Zdravie a wellness

10 prírodných liekov na srdcové palpitácie

10 prírodných liekov na srdcové palpitácie

Kedy mal ten obávaný pocit v hrudi, ako by sa niečo zlé, je asi stane? Nepleť si ho váš šiesty zmysel; to je vlastne vaše srdce bije rozladený. Ak ste skúsený búšenie srdca, potom viete, že vlajúce pocit môže byť viac než len vzrušenie.

Ale strach nie, tieto búšenie srdca možno ovládať pomocou jednoduchých prírodných prostriedkov. Chceli by ste vedieť, aké sú? Potom sa na chvíľu a pozrite sa na tento post!

Búšenie srdca:

Srdce je jedným z najdôležitejších orgánov v našom tele. Takže, dajte nám najprv pochopiť, prečo naše srdcia vykĺzne z rytmu občas. Búšenie srdca sú poruchy v pravidelných srdcového tepu. Nazývané tiež srdcové arytmie, ktoré sa budete cítiť ako vaše srdce poskočilo (1). Tam je zreteľný bubnovanie v hrudníku spôsobený údery srdca, ktoré sú príliš rýchlo a tvrdo. Je len jasné, že nás naplní úzkosťou.

load...

Avšak, vo väčšine prípadov, búšenie srdca, nie sú závažné a ustupujú na vlastnú päsť. S bezpečnými intervenciami, odídu skôr. Len málo ľudí so zdravotnými problémami by mali zvážiť búšenie vážne, pretože môžu naznačiť k niečomu horšiemu. Tieto vlaje môže znamenať, srdcového zlyhania, ischemická choroba srdca alebo srdcový infarkt. Búšenie srdca sprevádzané bolesťou na hrudi, závraty, mdloby, bolesti na hrudníku a dýchavičnosť sú isté známky výlet do pohotovosti.

Najčastejšími príčinami:

Pre zvyšok, existuje celý rad ďalších dôvodov pre palpitácie (2). Mohli by byť externé, hormonálne alebo psychické. Medzi príčiny patria:

  • Nadmerné nikotín, alkohol a príjem kofeínu
  • Konzumácia nelegálnych drog ako je kokaín, marihuanu a amfetamíny
  • Vysoké úrovne fyzickej aktivity
  • Nízky krvný tlak, nízka hladina cukru v krvi, dehydratácia, nerovnováha elektrolytov
  • Hormonálne zmeny štítnej žľazy choroby, tehotenstvo a menštruácia
  • Lieky ako je astma inhalátory, dekongesciu a niektorých doplnkov
  • Záchvaty paniky
  • Strach, úzkosť a stres

Ak je vaše srdce je skákanie beat alebo pretekárske každých niekoľko minút, než niektorý z týchto dôvodov vyskúšať tieto prírodné prostriedky a nájsť okamžitú úľavu.

load...

1. Cold Water:

Je to najjednoduchší a najúčinnejší liek v knihe upokojiť búšenie srdca. Piť studenej vody, aby pomohol váš tep nájsť svoj rytmus znova. Dehydratácia je srdce vysoko náchylnosť k nízkemu krvnému tlaku a nepravidelnému tepu. Pohár vody tiež pomáha znižovať úzkosť.

Prípadne môžete tiež ponoriť tvár do ľadovej vody šokovať systém do obnovenie normálnej funkcie (3).

2. Špenát Alebo Rybí olej:

Tieto potraviny sú bohaté na horčík, čo je minerál, ktorý lekári používajú ako doplnok k liečbe búšenie srdca. My hovoríme, prečo ísť na doplnky, keď si môžete variť chutné jedlo a zdieľať ich s rodinou? Majú potraviny obsahujúce horčík, ako je špenát, ryby, arašidové maslo, tekvicové semienka, mandle, banány a dokonca aj horkej čokolády. Každý z nich bude odstránenie nedostatku horčíka, znižuje búšenie srdca (4).

3. Valerian:

Bylina je populárny liek na úzkosť a je známy pre jeho efektívne sedatívne kvalít (5). Úzkosť indukovanú búšenie srdca môžu byť liečení valeriány, pretože jeho relaxačný účinok. Len vypiť pohár vody s niekoľkými kvapkami tekutého kozlíku pre úľavu.

4. Cayenne:

Kajenské korenie pôsobí ako stimulant na srdcový sval a môže uhladí so srdcovou arytmiou. To zvyšuje celkové zdravie srdca tým, že vyrovná obeh a posilnenie svalov (6).

5. Cinnamon:

Škorica má početné ochranné prvky pre naše zdravie. Piť teplej vode s lyžicou škorica prirodzene riadenia búšenie srdca. Tým sa tiež zníži vysoký krvný tlak.

6. Lavender:

Pôsobí upokojenie hladiny úzkosti, ktoré mohli viesť k búšenie srdca (7). Levanduľa infúzie kúpele sú známe zmierniť záchvaty paniky a upokojiť nadmernú aktivitu mozgu.

7. Srdcovník:

Motherwort tiež lieči srdcové nepravidelnosti tým varhany silnejšie. Bylina bola tradične používajú ľudia so sklonom k ​​nervovým temperamentu a pridružených ochorení srdca (8). Motherwort tiež pomáha obehový systém s jeho protizápalové a antioxidačné vlastnosti.

8. Hawthorn:

Hawthorn stabilizuje srdcový svalové kontrakcie tým, že zvyšuje prísun krvi do srdca. To tiež posilňuje steny ciev.

9. Mučenka:

Táto rastlina má mnoho terapeutických aplikácií, z ktorých jeden je búšenie srdca (9). To môže liečiť nespavosť a jednoduchosť úzkosť, a tým uvoľnenie ako nervový a srdcový systém.

10. Medovka:

Konzumovať medovky do čaju, keď búšenie srdca vás starosti. Pôsobí ako tonikum a pomáha vám relaxovať. Tiež použiť, ak existujú nejaké hormonálne poruchy.

Búšenie srdca môže byť tiež spôsobená prejedaním as prekrvenie by ponáhľať do žalúdka a od srdca. Zdravý životný štýl by sa úplne zabrániť kmitania úplne.

Našli ste post užitočné? Prosím, zanechajte nám komentár do poľa nižšie

load...