo, pripraviť malé jeden palec tlstý plátky chleba s cesto a nechajte ich v sušička potravín cez noc.

Klasické banán chleba recepty sú veľmi odlišné od tohto malého zázraku. A na rozdiel od svojho zdravotného hľadiska, ale aj plnenie a hodí sa povzbudiť. Je to skvelý spôsob, ako natankovať v dopoludňajších hodinách, a môžu byť konzumované na cestách rovnako.

load...

3. Raw Oats Müsli:

Ovos bojovať cholesterol a vybudovať silnejšiu imunitu, takže budete chcieť mať zdravé porcie surového ovsených müsli v dopoludňajších hodinách. Pripravte si niekoľko vločkách naklíčené ovsa a pridajte pol šálky z nich do misky, a potom trochu mlieka (alebo matica mlieko - vyrobený z orechov), škoricu, nakrájané ovocie a nasekané orechy. Najlepšie ho s trochou javorového sirupu pre sladkosti. Miešať dohromady a teraz chutné raňajky.

4. Banana a čokoláda Smoothie:

To je ďalší rýchla oprava, ktorá je určite zdravá a náplň, ale chutí ako dezert! Chop 3 banány a pop je v mixéri s niekoľkými polievkové lyžice kakaového prášku a šálku matice mlieka. Blend do krémová a hladká. To chill, môžete pridať ľad alebo pop ju do mrazničky, kým ste pripravení pre elektrické chvenie.

Protein Shake 5. Raw Egg:

Surové vajcia vám môže dať salmonely, ale ak si vybrať zdravé alternatívy. Miešať jednu tretinu šálky jogurtu, štvrť šálky čerstvého ovocia, 1 vajce (pasterizáciu vajcia zabije všetky baktérie v nich, a sú oveľa bezpečnejšie na použitie). Miešať po dobu asi 15 až 20 sekúnd pre hladký chvenie. Okamžite vypiť, a ak nechcete skončiť to hneď, pred chladom ho. Opúšťať to bude pokaziť.

Vajcia majú veľa výhod, ktoré sú bohaté na vitamín B12, ktorý je vyžadovaný rozobrať sacharidov a bielkovín. Ostatné vitamíny a minerály vo vajciach pomáhajú opravy a chráni bunky tela a šíriť dobré množstvo vápnika, ako udržať zuby a silné kosti.

6. Raňajky Bites:

Odhadovaný čas, aby to je menej ako 5 minút! Jednoducho nakrájajte banány a ich pokrytie v masle (matice maslo, ktoré je), posypeme niektoré jemne nasekané orechy a nakoniec pridajte hrozienka. Nemáte ešte potrebovať misu, ako môžete jesť, ako si zarobiť.

7. Škorica roliach:

Škorica roliach, bez varenia, sú splneným snom. Si môžete dopriať v mazľavý dobroty bez viny, pretože im chýba spracované cukry a tuky. Rez tenké plátky banánu a mieša niektoré hrozienka, dáta a štipkou škorice. Potrite banánovej plátky s zmesi. Potom ich môžete vysychať, alebo jesť tak, ako sú s väčšou škoricou a niektoré námrazy.

8. Ovocie Tacos:

Môžete použiť taco shell pre to alebo si sami s rímsky šalát listami. Na náplň, krájať ovocie, ako sú jahody, banány, ananásy a. Pre glazúrou, môžete použiť horkej čokolády, ananás kúsky a sušené figy.

9. Banana Cookies:

Urobte si dávku niektorých krásnych banánov koláčiky, ktoré môžete jesť každé ráno. Je to veľmi jednoduché, a znovu, nie je potrebné na pečenie. Zmiešajte v mise nakrájané banány, šálka ovsa, javorový sirup a surové matice maslo. Tvar a zdobia mix ako sušienky s maticou vločiek a hrozienkami. Dehydratácii im, kým ste spokojní s konzistenciou a uložiť ich konzumovať ako raňajky sušienky.

10. Raňajky Puding:

Tento puding je čisto ovocné a akonáhle sa dostanete zaťaženie to už nikdy dosiahnuť na obchod opäť kúpil veci. V kuchynskom robote, aby kusy 3 sušené mango kúsky, potom hodiť do pol šálky mrazenej alebo čerstvé mango, 2 nakrájané banány a 3 dátami. Miešať do hustej a hladké. A konečne, v miske, navrch ešte s niektorými čerstvé ovocie a kokosové vločiek pre lahodný raňajky zážitok.

S týmito rýchlymi surové potraviny receptov raňajky, nikdy nebudete musieť hladovať znova pracovať. Nie len oni rýchlo dať dohromady, ale aj zdravú a zdravé jedlo!

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie!

load...